Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski w Polsce wszyscy nienawidzą. I na dodatek mają rację.
Post: #566
(31-01-2019, 23:51)dziaczuk napisał(a): Rzeczowe argumenty szukaj w mediach narodowych albo w real24
A dlaczego by nie miec szacunku do Polaka? Opowiedz co ci Twoja Oma  nawciskala do twojej mozgownicy, te wartosi przekazane to nienawisc do Polakow?


Ferdy ja zyje na Slasku , a wiecej tam Ukraincow jak Polakow I Slazakow
A Edyta Gepert to Niemka czy Polka?
Dżoano nie wiem jakiej narodowości jest Edyta Gepert - to nie jest moja muzyka.
Ty przywędrowałś na Slonsk, ale w domu rodzinnym przekazano ci polsko-ukraińskie wartości.
Tak więc nigdy nie będziesz Slonzoczką, ty byłaś i będziesz gorolką. Tak jak Eskimos przesiedlony do Afryki nie stanie się murzynem.
Mam szacunek do pojedynczych Polaków, których szanuje i kocham z całego serca, ale wybacz nie jestem wstanie mojego uczucia przekazać na całą nacje. 
Wytłumacz mi za co mam szanować i lubieć ciebie, diego, czy usera Gonzo?

(31-01-2019, 23:57)Diego9 napisał(a): smutne to ale prawdziwe, chlopisko nie potrafi nawet zyciorysu kobiety po niemiecku przeczytac robi z niemki zydowke i probuje antysemitysm rodakom zarzucac, to juz jest szczyt glupoty, i dowod siania nienawisci do Polski i Polakow,  
  Za Wiki "jej dziadkiem był profesor prawa Heinrich Robert Göppert (1838–1882) ożeniony z Gertrudą z domu Landsberg, pochodzącą ze znakomitej, zasymilowanej wrocławskiej rodziny żydowskiej,"
Tyle w temacie diego i inteligencja! Tongue
01-02-2019, 00:07
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Polski w Polsce wszyscy nienawidzą. I na dodatek mają rację. - ferdydurke - 01-02-2019, 00:07
[] - ychna - 05-04-2014, 13:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości