Post: #3231
(06-11-2020, 11:28)Traffka napisał(a): Nie każdy Polak to złodziej, nie każdy ksiądz katolicki to pedofil i nie każdy katolik to bezmyslny człowiek.
Daleka jestem od nazywania ludzi tępakami tylko dlatego że chodzą do kościoła.
Ale jeśli ktoś oprócz chodzenia do kościoła wyraza uwielbienie dla Rydzyka i innych pokrętnych hierarchów kościelnych, jeśli po wyjściu z kościoła wymachuje pięścią i wykrzykuje ordynarne słowa do walczących o swoje prawa kobiet, to dla mnie jest to osoba bezmyślna.
Niestety obserwując polskich "zagorzalych" katolików z przykrością stwierdzam, że jest wśród nich wielu złych ludzi.
Są to często ludzie zawzięci, nietolerancyjni, nie mający własnych poglądów ani żadnej gruntownej wiedzy.
●Klasyczny sernik wiedeński nie posiada ani rodzynek ani żadnej polewy.
Nie posiada też "spodu", a na wierzchu posypuję się go lekko cukrem pudrem
Myślałam, @iberte, że lubisz nowości, ale skoro jesteś tradycjonalistą i preferujesz sernik z rodzynkami to nie ma najmniejszej sprawy. Mówisz i masz
Ludzie o ktorych piszesz szkodza wierze jakiejkolwiek.
Co innego jest propagowac wartosci chrzescijanskie i co innego jest sprzedawac pogarde.
Juz sam fakt traktowania innnych w ten sposob jest profanacja wiary.
Jestem w tym wieku, gdzie nowosc to jedynie zmiana opakowania.
Ten Twoj kolorowy sernik jest bez watpienia rarytasem, ale wiecej w nim kompozycji niz sernika.
Tak czy inaczej, jezeli kiedys zaloze komune, to etat gospodyni nalezy do Ciebie
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow

![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)