Post: #252
(27-11-2018, 01:59)ferdydurke napisał(a): Joanno zacznij się już dzisiaj martwić o Polskę, na której tak wisisz, bo kryzys gospodarczy w DE nadchodzi i kiedy niemiecka gospodarka wykaże oznaki przeźiębienia, to polska umrze na zapalenie płuc. Polski eksport jest w 27,5% uzależniony od Niemiec. Polacy już teraz powinni przesyłać darmowo cysterny prawdziwego czystego domowego soku malinowego z lipą, by niemiecka gospodarka się nie przeziębiła.jak niemiecka gospodarka przeziebi sie ,to polska wydrowieje ,w koncu jestesmy krajem lipowym ale miodem plynacy z dodatkiem maliny na przeziebienie
(29-11-2018, 23:03)Słoninka napisał(a): Oczyma wyobraźni widzę małego ferdusia z dywanem na plecach i ociekającym potem kroczu. Köstlichale to wina rodzicow nie dziecka![]()
Jak na mój gust, to nie ma się czym chwalić i chełpić, że będąc dzieckiem nie miało się żadnych obowiązków. Takie nieszczęśliwe dzieciństwo nie pozostaje bez wpływu na dalsze dorosłe życie.
Taki osobnik, to życiowa kaleka.
jak se posciela tak sie potem wyspia na starosc
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)