Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mity dawnych lat.
Post: #1321
PKO BP czy PKO SA ? Big Grin
19-02-2018, 20:00
Cytuj

Post: #1322
tylko Bank Spółdzielczy

zydow tam ani sladuBig Grin
19-02-2018, 20:07
Cytuj

Post: #1323
Joano, ja nie zamierzam być bohaterem, a twoja prawda to jest g..noprawda! Big Grin
Tak, tak wszyscy kłamią tylko Polacy są prawdomówni! Tongue
19-02-2018, 20:07
Cytuj

Post: #1324
czas na chowanie pieniedzy do skarpetki albo ponczoszkiBig Grin
19-02-2018, 20:08
Cytuj

Post: #1325
Joanno , zanim zaczniesz klaskać Mateuszkowi to może doinformuj sie o jego żydowskich korzeniach , o których to zreszta
sam informował . Bo że w pałacu siedzi Kornhauserowa to chyba nie trzeba wspominać .
19-02-2018, 20:09
Cytuj

Post: #1326
(19-02-2018, 20:07)ferdydurke napisał(a): Joano, ja nie zamierzam być bohaterem, a twoja prawda to jest g..noprawda! Big Grin
Tak, tak wszyscy kłamią tylko Polacy są prawdomówni! Tongue
bierz przyklad ze mnie to nie bedzie gowno prawda tylko ino tylko prawda Tongue

(19-02-2018, 20:09)Majami napisał(a): Joanno , zanim zaczniesz klaskać Mateuszkowi to może doinformuj sie o jego żydowskich korzeniach , o których to zreszta
sam informował . Bo że w pałacu siedzi Kornhauserowa to chyba nie trzeba wspominać .
to musieć on dobry Żyd Smile
19-02-2018, 20:10
Cytuj

Post: #1327
Reszta żydowskiego swiata ma odmienne zdanie Big Grin
19-02-2018, 20:13
Cytuj

Post: #1328
to te wszystkie o hamerykanskich korzeniach Big Grin
19-02-2018, 20:16
Cytuj

Post: #1329
(19-02-2018, 20:10)Dąbrowski napisał(a):
(19-02-2018, 20:07)ferdydurke napisał(a): Joano, ja nie zamierzam być bohaterem, a twoja prawda to jest g..noprawda! Big Grin
Tak, tak wszyscy kłamią tylko Polacy są prawdomówni! Tongue
bierz przyklad ze mnie to nie bedzie gowno prawda tylko ino tylko prawda Tongue


Joano, mam w Patientenverfuegung jasno napisane:
że w wypadku choroby związanej z mózgiem nie życzę sobie żadnych działań reanimacyjnych, sztucznego odżywiania i żadnych działań powodujących utrzymanie mnie przy życiu! Tongue Big Grin
19-02-2018, 20:24
Cytuj

Post: #1330
(19-02-2018, 20:24)ferdydurke napisał(a): Joano, mam w Patientenverfuegung jasno napisane:
że w wypadku choroby związanej z mózgiem nie życzę sobie żadnych działań reanimacyjnych, sztucznego odżywiania i żadnych działań powodujących utrzymanie mnie przy życiu!
dobra Jureczku zarty sie skonczyly ide dotlenic mózg z przyjaciółką Big Grin

nie ma jak reanimacja na świezym powietrzu

pa pa Big Grin

i milego wieczorku JerzyczkuBig Grin
19-02-2018, 20:30
Cytuj

Post: #1331
(19-02-2018, 20:30)Dąbrowski napisał(a): dobra Jureczku zarty sie skonczyly ide dotlenic mózg z przyjaciółką Big Grin

nie ma jak reanimacja na świezym powietrzu

pa pa Big Grin

i milego wieczorku JerzyczkuBig Grin
O jakich żartach ty piszesz? 
Jeśli wszystkie dotychczasowe twoje wpisy miały być żartem, to śmiem twierdzić, że twoje żarty były niesmaczne! Angry
19-02-2018, 20:45
Cytuj

Post: #1332
Photo 
Tak sobie myślę, że Borys Budka ładnie skomentował te ostatnie tygodnie pisuarowej polityki starym niemieckim dowcipem

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT6jOpDfM8EthL7a9c_v9N...Af5jEx-TEA]
Big Grin
19-02-2018, 23:09
Cytuj

Post: #1333
[quote='ferdydurke' pid='41683' dateline='1519074587']
Tak sobie myślę, że Borys Budka ładnie skomentował te ostatnie tygodnie pisuarowej polityki starym niemieckim dowcipem

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT6jOpDfM8EthL7a9c_v9N...Af5jEx-TEA]
Big Grin

Ferdydurke,,
dwoch dni nie mozesz usiedziec, aby nie wypelnic spluwaczki.
Przedstawianie drugorzednego tekstu, trzeciorzednego pisarzyny z DW, jako opini miedzynarodowej to chaltura na skale propagany komitetu powiatowego.

Kariere oraz inteligencje premiera Morawieckigo pomine, poniewaz tym zajeli sie znawcy.
Jego wypowiedz w formie i tresci uwazam za bardzo wywazona.
Spokojna w tonie, opierajaca sie na faktach.
Mowiac o zbrodniach hitlerowskich, ukrainskich, zydowskich mowil prawde.
Prawde ktora przez tyle lat nie zostala opracowana, a co gorsza przeklamana.
Jezeli porownac jego wypowiedz do prowokacji izraelskiej skierowanej do Iranu, to tak jakby kawior porownac z pasztetowa.

Nie wiem kim jest Borys Budka.
Domyslam sie jedynie, ze musi byc bardzo madrym obywatelem, skoro go cytujesz.

Brytyjska Izba Lordow, dyskutowala caly dzien na temat czy poprzec zadania Zydow wobec Polski.
Kto ich o to prosil?
Przeciez gdy strzelali do Zydow, gdy ci schodzili ze statkow aby osiedlic sie w Palestynie, interesy Krolewstwa nie byly zbiezne z zydowskimi.

EU debatowala na ten temat 3 dni i w koncu zdecydowala sie porzec Zydow.
Na czele tej ferajny stoi Polak... mgr historii.
Kto prosil EU o zangazowanie?

O Kongresie USA juz pisalismy.
Podobny scenariusz.

Zadaje proste pytanie, a Ty jako konkretny gosc odpowiedz na nie w prosty sposob?

Dlaczego Polacy maja wysluchiwac z pokora o polskich zbrodniach, a nie wolno im mowic o zbrodniach zydowskich?
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow Big Grin
19-02-2018, 23:56
Cytuj

Post: #1334
Iberte, czy jak faworyzowany przez ciebie polski rząd w przyszłym miesiącu wprowadzi ustawę o zakazie onanizowania się pod karą grzywny lub trzyletniego więzienia, to też będziesz to uważał za suwerenną decyzję mądrego rządu?

Polacy nie muszą wysłuchiwać z pokorą o polskich zbrodniach, ale mogą z POKORą WYSŁUCHAć, że "BOHATERSTWO" oraz "POSWIECENIE"  NARODU POLSKIEGO W RATOWANIU ZYDOW BYŁO SLADOWE DO SKALI DENUNCJCJI I SCHMALCOWNICTWA ZE STRONY OBYWATELI POLSKI.

Poraz kolejny próbujesz zdewaluować znanych polskich polityków pisząc swój standard : 

"Nie wiem kim jest XYZ"  plus dodatki

Wymyśl sobie nowe narzędzie dyskusujne, które ma nas przekonać jaki jesteś inteligentny! Tongue
20-02-2018, 00:15
Cytuj

Post: #1335
ty ferdydurke juz nikogo o niczym nie musisz przekonywać......
20-02-2018, 01:00
Cytuj

Post: #1336
Ferdydurke,
mysle, ze to uczciwe z mojej strony, gdy mowie, ze nie wiem kiedy nie wiem.

Przypisywanie mi faworyzacji polskiego rzadu to rowniez propaganda.
Skomentowalem jedynie wypowiedz premiera.
Skoro moze to zrobic pismak z DW, to dlaczego nie moze tego zrobic inny z NN?

Co ma moja inteligencja z wspolnego z wypowiedzia Morawieckiego, nie rozumiem zupelnie.

Ty jestes inteligentny i masz jaja , to przeciez nie powinno Tobie sprawic zadnego klopotu, wykazac, ze ratowanie Zydow przez Polakow mialo charakter " sladowy"
Jak na razie, to jedynie krzyczysz.
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow Big Grin
20-02-2018, 01:06
Cytuj

Post: #1337
(20-02-2018, 01:00)phoenix napisał(a): ty ferdydurke juz nikogo o niczym nie musisz przekonywać......
 Zielonka tu w BRD nie ma sytuacji, gdzie jednostka decyduje za innych i rozkazuje im co im wolno, a co nie!
Ty jesteś jak Turcy, którzy żyją w RFN korzystając z pełnych swobód demokratycznych, ale kiedy nadejdzie czas wybierasz swoim rodakom dyktaurę i ograniczenie swobód obywatelskich? Nie zauważyłaś tego pomimo ukończenia renomowanego gimnazjmum matematyczno-fizycznego? Logiki w tej XIV nie uczyli?
Czy też wychwalana przez ciebie nauczycielka od polskiego nie przekazała ci odpowiedniej wiedzy?
Powinnaś wiedzieć, że bez gruntownej znajomości języka nie jesteś wstanie opanować matematyki, oraz jej działów!
Zwłaszcza logikii i rachunku prawdopodobieństwa - ten ostatni jako magister socjologii powinnaś mieć w małym palcu!

Co byś powiedziała na mały eksperymencik zadanko z poziomu 12 klasy z lat 70-tych - ja zadaję, ty masz 10 minut na odpowiedź? Smile
20-02-2018, 01:15
Cytuj

Post: #1338
(20-02-2018, 01:06)iberte napisał(a): Ferdydurke,
mysle, ze to uczciwe z mojej strony, gdy mowie, ze nie wiem kiedy nie wiem.

Przypisywanie mi faworyzacji polskiego rzadu to rowniez propaganda.
Skomentowalem jedynie wypowiedz premiera.
Skoro moze to zrobic pismak z DW, to dlaczego nie moze tego zrobic inny z NN?

Co ma moja inteligencja z wspolnego z wypowiedzia Morawieckiego, nie rozumiem zupelnie.

Ty jestes inteligentny i masz jaja , to przeciez nie powinno Tobie sprawic zadnego klopotu, wykazac, ze ratowanie Zydow przez Polakow mialo charakter " sladowy"
Jak na razie, to  jedynie krzyczysz.
Tak iberte masz rację wykrzyczałem się! Bo już mi ręce opadają kiedy czytam ciebie i Joane. 
Myślałem, że jak podniosę głos to może coś dotrze!
Iberte w zeszłym tygodniu nie wiedziałeś kto to Czarnecki, który narobił wstydu Polsce w Europie a był viceprzewodniczącym rady UE, dzisiaj nie wiesz kim był poprzednik ministra ZERO! 
Wcześniej też zastosowałeś te narzędzie parę razy w innych tematach, ale nie chce mi się teraz szukać!
Iberte ty jeździsz co kwartał do PL i nie wiesz, kto to są Budka, czy Czarnecki!?
Ja od siedmiu lat nie byłem w PL, ale wiem kim są! Angry
20-02-2018, 01:35
Cytuj

Post: #1339
Ferdydurke,
nie jezdze do Polski na posiedzenia Rady Ministrow.
Nie znam ludzi.
Dlaczego mialbym ich znac?
Skoro ich nie znam, to dlaczego mialbym ich faworyzowac?
Gdzies po drodze , peka Twoja logika.
Nie przejmuj sie... nie ona jest tematem.

W jaki sposob wpadles na " sladowy" wklad Polakow w ratowaniu Zydow?
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow Big Grin
20-02-2018, 01:52
Cytuj

Post: #1340
Iberte, jeżdżąc do PL nie kupujesz gazet i nie oglądasz TV? Ty jestes prawdziwy fenomen naszych nowoczesnych czasów, który jest ab today, tam gdzie chcesz być - to jesteś, a tam gdzie nie chcesz być - wyłączasz się! 
Cóż za wysublimowana i przemyślana selektywność! Gratuluję postawy życiowej! Big Grin
Ale moja wiara w nią jest odwrotnieproporcjonalna do tego, że ty nie wiesz kto to są Budka, czy Czarnecki Tongue
20-02-2018, 02:25
Cytuj



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości