Nasze-Niemcy.pl
FORUMOWY HYDE PARK. - Wersja do druku

+- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl)
+-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249)
+---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274)
+---- Wątek: FORUMOWY HYDE PARK. (/Watek-forumowy-hyde-park_2848)



RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 25-11-2020

W poniedzałek rozmawialiśmy w pracy na temat alergii, kto i na co reaguje alergicznie.
Ja stwierdziłem, że alergicznie reaguję na ludzką głupotę, czego autorka tego wątku jest najlepszym przykładem.
Scierko baletko zmykaj na FB i zbieraj kciuki, a jak chcesz sprawdzić co twoje pisanie jest warte to wejdz na blog Daniela Passenta i napisz coś w swoim stylu, wtedy zobaczysz ile kciuków i pochwał dostaniesz. Zgłoś się po pierwszym kciuku w górę.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - iberte - 25-11-2020

Odwiedzilem ten blog.
Tak jak nudzil w „ Polityce“, tak nudzi i tam.
Coz szcegolnego tam znalazles?
On od Bolka rozni sie jedynie tym, ze potrafi pisac i czytac.
Kolejny kapus ktory zakochal sie w demokracji.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 25-11-2020

Iberte, uważam Passenta za super inteligentnego dziennikarza, którego czytałem w Polityce od lat 70-tych.
Od 1986 roku do końca 1989 r. miałem prenumeratę Polityki w DE i zawsze czytanie zaczynałem od Passenta.
Kiedy śledziłem jeszcze to co dzieje się w Polsce pisywałem tam, było miło inteligentnie.
Potem trafiłem na MP,  było żywo, czasem inteligentnie, w większości durne wojenki, ale działało jak narkotyk.
Wyleczyłem się z MP, ale czy powrócę do enpassant, to nie wiem - musiałbym nadrobić polską politykę.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - iberte - 26-11-2020

Ferdydurke,
dla Ciebie Rakowski, Urban, Passent i im podobni, to wyrozniajaca sie inteligencja.
No to powiedz, jaki inteligentny czlowiek pracuje dla dyktatury, wiedzac, ze ta chyli sie do upadku?


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 26-11-2020

Iberte, Passent pisze w Polityce od lat 60-tych, Urban pokazał klasę składając podanie w 1989 roku o przyjęcie do PZPR. Big Grin
Rakowski nie był moim idolem, ale wyróżniał się od innych twardogłowych.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - iberte - 26-11-2020

Passent byl zawsze elokwentny i wierny lini.
Jego korespondencja z Kiszczakiem pokazuje, ze jego kultowa wrecz inteligencja jest aforyzmem.
Urban publikujjac „ jaja kobyly“ pokazal miernote charakteru.
Rakowski nie dorobil sie nawet emerytury i te prywatnie placil mu Urban.
Ot cala epokowa inteligencja


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 26-11-2020

Kota nie ma ,myszy harcuja. Smile

Poto rzucaliscie we mnie galgankami,zeby sie tu rozgoscic..

No sprytne, do pierwszej w nocy intelektualne dyskusje. Idea


Ja osobiscie lubie Urbana,no  moze nie jego osobiscie jak jego dowcipne teksty,

Np. Nie uczta Baltazara,uczta sie sami. Big Grin


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 28-11-2020

Tryby wyświetlania wątku
FORUMOWY HYDE PARK.
25-11-2020, 17:42,Post: #1441

ferdydurke
Użytkownik
Postów: 3,302
Dołączył: 25-12-2013
RE: FORUMOWY HYDE PARK.
"W poniedzałek rozmawialiśmy w pracy na temat alergii, kto i na co reaguje alergicznie.
Ja stwierdziłem, że alergicznie reaguję na ludzką głupotę, czego autorka tego wątku jest najlepszym przykładem.
Scierko baletko zmykaj na FB i zbieraj kciuki, a jak chcesz sprawdzić co twoje pisanie jest warte to wejdz na blog Daniela Passenta i napisz coś w swoim stylu, wtedy zobaczysz ile kciuków i pochwał dostaniesz. Zgłoś się po pierwszym kciuku w górę."------>skoiowalam bo cytowac sie nie da.

Z ciekawosci poszlam poszukac tago Passenta. Zeby cos do niego napisac,to trzeba nalezec do jego  grupy. Zeby nalezec.to trzeba byc zaproszonym. Czasami znani nie pytaja i biora sobie usera,ktory im sie podoba.

No i padlo na mnie. Naleze juz do jego grupy a jak juz to napisalam maly komentarz. Czyli znajomosc juz zostala zawarta. i czekamy na rozwoj wypadkow.

.
Niestety teraz nie mam czasu bo mi sie ru nazbieralo problemoa. Wczoraj i dzisiaj do 15;00 nie mielismy w domu cieplej wody ani ogrzewania, Sasiedzi wsciekli i chca obnizyc oplate za czynsz. Mamy zwolac zebranie bo i ze smieciami tez mamy problem. Od poniedzialku wezme pod uwage tego Passenta jak go tak reklamujesz Huh


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Fellah - 02-12-2020

Proba


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Roksolana - 17-12-2020

Reniu, chyba już wyklarowały się Twoje problemy i zostały zmiażdzone przez Ciebie? Smile
Co z tym Passentem? ..sama jestem ciekawa..


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Fellah - 18-12-2020

Problemy to byly z nazywaniem jej "szmata" przez psie gowno.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Fellah - 08-02-2021

Wlasciwie tak jak poczytalem, to ta Rania była jedyna elegancka osoba na tym kmiecym padole.
No ale wy chamy wygryzliscie ja, nie mogac zniesc jej elegancji.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - helen*** - 01-04-2021

Reniu, poczytaj sobie , kolezanka teskni,za Toba Smile


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 01-04-2021

Wlasciwie,to dlaczego nie mam sobie tu popisac,na wlasnym watku.

Mnie posadzac o trollowanie,to trzeba miec raka na mozgi.

Na swiecie dzieja sie wazne rzeczy a tu sie jak zwykle  pisze o bzdurach.

"Angela Merkel reaguje na falę krytyki: Kanclerz Niemiec rezygnuje z urzędu w trybie natychmiastowym!!

Tak sobie pomyslalam,ze moge raz miec swoj watek ---monolog.

Mam tyle przemyslen  ktore potrzebuja ujscia.

Tak jest,tu sobie przycupne.. Smile


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 01-04-2021

No i dzieje sie. Przyszla,bohaterka Helci watku i  dolozyla do pieca. Helcia to juz niebespieczna

intrygantka. Zeby sie Reni pozbawic,wyciagnela moj  watek ale nie ten co trzeba.

To tak jak z tym Ruskiem bylo.  Chcial poderwac piekna Polke i poprosil ja do tanca.

A,ze chcial sie przytulic calym wackiem ,wsadzil klucz do  lewej kieszeni spodni. Polka czuja co trwardego,

przesunela sie  w prawa  stone a Rusek wniebowziety ,mruczy... a wot my tu na was czekali- Smile Smile


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 01-04-2021

Jak to punkt widzenia,zalezy od punktu siedzenia. Co to znaczy-----> poszla do was?

A jakie tu sa inne mozliwosci.?

Tu bylam,tu mam swoj watek czy musze miec jakies pozwolenie?

Co moze naprodukowac chora wyobraznia.zakrapiana podejzliwoscia i teoriami spiskowymi.-


Oswiadczam teraz,zeby nie bylo innych podejzen,ze pisze sobie tu bo taka mam ochote. Z natury jestem

introwertyk i luwielbiam samotnosc. Tu nikt nie musi pisac i wtracac sie do tego co ja tu pisze. To jest moja

lekcja z jezyka polskiego,moja silownia dla moich szarxch komoweki wam nic do tego.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 01-04-2021

Ten subtelny seks,powala Smile

http://https://www.youtube.com/watch?v=kDvE5JNKbl8


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 01-04-2021

[video=dailymotion]https://www.youtube.com/watch?v=d9D2OmLLbnU[/video]Zapomnialam jak sie tu wkleja ilmiki.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - helen*** - 01-04-2021

(01-04-2021, 18:54)RENIA napisał(a): No i dzieje sie. Przyszla,bohaterka Helci watku i  dolozyla do pieca. Helcia to juz niebespieczna

intrygantka. Zeby sie Reni pozbawic,wyciagnela moj  watek ale nie ten co trzeba.

To tak jak z tym Ruskiem bylo.  Chcial poderwac piekna Polke i poprosil ja do tanca.

A,ze chcial sie przytulic calym wackiem ,wsadzil klucz do  lewej kieszeni spodni. Polka czuja co trwardego,

przesunela sie  w prawa  stone a Rusek wniebowziety ,mruczy... a wot my tu na was czekali- Smile Smile

Zaczynasz gadac jak Leos, temat MP. znam juz na pamiec , juz czytac tego nie mozna Tongue




RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 02-04-2021

"Zaczynasz gadac jak Leos, temat MP. znam juz na pamiec , juz czytac tego nie mozna Tongue  -pisze rezolutna Helcia.

Helcia.
Mialas sie odreagowac na swoim temacie. U mnie ci sie to nie uda bo tu juz zajete-

Kiedys Ferdydurke mial watek--monolog ale mu nie pomogl. i Kocham Mlode mial az 2 i zobacz .przestal pic. Smile

Ogladalam w polskiej tv wypowiedz starszej pani,ktora brala udzial w powstaniu warszawskiim+

Co noc miala koszmary i bardzo to przezywala. W koncu poszla do psychologa,ktory jej poradzil,zeby codziennie opisywala to co jej sie snilo no i koszmary znikly.


Uwazam,ze tu kazdy powinien miec swoj watek i moglby sie bez problemu odreagowac.

Moglas zalozyc watek ale do czego ci byla Leosia?

Ona nie pschiater i ci nie pomoze.

Ide na sniadanko