Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożar wieżowca w Londynie. Są ofiary śmiertelne.
Post: #1
Pożar wieżowca w Londynie. Są ofiary śmiertelne.

[Obrazek: londyn.jpg]

Niemal doszczętnie spłonął wieżowiec w zachodniej części Londynu. Świadkowie zdarzenia mówią o ludziach, którzy uciekając przed płomieniami skakali z okien. Niestety nie wszystkim udało się uciec. Są ofiary śmiertelne. Cały czas trwa akcja strażaków i służb medycznych.

Co najmniej 6 osób zginęło w pożarze w Londynie.

[Obrazek: DCRY1ySXgAEVF4e.jpg]

Ewakuowano ok. 30 pobliskich budynków. Strażacy doszli do 20. piętra.

Ewakuowano okolicznych mieszkańców. Pojawiają się informacje, że w momencie pożaru w środku mogło być nawet 600 osób. W budynku mieszkało 125 rodzin.

Dziewczyna o nicku @rsrzy około 1:40. napisała na Twitterze, że została uwięziona w budynku. "Nie mogę opuścić mojego domu,  umrę od tego dymu" - pisała.

Godzinę później wysłała: "Ludzie, nie wiem, co  robić. Jestem uwieziona. Panikuję, ludzie wyskakują przez okna. Nie mogę  opuścić mojego domu”.
Około czwartej nad ranem opublikowała kolejny tweet: „Jestem bezpieczna, nie martwcie się”

Według relacji świadków, wielu mieszkańców budynku nie spało w momencie  wybuchu pożaru ze względu na trwający święty miesiąc ramadanu, kiedy członkowie społeczności muzułmańskiej zgodnie ze zwyczajem dopiero po  zmierzchu mogą przerwać post i zjeść posiłek. Jeden z rozmówców  telewizji Sky News mówił, że to znacznie pomogło w przeprowadzeniu ewakuacji. 

Według dwóch mieszkańców budynku przyczyną pożaru mogła być awaria  instalacji elektrycznej w rejonie czwartego piętra; londyńska straż  pożarna odmówiła spekulacji na temat źródła ognia. 

źródło: wp.pl
| Zarabianie w internecie |

Znajdziesz mnie na facebook'u, instagramie oraz youtubie.
14-06-2017, 12:27
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
Pożar wieżowca w Londynie. Są ofiary śmiertelne. - fabek - 14-06-2017, 12:27

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dwa ataki terrorystyczne w Londynie. 6 osób nie żyje. Zamachowcy zastrzeleni. fabek 19 3,801 07-06-2017, 13:01
Ostatni post: Majami
  Bilans zamachu w Londynie: 4 zabitych, 29 rannych. 7 osób zatrzymanych fabek 0 1,068 23-03-2017, 11:41
Ostatni post: fabek
  Brutalny atak w Londynie. Obcięli głowę krzycząc "Allah akbar" fabek 1 1,672 24-08-2014, 15:33
Ostatni post: ychna
  Pożar 11-piętrowego bloku. Dwie ofiary śmiertelne. fabek 1 1,432 19-08-2013, 18:40
Ostatni post: fabek
  21-letnia Polka zasztyletowana w Londynie fabek 1 1,655 17-08-2013, 11:21
Ostatni post: fabek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości