Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mity dawnych lat.
Post: #1381
(20-02-2018, 21:24)ferdydurke napisał(a): nnym rozwiązaniem tej zagadki może być żydowski spisek, gdzie Zydzi przejmowali tożsamość zabitych Polaków.
Zabierali im dokumenty i zasiedlali całe polskie wsie i miasteczka udając Polaków.
a to calkiem mozliwe ,bo ostatnio ich wyroslo jak grzyby po deszczu

nawet podkradli moje nazwisko na "ski" dzis wyczytalam na stronie "Jak rozpoznac Zyda"Big Grin

(21-02-2018, 06:56)Majami napisał(a): Poleam specjalne wydanie Newsweeka z tytułem " Rewolucja 68".
Historia zatoczyła kolo i to sie zdarza , ale Polska sie cofa i to juz nie jest smieszne.
to byly moje pierwsze wiadomosci jak tylko oczy otworzylam

czuc na odleglosc antypolonizmem

pewnikiem zydowka gazeta Big Grin
21-02-2018, 13:08
Cytuj

Post: #1382
Miejmy nadzieje że reszta świata też ma strony internetowe uczące jak rozpoznać ksenofoba i antysemite.
Wielka Brytania w stosunku do Ziemkiewicza i Miedlara już to nawet zastosowała. Miejmy nadzieje że wyrzuci na zbity pysk wszystkich polskich antysemitów i ksenofobów , którzy bedą sobie mogli bohaterzyc w Polsce za 2000 tys na rękę.

Miejmy równiez nadzieje że inne państwa pójdą za jej przykladem.
Ponieważ precedens już się stał to reszta powinna miec łatwiej.
No i miejmy nadzieje że polski rząd odszczeka się i pójdzie na udry , tym razem ze Zjednoczonym Królestwem miłosciwie panującej nam Elżbiety II ...z cała pewnością Polacy na wyspach uciesza się z takiego obrotu sprawy.

A ponieważ w Polsce jak na lekarstwo uchodżców i kolorowych wszelkiej maści to nasi bohaterowie będą mogli wyzyc się na nikim innym jak wspólziomkach Polakach.

i tak !!!

"...bedzie , bedzie zabawa , bedzie sie działo...."

No to dolewac oliwy do antysemickiego i ksenofobicznego ognia !!! Prawda że to madre i fajne ???
No i niech zgadne kto ze swiata stanie za nami murem ?...MAM !!! ....Pewnie Orban Big Grin...czyli jestesmy uratowani Big Grin

(21-02-2018, 13:08)Dąbrowski napisał(a):
(20-02-2018, 21:24)ferdydurke napisał(a): nnym rozwiązaniem tej zagadki może być żydowski spisek, gdzie Zydzi przejmowali tożsamość zabitych Polaków.
Zabierali im dokumenty i zasiedlali całe polskie wsie i miasteczka udając Polaków.
a to calkiem mozliwe ,bo ostatnio ich wyroslo jak grzyby po deszczu

nawet podkradli moje nazwisko na  "ski" dzis  wyczytalam  na stronie "Jak rozpoznac Zyda"Big Grin


(21-02-2018, 06:56)Majami napisał(a): Poleam specjalne wydanie Newsweeka z tytułem " Rewolucja 68".
Historia zatoczyła kolo i to sie zdarza , ale Polska sie cofa i to juz nie jest smieszne.
to byly moje pierwsze wiadomosci jak tylko oczy otworzylam

czuc na odleglosc antypolonizmem

pewnikiem zydowka gazeta Big Grin
Newsweek nalezy pewnie do spadkobierców Sidneya Hartmana ( kanadyjczyk pochodzenia żydowskiego )
Ty moze wracaj do Polski , skoro ci wszystko czuć " antypolonizmem "
21-02-2018, 13:16
Cytuj

Post: #1383
Ten spot leci właśnie w wielu krajach .
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/protest-przeciwko-ustawie-o-ipn-w-usa-zbieraja-podpisy/c230kxm

Kolejny raz się PiS starał i kolejny raz wyszlo jak wyszło.
Chyba nie musze zgadywać kto bedzie przegranym w sprawie Izrael- Zydzi -Polska , bo to jest jasne jak słońce.
21-02-2018, 13:39
Cytuj

Post: #1384
(21-02-2018, 12:47)Majami napisał(a): Ja Tobie Freddy gratuluje że doczytałes się tam głebokiego sensu.
Ja w zacytowanym zdaniu doczytałam sie tylko tego jak ukryć samouwielbienie i zafalszować ignorancje do innych.
Jesli dobre wychowanie , by nie powiedzieć jakiekolwiek dobre wychowanie ma polegać na zafałszowaniu intencji i braku akceptacji to mnie tak nie wychowano , a tym wychowanym na takich wartosciach moge tylko współczuć nierozumnych protoplastów.

(21-02-2018, 12:41)Dąbrowski napisał(a): Ta  "złotą mysl " wcale nie jest taka zlota


".... dobre wychowanie polega na ukrywaniu tego, jak wysoko czlowiek ceni siebie, a jak nisko innych..."

ferdydurke wytlumaczy o co chodzi Big Grin

Tu sie akurat zgodzę . nie każda przeczytana myśl jest zlota. Ta akurat według mnie jest dosć durnowatą myslą.


"Zlote mysli" maja to do siebie, ze nie ograniczaja pola interpretacji.
To podobnie jak z wiara.
Dla Ciebie bede wyzbyta wartosci chrzescijanskich szuja.
Dla teologa beda ateista.
Dla Boga konstruktywna opozycja.

Wazne, aby przy owej " zlotej mysli" przykucnac na chwile i przyznac, ze sa ludzie, ktorzy mozg nie uwazaja za przewartosciowany organ.

Przekazem w/w wymienionej mysli jest, ze nie nalezy do dobrego wychowania zauwazenie iz komus sie zupa na obrus wylala.
Do dobrego wychowania nalezy.... nie widziec tego.

Staralem sie w sposob malo skomplikowany pomoc Ci zrozumiec.
Mam nadzieje, ze mi sie udalo..
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow Big Grin
21-02-2018, 14:04
Cytuj

Post: #1385
Ja tam lubię, jak mi ktoś powie po cichu przy stole:
"Masz pietruszkę między prawą, górną dwójką, a trójką. Nieładnie wygląda."

A, ostatni jadłem chałwę królewską Wedla. I, co widzę? Muszę szamać świństwo japońskiej Lotty.
Ale, dobre jest! Przyznaję.
21-02-2018, 14:15
Cytuj

Post: #1386
Iberte
Mnie akurat wiele razy przypada ten zaszczyt niezauważania i przemilczania znacznie wiekszych felerów niz plamy na obrusach.
21-02-2018, 14:24
Cytuj

Post: #1387
Widzę ze złote myśli na tapecie Big Grin
Ja tam nie będę cytować żadnych francuskich tudzież innych pisarzy.
Ja zacytuję moją  złota myśl i nie będę nikomu tłumaczyć jak należy ją rozumieć.

Niepohamowana chęć zaistnienia popycha ludzi do zachowań żałosnych
21-02-2018, 14:45
Cytuj

Post: #1388
(21-02-2018, 14:45)phoenix napisał(a): Widzę ze złote myśli na tapecie Big Grin
Ja tam nie będę cytować żadnych francuskich tudzież innych pisarzy.
Ja zacytuję moją  złota myśl i nie będę nikomu tłumaczyć jak należy ją rozumieć.

Niepohamowana chęć zaistnienia popycha ludzi do zachowań żałosnych

Jednak stać cie na samokrytykę .
Respekt .
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
  • ferdydurke
21-02-2018, 18:19
Cytuj

Post: #1389
(21-02-2018, 13:39)Majami napisał(a): Ten spot leci właśnie w wielu krajach .
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/protest-przeciwko-ustawie-o-ipn-w-usa-zbieraja-podpisy/c230kxm

Kolejny raz się PiS starał i kolejny raz wyszlo jak wyszło.
Chyba nie musze zgadywać kto bedzie przegranym w sprawie Izrael- Zydzi -Polska , bo to jest jasne jak słońce.

tu też 

http://www.newsweek.pl/polska/polityka/ustawa-o-ipn-kryzys-polsko-izraelski-relacje-polski-z-usa-,film,423616.html

„Polski Holokaust”. Amerykańscy Żydzi nagrali wideo, w którym wzywają Stany Zjednoczone do zawieszenia stosunków dyplomatycznych z Polską 




a teraz leci na zywo w telewizji 


smutne to dla tych ktorzy ratowali zydow 


uslyszec  "polski holokaust"


od dziecka po staruszka slyszymy te klamstwa ,teraz juz wiem dlaczego nikt nie lubi zydow 
21-02-2018, 18:49
Cytuj

Post: #1390
Musze niestety odszczekac post 1382.
Niestety Orban nie poprze Polski w sprawie uchodzców . Juz się dogadał z Unia w sprawie przyjmowania i tym samym Wegry biora udzia w programie relokacji.
21-02-2018, 18:50
Cytuj

Post: #1391
i jak tu budowac prawde historyczna
21-02-2018, 18:51
Cytuj

Post: #1392
(21-02-2018, 18:49)Dąbrowski napisał(a):
(21-02-2018, 13:39)Majami napisał(a): Ten spot leci właśnie w wielu krajach .
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/protest-przeciwko-ustawie-o-ipn-w-usa-zbieraja-podpisy/c230kxm

Kolejny raz się PiS starał i kolejny raz wyszlo jak wyszło.
Chyba nie musze zgadywać kto bedzie przegranym w sprawie Izrael- Zydzi -Polska , bo to jest jasne jak słońce.

tu też 

http://www.newsweek.pl/polska/polityka/ustawa-o-ipn-kryzys-polsko-izraelski-relacje-polski-z-usa-,film,423616.html

„Polski Holokaust”. Amerykańscy Żydzi nagrali wideo, w którym wzywają Stany Zjednoczone do zawieszenia stosunków dyplomatycznych z Polską 




a teraz leci na zywo w telewizji 


smutne to dla tych ktorzy ratowali zydow 


uslyszec  "polski holokaust"


od dziecka po staruszka slyszymy te klamstwa ,teraz juz wiem dlaczego nikt nie lubi zydow 
I co teraz ?
Minister Zero ich zaaresztuje , wytoczy proces czy poprosi by przestali ?
PiS wywołał skutek odwrotny do zamierzonego , jak zwykle zreszta.
Ilu bedzie na swiecie tych którzy będa dochodzic prawdy ? Podpowiem ci , niestety NIEWIELU !
A ilu dowie sie o" polskich obozach zagłady" i "polskim holokauscie "? Podpowiem ci ...MILIONY !
21-02-2018, 18:52
Cytuj

Post: #1393
ten spot zaslugujuje na potepienie jests skandaliczne ,haniebne ''

nagonka trwa

'

https://www.proroctwa.com/objawienie/jak-rozpoznac-zyda.htm

Jest to cykl artykułów opublikowanych na soc.culture.polish w miesiącach lipiec – październik 2002, połączony w jedna całość, zawierający odcinki 1 – 6.

Wzbudziły one furię i wściekłość wśród jawnych i zakamuflowanych Żydów, jacy zapaskudzają polskojęzyczne forum dyskusyjne swymi antypolskimi i antychrześcijańskimi prowokacjami.

Charakterystyczną cechą wszystkich żydowskich wypowiedzi był zupełny brak rzeczowych, merytorycznych argumentów i wysoki poziom chamstwa, wulgarności oraz agresji.

wszystko co napisane o zydach cala prawda

a tu sie zatrzymalam

10. Z Żydami nie wchodzi się w układy.

11. Polska jest jedynym krajem w Europie, który nigdy nie wypędził Żydów. Czas nadrobić te zaniedbania. “Cały świat” trochę pokrzyczy na “polskich antysemitów”, po czym, prędzej czy później… pójdzie naszym śladem. A Żydzi będą zmuszeni do życia w Izraelu, gdzie ich miejsce – co będzie oznaczać ich koniec. Izrael nigdy nie da sobie rady sam. Cywilizacja żydowska jest na tyle defektywna, że uniemożliwia jakikolwiek samodzielny byt, nie wspominając o rozwoju. Oni się sami po prostu zażrą. Ponad 2000 lat życia na cudzy koszt, w atmosferze oszustw i destrukcji, skutecznie ukształtowało charakter żydowski, co kiedyś wyda “godne owoce”.

12. Jeśli masz trafić Żyda, to tylko celnie. Bo jak spudłujesz, to do końca życia możesz spodziewać się zemsty. Polak potrafi wybaczać, nieraz aż za łatwo. Żyd – nigdy.
21-02-2018, 18:53
Cytuj

Post: #1394
To teraz ci podpowiem jedna rzecz.
Jesli Polski rzad nie wycofa sie madrze z tego co sobie sam nawarzył to znając Żydów ,ci zaczna się drzeć ze trwa ich holokaust współczesny.
I tyle bedzie z tej durnej i nikomu nie potrzebnej ustawy.

Cieszmy się jeszcze przez te ostatnia jak mniemam kadencje Angeli Merkel , bo tak tolerancyjnego i przyjaznego w stosunku do Polski kanclerza jeszcze nie było.W Unii też nas traktuja dosc poblazliwie . Tylko dlatego że wszyscy oni rozumieja ze to nie całly Naród Polski ma takie poglady jak ten kurdupel i jego zgraja. Ale cierpliwosc ich wszystkich sie juz konczy.
Jedno mrugniecie tej pani w stronę przemysłu samochodowego i moga nam zniknac te sliczne fabryki niemieckich samochodów które mamy. BMW już dało tego dowód.
czym wtedy karakan z Żoliborza nakarmi rodziny ludzi tam pracujacych ? Frazesami i historią ?
21-02-2018, 19:00
Cytuj

Post: #1395
(21-02-2018, 18:52)Majami napisał(a): I co teraz ?
Minister Zero ich zaaresztuje , wytoczy proces czy poprosi by przestali ?
PiS wywołał skutek odwrotny do zamierzonego , jak zwykle zreszta.
Ilu bedzie na swiecie tych którzy będa dochodzic prawdy ? Podpowiem ci , niestety NIEWIELU !
A ilu dowie sie o" polskich obozach zagłady" i "polskim holokauscie "? Podpowiem
spokojnie nasi internauci tez mowia po angielski ,tez puscimy spot

skoro mowia ze oni tylko w holokauscie gineli to czas puscic spot ZYDOWSKIE OBOZY ZGLADY tez sie dowiedza miliony ale my nie bedziemy szukac dzieci i rodziny wykorzystywac do spotu tylko puscimy filmy na faktach z kapo z opaskami z gwiada dawida

(21-02-2018, 19:00)Majami napisał(a): To teraz ci podpowiem jedna rzecz.
Jesli Polski rzad nie wycofa sie madrze z tego co sobie sam nawarzył to znając Żydów ,ci zaczna się drzeć ze trwa ich holokaust współczesny.
I tyle bedzie z tej durnej i nikomu nie potrzebnej ustawy.
zaden zyd nie bedzie nam plul w twarz ,ciekawe jak zydzi znowu nawaza sobie piwa kto ich bedzie tym razem ukrywal w piwnicach ,bo ja na pewno nie bede heroiczna jak moja babcia

mam dosc tych zydow

skandaliczna prowokacja

polska ambasada potepia

a ameryka mowi ze kocha polske Tongue
21-02-2018, 19:05
Cytuj

Post: #1396
(21-02-2018, 19:05)Dąbrowski napisał(a):
(21-02-2018, 18:52)Majami napisał(a): I co teraz ?
Minister Zero ich zaaresztuje , wytoczy proces czy poprosi by przestali ?
PiS wywołał skutek odwrotny do zamierzonego , jak zwykle zreszta.
Ilu bedzie na swiecie tych którzy będa dochodzic prawdy ? Podpowiem ci , niestety NIEWIELU !
A ilu dowie sie o" polskich obozach zagłady" i "polskim holokauscie "? Podpowiem
spokojnie nasi internauci tez mowia po angielski ,tez puscimy spot

skoro mowia ze oni tylko w holokauscie gineli to czas puscic spot  ZYDOWSKIE OBOZY ZGLADY tez sie dowiedza miliony ale my nie bedziemy szukac dzieci  i rodziny wykorzystywac do spotu tylko puscimy filmy na faktach z kapo z opaskami z gwiada dawida


(21-02-2018, 19:00)Majami napisał(a): To teraz ci podpowiem jedna rzecz.
Jesli Polski rzad nie wycofa sie madrze z tego co sobie sam nawarzył to znając Żydów ,ci zaczna się drzeć ze trwa ich holokaust współczesny.
I tyle bedzie z tej durnej i nikomu nie potrzebnej ustawy.
zaden zyd nie bedzie nam plul w twarz ,ciekawe jak zydzi znowu nawaza sobie piwa kto ich bedzie tym razem ukrywal w piwnicach ,bo ja na pewno nie bede heroiczna jak moja babcia


mam dosc tych zydow


skandaliczna prowokacja

No wiec nasi internauci nic nie zrobia w zadnym jezyku , bo PARADOKSALNIE  za 7 dni owa ustawa wchodzi w zycie  i konia z rzedem temu co zaryzykuje 5 letnia odsiadkę w imie sprawy która niewiele go obchodzi.
Ameryka ma nas w du**e , bo jakie ona ma z nami interesy oprócz tego ze postrzega nas jako terytorium buforowe lezace miedzy Rosją a Europa Zachodnią ?

Polski rząd przypomina mi po czesci Franka Dolasa , którego to wizyty tam gdzie się pojawi kończyy sie NAROBIENIEM BIGOSU.
21-02-2018, 19:13
Cytuj

Post: #1397
wszyscy jakies maja interesy ,Polacy też

a Zyd bez Polaka to jak ryba bez wody ,nie wiem czy ten spot im sie oplacil ,wszystko ma swoje granice
jezekli bedzie poparte faktami to za co bedzie 5 letnia odsiadka ?

tu chodzi o to kto bedzie przeklamywal historie i szkalowal dobre imie Polski

dlatego jestem za ekshumacja w jedwabnem np

byc moze to zydzi beda nas przepraszac

hm oni ani nie przepraszaja ani nie dziekuja ot taki narod
21-02-2018, 19:24
Cytuj

Post: #1398
Może wskaz mi tych sojuszników którzy beda bronili tego dobrego imienia Polski ?
Są gdzieś jeszcze jacyś frajerzy którzy podłoża łeb za nieudolną polityke PiS ?
21-02-2018, 19:29
Cytuj

Post: #1399
tylko kwasniewski ala stolzman

przeprasza zyd zyda

https://www.youtube.com/watch?v=GcP4tmZTl-E

Polakow nie ma kto przeprosic

Sybiracy pamiętają

(21-02-2018, 19:29)Majami napisał(a): Może wskaz mi tych sojuszników którzy beda bronili tego dobrego imienia Polski ?
Są gdzieś jeszcze jacyś frajerzy którzy podłoża łeb za nieudolną polityke PiS ?
teraz w calej europie nie ma przyjaciol kazdy hu@j robi na swoj stroj

kazdy jest oslepiony centami
21-02-2018, 19:33
Cytuj

Post: #1400
Bo w normalnych krajach dba się o swoich obywateli i dobre stosunki z sasiadami.
Polski rzad niestety wymyslił sobie ze moze rozrabiać bez konsekwencji , pouczac wszystkich , obrazać głowy państw .
Takie to mocarstwo ta Polska że wszyscy będa tańczyć jak oni zagrają .

Nie tańczą ? A to ci psikus .
A centami to PiS swój elektorat kupił na chwilę , bo jak sie okazuje to teraz po kawalku te centy odbiera.
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
  • Leon 66
21-02-2018, 19:42
Cytuj



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości