Post: #179
(27-11-2018, 00:06)Słoninka napisał(a): A mi się kiedyś wydawało, że w rozkosznych tekstach przy których można się pośmiać po "poachy" nikt nie przebije utalentowanej baletki.
A tu proszę! Jest jeszcze bardziej utalentowana osoba.
Therapeutka![]()
![]()
![]()
jeszcze nawet lajki za swoje szaleństwo dostaje, he he
Definitywnie lepiej być....mądrym
albo ladnym jak ja

i muzykalnym w przerwie na reklame
(27-11-2018, 00:37)Słoninka napisał(a): Ja tam uważam ze o sobie można pisać co się chce.te zawody sa tu potrzebne coby ludzie tu nie ziewali
Można pisać dobrze, bardzo dobrze, a nawet...przedobrze.
Można też pisać źle, albo nawet bardzo źle. Jak się chce.
Jeśli jednak usiłuje się to robić o innych, to jest to niedobrze. A nawet bardzo niedobrze.
Miszczami tego zachowania jest therapeutka i szyderca.
(26-11-2018, 14:07)iberte napisał(a): Ferdydurke,iberte zeby zrozumiec ferdydurke musisz zrobi kurs na konserwatora powierzcni plaskich
ach te meskie fantazje...
Gdybym ich nie mial, powiedzialbym, ze to dewiacje.
Nie twierdze, ze jestesmy bardziej skomplikowani.
Nie jestesmy jednak tak prosci w konstrukcji jak spychacz.
Kobieta przy kupnie samochodu zobaczy kolor i ..... ten albo zaden.
My detektywi musimy wpierw wiedziec wszystko o silniku, wyposazeniu, ubezpieczeniu, podatku.
Kto tu jest skomplikowany?
O tej autostradzie nie zrozumialem.
Zbyt skomplikowane....

madrosci wielkiej nie musisz posiadac


![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)