Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Małżeństwo zmiana klas podatkowych, kiedy partner chce dorobic
Post: #47
Boze, jak ja cie ferdydurke nie cierpie, gdzie ja pisalam jak ja rozliczam swoj podatek ,jak do tej pory robil to Steuerverein za 170 Eu rocznie- przeczytaj ro jeszcze ze 100 razy i zapamietaj to sobie, Programu dp liczenia podatku uzywalam dla forumowiczow i dostawali zawsze porzadne zwroty, nie wiem czego ty cierpisz od tego programu, i nie pisz ze nie mam zielonego pojecia, bo mam i to duzo pojecia o wielu sprawach , dzieki temu ze mam pojecie to rodacy dostli uznanie dyplomu z Polski, dzieki mojej wiedzy i zaangazowaniu otrzymywaly matki pieniadze z niemiec itp. rzeczy, dlatego nie pisz ze nie mam pojecia , jestem kobieta madra inteligentna bardzo wyksztalcona i chetna do pomocy, i wyobraz sobie , ze jak sie za cos wezme to zawsze to pozytywnie jest rozwiazywane, ty nie potrafisz tego bo nie masz zadnych kwalifikacji i doswiadczenia , probujesz mi cos wmawiac , jak zwykle glupstwa, bo do obliczenia podatku nie trzeba miec wielkiej wiedzy tylko dobra znajomosc jezyka niemieckiego i to wystarczy , bo przy kazdym problemie moge zadzwonic do wydzialu finansowego , co zreszta robie , gdy nie wiem co dalej a ty z uporem osla , ciagle twierdzisz to samo,
28-03-2018, 22:13
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Małżeństwo zmiana klas podatkowych, kiedy partner chce dorobic - Diego10 - 28-03-2018, 22:13

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy do job center Dycha203 5 6,185 05-02-2015, 11:58
Ostatni post: ychna

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości