Post: #1
Cześć wszystkim,
Potrzebuje porady dotyczacej wynajmu mieszkania. Mianowicie chcąc wynająć mieszkanie osobie fizycznej możliwe jest zabezpieczenie się umową notarialną najmu okazjonalnego - prosta sprawa.
A jak najlepiej sie zabezpieczyć przed wynajmem, gdzie stroną wynajmującą bedzie os. fizyczna, a po drugiej stronie (najemcą) będzie spółka? Mieszkanie bedzie wynajmowane do celów mieszkaniowych jednego ze wspólników.
Z góry dziękuję za pomoc!
Potrzebuje porady dotyczacej wynajmu mieszkania. Mianowicie chcąc wynająć mieszkanie osobie fizycznej możliwe jest zabezpieczenie się umową notarialną najmu okazjonalnego - prosta sprawa.
A jak najlepiej sie zabezpieczyć przed wynajmem, gdzie stroną wynajmującą bedzie os. fizyczna, a po drugiej stronie (najemcą) będzie spółka? Mieszkanie bedzie wynajmowane do celów mieszkaniowych jednego ze wspólników.
Z góry dziękuję za pomoc!
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)