Nasze-Niemcy.pl
Umiejscowienie rekupreatora - Wersja do druku

+- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl)
+-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249)
+---- Dział: Dom, Mieszkanie (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-dom-mieszkanie_1746)
+---- Wątek: Umiejscowienie rekupreatora (/Watek-umiejscowienie-rekupreatora_3133)



Umiejscowienie rekupreatora - sterek - 11-02-2026

Witajcie, gdzie warto jest w domu umieścić rekuperator?

Gdzie zamontować?


RE: Umiejscowienie rekupreatora - Sirxx - 11-02-2026

Wszystko zależy raz tym jakim miejsc dysponujesz, i jaki projekt domu masz. W piętrowy łatwiej zrobić na poddaszu, przy parterowce to i w kotłowni i na poddaszu. Ale pamiętaj że poddasze musi być ocieplone i rury też - żeby nic się nie skraplało jak i dla wygłuszenia. Możesz skonsultować się z firmą https://hi-pol.pl/
I powinni dobrać rozwiązanie i doradzić gdzie będzie najlepiej..