Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*** Z muzyka przez zycie ***
Post: #1162
Pani Heleno każdy może wkleić sobie zdjęcia swoje ,albo mamy albo tatusia ,albo siostry albo dawną koleżankę albo ,albo.Jak dla mnie internet ma wszelkie możliwosći .Nie jest po prostu na 100 procent wiarygodny,Dotyczy to nie tylko nicku,ale i wszelkich wiadomosci ,jakie pojawiająsie w necie .
Nie wiem o czym pani ,pani Heleno pisze.Ad ,czyli odnośnie jakiejś osoby ,do której sie zwracamy ,uczyli mnie juz w podstawówce,czyżby panią tego nie nauczyli w szkole? Zauwazylam ,ze cytowanie tu ludziom nie wychodzi ,wiec uzylam slowa "ad",duzo osob tak sie zwraca ,kogo niby miałabym naśladować?.Dziwne to forum ,dziwne domysly ,insynuacje ,jakies grupy ,grupeczki,teraz rozumiem panią Renię z tematu "To i ovo".Nie potraficie się bawić ,rozmawiać ,szukacie dziury w całym.Jeżeli jestes taka wiarygodna jak na tym zdjęciu to pisz wiarygodnie.Co niby ja w mojej skromnej osobie miałabym namieszać? Jak zauważyłam czytając tu posty to wiekszość z was tu juz zdrowo namieszała.Oczywiście na twoją prośbę nie zagram już,sprawdziłam kto jest autorem tego tematu ,wiec uszanuje twoją prośbę . Pani Helen ,grajcie i bawcie sie w zamknietej swoojej grupie.I jeszcze jedno pani Heleno ,nazwisko Dąbrowski ,z koncowką" i "to nie nowosc ,oczywiście ze jestem kobietą od urodzenia .
31-10-2017, 11:10
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: *** Z muzyka przez zycie *** - Diego13 - 28-08-2016, 11:34
RE: *** Z muzyka przez zycie *** - Diego13 - 17-09-2016, 18:34
RE: *** Z muzyka przez zycie *** - Diego13 - 17-09-2016, 19:13
RE: *** Z muzyka przez zycie *** - Dąbrowski - 31-10-2017, 11:10

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muzyka, którą lubię. Aurora 980 128,914 17-11-2022, 02:16
Ostatni post: dziaczuk
Wink " Cauje ronczki " Muzyka moich lat Subarru 4 2,076 27-02-2019, 12:42
Ostatni post: Iskierka***

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości