Nasze-Niemcy.pl
Pożegnanie baletnicy! - Wersja do druku

+- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl)
+-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249)
+--- Wątek: Pożegnanie baletnicy! (/Watek-pozegnanie-baletnicy_2852)



Pożegnanie baletnicy! - ferdydurke - 12-02-2019

Baletnica urządziła dzisiaj/wczoraj swój nieapetyczny pożegnalny bankiet na tym forum.
Ja osobiście nie będę za balatenicą płakał - mam nadzieje, że dotrzyma słowa i więcej się tutaj nie pojawi.
Do pełni szczęścia brak mi definitywnego pożegnania diego z tym forum.
Jeśli to nastąpi to będe mógł zanucić






RE: Pożegnanie baletnicy! - ferdydurke - 13-02-2019

Ten temat należy zamknąć, bo zaraza znowu przylazła, więc temat całkowicie chybiony Big Grin


RE: Pożegnanie baletnicy! - "RENIA" - 13-02-2019

Zaraza to dopiero jestes ty. Pelno cie wszydzie.Twoje watki --monologii,zasmiecaja cale forum. Zaloz sobie pamietnik.Bedziesz mial na starosc co czytac.


RE: Pożegnanie baletnicy! - Słoninka - 13-02-2019

[Obrazek: 1303850276.jpg]


RE: Pożegnanie baletnicy! - "RENIA" - 13-02-2019

A ty slonina to co,kociol czy garnek.No pochwal sie Smile


RE: Pożegnanie baletnicy! - Słoninka - 13-02-2019

Jam...słonina Big Grin
A chwalenie się pozostawiam tym którzy mają czym się chwalić 
Therapheuthom, wybitnym studentom Uniwersytetu Śląskiego i artystom scen wiedeńskich.
Czym ja, mało ambitna uczennica technikum energetyczneg...na Oporowe,  mogę się pochwalić Huh
Ehhh...idę lepiej roznieść kaczki i baseny przed przerwą na papierosa, bo mnie wyrzucą na zbity pysk.


RE: Pożegnanie baletnicy! - "RENIA" - 13-02-2019

Slonina,nie odrozniasz zwyklych informacji od mitomani.

Ja podalam tylko namiastke z mojego zyciorysu.Niestety brak zdolnosci do fantazjowania chociaz wyobraznia jest duza.

Fakt,ze pracowalam i mieszkalam w Wiedniu nie jest chwaleniem sie.Kazdy gdzies pracuje i gdzies mieszka.

Poczytaj cos o mitomani a napewno nie bedziesz miala trudnosci w odnalezieniu pacjenta.



Mitomania, nazywana również pseudologią bądź zespołem Delbrücka, to choroba psychiczna, objawiająca się patologicznymi skłonnościami do kłamstwa, wymyślaniem i opowiadaniem nieprawdziwych historii, w które chory mocno wierzy. Mitoman nie potrafi odróżnić prawdy od fikcji.


RE: Pożegnanie baletnicy! - Majamka - 13-02-2019

(13-02-2019, 10:45)Słoninka napisał(a): Jam...słonina Big Grin
A chwalenie się pozostawiam tym którzy mają czym się chwalić 
Therapheuthom, wybitnym studentom Uniwersytetu Śląskiego i artystom scen wiedeńskich.
Czym ja, mało ambitna uczennica technikum energetyczneg...na Oporowe,  mogę się pochwalić Huh
Ehhh...idę lepiej roznieść kaczki i baseny przed przerwą na papierosa, bo mnie wyrzucą na zbity pysk.
Polecisz zaraz za mną Big Grin

Ja to moze przy gównach nie robie ,ale ile się tych gówien naczytam  to hoho Big Grin


RE: Pożegnanie baletnicy! - "RENIA" - 13-02-2019

Majami,nie ma sie czego wstydzic,guano  przynosi szczescie Tongue


RE: Pożegnanie baletnicy! - Majamka - 13-02-2019

To sie nim wysmaruj.


RE: Pożegnanie baletnicy! - "RENIA" - 13-02-2019

Majami,to rasowy pies sie w gownie tarza.Ja zwykly i skromny czlowiek.


RE: Pożegnanie baletnicy! - ferdydurke - 14-02-2019

(13-02-2019, 20:54)RENIA napisał(a): Majami,to rasowy pies sie w gownie tarza.Ja zwykly  i skromny czlowiek.
A wiesz dlaczego się tarza? Robi to samo, co ty i diego! Chce ukryć swój prawdziwy zapach, on się maskuje! Tongue


RE: Pożegnanie baletnicy! - Fellah - 14-02-2019

A ty tak zalatujesz z natury ferdy i ani mycie, ani zaden dezodorant nie pomoze!


RE: Pożegnanie baletnicy! - Diego999 - 15-02-2019

Confused Confused Confused