![]() |
|
Umiejscowienie rekupreatora - Wersja do druku +- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl) +-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9) +--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249) +---- Dział: Dom, Mieszkanie (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-dom-mieszkanie_1746) +---- Wątek: Umiejscowienie rekupreatora (/Watek-umiejscowienie-rekupreatora_3133) |
Umiejscowienie rekupreatora - sterek - 11-02-2026 Witajcie, gdzie warto jest w domu umieścić rekuperator? Gdzie zamontować? RE: Umiejscowienie rekupreatora - Sirxx - 11-02-2026 Wszystko zależy raz tym jakim miejsc dysponujesz, i jaki projekt domu masz. W piętrowy łatwiej zrobić na poddaszu, przy parterowce to i w kotłowni i na poddaszu. Ale pamiętaj że poddasze musi być ocieplone i rury też - żeby nic się nie skraplało jak i dla wygłuszenia. Możesz skonsultować się z firmą https://hi-pol.pl/ I powinni dobrać rozwiązanie i doradzić gdzie będzie najlepiej.. |