Nasze-Niemcy.pl
FORUMOWY HYDE PARK. - Wersja do druku

+- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl)
+-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249)
+---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274)
+---- Wątek: FORUMOWY HYDE PARK. (/Watek-forumowy-hyde-park_2848)



RE: FORUMOWY HYDE PARK. - dziaczuk - 22-11-2020

Czy wy ludziska poszliscie sladem Marty Lempart?
Byliscie na strajku kobiet?

Normalnie wstyd czytac takie posty

Iberte usunął post,no mam nadzieje ze tam nie bylo jezyka lempartowej liderki

(16-11-2020, 16:04)iberte napisał(a): Rozejrzyj sie...
Ferdydurke mowi ludzkim glosem i na Zielonke nie potrzeba szczepionki.
Twoje „ dziewczynki“ obiecaly, ze tutaj spokoju zaklocac nie beda.
Do mojej zmanipulowanej osobosci przywyknac byl czas...
Kto ma Ci tutaj tlen krasc?
reniu oddychaj pomalutku ,iberte przyslal ci respiratorek heh


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 22-11-2020

Czy dziaczuk to Orelia?


To chyba mamy konlikt bo ja wspieram strajk kobiet na FB. Rozdmuchuja ta afere bo chca orzykryc druga afere pedofilska.

Jaki post skasowal Iberte?.Czytalas chyba jak wiesz ,ze skasowal.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - iberte - 22-11-2020

Skasowalem post w innym temacie
Dziaczuk ,
nie mam zielonego pojecia kim jest Lempertowa.
Ludzie mowia rzeczy za ktore im wstyd i pozniej przepraszaja.
Skasowalem i zaoszczedzilem sobie konwenasow.

Nie sadze aby Traffka byla bojazliwa.
Nie sadze rowniez, aby Ferdydurke liczyl sie z jej zdaniem.

Nikogo nie pozdrawiam..... mam was dosc.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 22-11-2020

Nikogo nie pozdrawiam..... mam was dosc.-------->powiedzial rozkapryszony Iberte.

Tez mam dosc ale pewne sprawy trzeba wyjasnic.

Nie trzeba bylo wyciagac tematu.Ja sie dobrze bawie na FB.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Traffka - 22-11-2020

Reniu, o jakim strachu piszesz?

Zwróciłam się do Ferdydurke, żeby się ogarnął i przestał ci ublizać.
Niestety, twój wpis z 10:00 rano tak mnie zniesmaczył, że uznałam iż nie odpowiada mi rola "adwokata diabła".
A tobie powiem szeptem, tak, żeby nikt nie usłyszał: skorzystaj z rady @iberte, bo to co napisałaś uwłacza kobiecej godności


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 23-11-2020

Ty smiesz mowic o godnosci?? Smiech na sali.

Ja tu sie nauczylam od was chamstwa i jak zachodzi potrzeba to sie nim posluguje.

Jemu mozna napluc w oczy i powie,ze deszcz pada. Napisalam tak bo chcialam,zeby go zabolalo.

Ty zielonka masz dluga praktyke w mobbingach i w roznych intrygach.

Jestes jak caryca Katarzyna Wielka,okrutna,msciwa intrygantka,ktora perekt za swoja misje na forach.

Nie uzywaj nigdy slow,ktorych nie rozumiesz znaczenia bo robisz z siebie posmiewisko.Traffka kameleon,zmienia swoj image na potrzebe swoich intryg. Ty wiesz o czym mowie. Masz szczescie,ze trafiasz na naiwnych i slepych.

Zrobilam ci bezplatnie analize twojego charakteru i nie dziekuj,wyznam ci szczeze......

To dziwne,ze jak wy sie obrazacie to nikt sie temu nie dziwi ale jak Renia walnie ponizej pasa to konsternacja.

Jak z ta belka w oku.

Ide na FB sie odchamic.Walesa zrobil mnie liderem. Nie chwale sie to fakt.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - iberte - 23-11-2020

Walesy mi nie szkoda.
W koncu dostal to, na co zasluzyl.
Wiem jednak, ze czytaja nas ludzie z MP.
Jezeli jest ktos, kto ma wplyw na te postac powyzej, to bardzo prosze je uzyc i sciagnac do Was.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - dziaczuk - 23-11-2020

(22-11-2020, 23:10)iberte napisał(a): Skasowalem post w innym temacie
Dziaczuk ,
nie mam zielonego pojecia kim jest Lempertowa.
Ludzie mowia rzeczy za ktore im wstyd i pozniej przepraszaja.
Skasowalem i zaoszczedzilem sobie konwenasow.

Nie sadze aby Traffka byla bojazliwa.
Nie sadze rowniez, aby Ferdydurke liczyl sie z jej zdaniem.

Nikogo nie pozdrawiam..... mam was dosc.
Lempertowa to taka wulgarna liderka ,skonczyla pewnikiem "kurs strajkowy" w Berlinie ,nauczyli ja "pieknie" przemawiac i dlatego pociągnęła za sobą kobiety o niewyparzonych gę....ch

No mnie chociaz mogłeś pozdrowic ,ja jestem grzeczna ...

(22-11-2020, 23:01)RENIA napisał(a): Czy dziaczuk to Orelia?


To chyba mamy konlikt bo ja wspieram strajk kobiet na FB. Rozdmuchuja ta afere bo chca orzykryc druga afere pedofilska.

Jaki post skasowal Iberte?.Czytalas chyba jak wiesz ,ze skasowal.
nie czytalam ,ale pisal ze skasowal
jak mozna wspierac taki wulgarny strajk ? kiedys te mlode dziewczyny beda sie wstydzic za chociazby te durnowate kartonowe hasla ...


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Traffka - 23-11-2020

@iberte, nie żebym się czepiała, ale....

"Wygrzebalem Ci Twoj temat.
Chcialas go odswiezyc, to probuj....
Ci ktorzy mowia o zamiarach, nie dochodza do niczego"

to Twój wpis z 15.11.
Sam wychodowałwś gada na własnej piersi....
.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - dziaczuk - 23-11-2020

(22-11-2020, 23:30)Traffka napisał(a): Reniu, o jakim strachu piszesz?

Zwróciłam się do Ferdydurke, żeby się ogarnął i przestał ci ublizać.
Niestety, twój wpis z 10:00 rano tak mnie zniesmaczył, że uznałam iż nie odpowiada mi rola "adwokata diabła".
A tobie powiem szeptem, tak, żeby nikt nie usłyszał: skorzystaj z rady @iberte, bo to co napisałaś uwłacza kobiecej godności
ferdydurke nie jest swiety ,ale Renia to juz przesadzila to fakt ....no kurcze szmata nazwac kobiete to chyba tez nie po dzentelmensku?
mnie uczono jak ktos cie kamieniem to ty chlebem ,a Renia leci starym, testamentem i w oczy i w zęby...no kurcze mogla lepiej na ten strajk z lempartowa ,tam wszystkie chwyty dozwolone


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - iberte - 23-11-2020

(23-11-2020, 00:50)Traffka napisał(a): @iberte, nie żebym się czepiała, ale....

"Wygrzebalem Ci Twoj temat.
Chcialas go odswiezyc, to probuj....
Ci ktorzy mowia o zamiarach, nie dochodza do niczego"

to Twój wpis z 15.11.
Sam wychodowałwś gada na własnej piersi....
.

Postaram sie upiec Ci sernik, ale wybacz mi to.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 23-11-2020

Ten gad na piersi moze byc bardzo sympatyczny gozej jest z tym gade co ma na plecach.

Iberte,przestan mna rozporzadzac i ustawiac. Ja nie twoj mebel. Ty lepiej odetnij ta pepowine po ktorej plynie zatruta krew.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - dziaczuk - 23-11-2020

https://www.youtube.com/watch?v=1eLTz_02NZI&ab_channel=Chrze%C5%9Bcija%C5%84skiVlog

spoznione slowo na niedziele,gdyby ktos nie mogl zasnąć?


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 23-11-2020

(22-11-2020, 11:09)RENIA napisał(a): Traffka,myslisz,ze cos do niego dociera?

To przepity  mozg,ktory  funkcjonuje juz na najizszych poziomych

Brakuje tu Tomka,on wyjasnilby mu, co to za element. Tu chce blyszczec jako wszystkowiedzacy a w rzeczywistosci to wrak czlowieka. Znajoma Tomka,zna go osobiscie i to co widziala,odbiega bardzo od tego co on nam tu chce o sabie zasugerowac, To fleja,smierdzaca starym potem,alkoholem i papierosami. Mieszanke zapachow, pozazdroscilby mu Dior.Zolte niemyte zeby,cuchnace skarpetki i metny zapijaczony wzrok,napewno nie oczaruja zadnej kobiety. Stary zniszczony na wlasne zyczenie czlowiek,ktory seks mial ostatnio w dwodziestym wieku i juz mu nawet wuagra nie pomaga. Jaka kobiete moze zadowolic zwiotczaly Wacek i w dodatku niedomyty. Stad ta wscieklosc na wszystkie kobiety i wulgarny lumpenproletariacki jezyk faceta spod budki z piwem.Taka jest niestety brutalna prawda o lansujacym sie tu  bawidamku o walorach intelektualnych.,ze o wysokiej kulturze nie wspomne.
Traffka,teraz wyobrazasz sobie tego osobnika w twoim lozku w brudnych obsikanych kalesonach i ziejacym zgnilymi jajkami oddechu? Ferdy-koszmarek,snilby sie ci po nocach i budzilabys sie zlana potem,czego ci oczywiscie nie zycze.
Pozostalym zycze pogodnej niedzieli.

T
Pozostawię to potomnym! Big Grin


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Roksolana - 23-11-2020

....a wiesz, Ferdydurkę, nie sądziłam, że napiszę Ci to co zaraz przeczytasz....mój szacunek do Ciebie wzrósł, po tym wyżej komentarzu....pomimo, że poprzednio nie zbyt popisałeś się, to Renin odwet był totalnie nie adekwatny i nie na miejscu osoby, która siebie winduje i uważa za kobietę z klasą ...zachowałeś dystans...super Smile


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 23-11-2020

No i nawet slodkopierdzaca ruszylo bo jest okazja,zeby kobiecie z klasa dowalic.

Ciekawe czy przeczytalas poprzednie wpisy Ferdy. ?

To co napisalam,napisal jakis czas temu Tomek, Skandalu z tego powodu nie bylo bo to facet.napisal.

Na takie teksty Ferdy,. tez umiem przywalic i uwazam,ze do takich ludzi trzeba przemawiac jezykiem,ktory oni rozumieja.

Ty jak zwykle ociekasz wazelina,ze az zenujace tak sie ponizac. Chcesz sie wkupic w laski?

Troche kobiecej dumy i godnosci a ty sie plaszczysz przed chamen tylko dlatego,ze nosi spodnie. Zenujace doprawdy.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Traffka - 23-11-2020

Reniu, a co ty wiesz o kobiecej dumie i godności?
Żadna szanująca się kobieta nie napisałaby bredni, które zaserwowalas pod adresem Ferdydurke.
Ten twój wpis jest po prostu żenujący.

A kto to jest Tomek?
Agent Tomek Kaczmarek? Ten, który uwodził kobiety, działając dla pisu?
A jak pis go, kolokwialnie mówiąc, olał, to zaczął na nich odnosić.
Konfident i nic więcej! Żenująca kreatura!
Ale ty, Reniu, lubisz takie typki spod ciemnej gwiazdy, prawda?


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Roksolana - 23-11-2020

Reniu, czy jest chociaż jedna osoba poznana przez ciebie na forum, którą ty nie obdzieliłaś wulgaryzmami i złością??? ...spójrz ILIE dla ciebie poświęciła Krunia!! jak jej odpłaciłaś? ..jak odpłaciłaś innym dziewczyną , którzy byli wyrozumiali i tolerancyjne do ciebie? ...
...masz "klasę", a jak że, tą "klasę" od dawna prezentujesz na forum, a może nawet i w realu.
Reniu, zejdź ze mnie, jak chcesz mieć szacunek od innych, takim że i obdarzaj innych. Powiedziałam ci już kiedyś, ale w priv, poszło w pięty? i to bez jednego wulgaryzmu...chcesz raz jeszcze? ale publicznie?
....stosuj się Dziecko, tych porad , co tut nam wklejałaś , rodem z Youtube, czasami celne i korzystne porady można usłyszeć.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 23-11-2020

Traffka ale cie ponioslo. Przestalas jesc lecytyne?

Tomek to nasz kolega z forum. Ciagle sie klocil z Ferdy.Mieli wspolnych znajomych.

Najlepiej zapytaj Ferdy on ci powie dokladniej. Byl tak aktywny,ze nie sposob bylo go nie zauwazyc.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 23-11-2020

Scierka baletka ma taką klasę, że siedem lat temu wyzwała Kasię N. od qurew, które rozbijają polskie rodziny.
Kasia w międzyczasie odwiedziła wszystkie ważne talk-showy w DE do których jest regularnie zapraszana, pisuje dla FAZ, wydała książkę i wcale się nie zdziwię, jeśli Norbert Roettgen przedstawi Kasię w swoim zespole jako specjalistkę od dygitalizacji DE
Ktoś pytał o Tomka? Tomek, to ten bezrobotny menel z migrelo, który jako jeden z niewielu został tam zbanowany, czyli autorytet godny przywołującej.