Nasze-Niemcy.pl
FORUMOWY HYDE PARK. - Wersja do druku

+- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl)
+-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249)
+---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274)
+---- Wątek: FORUMOWY HYDE PARK. (/Watek-forumowy-hyde-park_2848)



RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Leon 66 - 21-02-2019

zielona cipa ?
Fe !


Tongue

Iberte, kotku?


nie bawisz ty sie w Diego 999, -wyej zapomniales przeskoczyc ..
Big Grin Big Grin


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 21-02-2019

(21-02-2019, 20:40)Słoninka napisał(a):
(21-02-2019, 20:36)Leon 66 napisał(a): ha, ha..

Ferdydurke , jestes boski ! Big Grin

Tak boski jak sołtys z kabaretu Koń?   Big Grin Big Grin Big Grin
zielonka dla przypomnienia, to ty wklejłaś Mariana jako swój ulubiony kabaret, ja napisałem jasno - tandeta i ja się z tego śmiać nie potrafie, więc nie mieszaj mnie do tego twojego i unkowego syfu!


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Leon 66 - 21-02-2019

no dobra,  troche sie pobawilam, 

teraz jednak robota na mnie czeka..
Dzieki Ferdy za wsparcie .. Heart


Pa


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - helen*** - 21-02-2019

(21-02-2019, 20:22)ferdydurke napisał(a):
(21-02-2019, 20:15)Leon 66 napisał(a): Ty i ta twoja konkurencja do ilosci stronek..czy  jaki numer strony kogos interesuje? 


Idzie nik zmienic?
cos Majamka pisala ze miala problemy .
Krunia, załóż nowe konto i będzie spokój, a baletnica jest szczęśliwa jak jej themat jest na pierwszej stronie.
Ona zrobi wszystko by on tam był, bo to zaspokaja jej potrzeby i ona czuje się dowartościowana.
To że temat jest idotycznie durny nie ma znaczenia! Najważniejsze jest to, by temat renii był na pierwszej stronie.

Ja lubie u Reni pisac,  nawet nie zwracam uwagi na themat, ty nie mozesz przezyc ,ze u ciebie nikt nie pisze?  Big Grin

Krunia ,zakladaj nowe konto.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego9 - 21-02-2019

dziwni ludzie pisza na tym forum Reniu, ale nie ma co na nich zwracac uwagi, snil mi sie dzisiaj moj dom, stalam w ogrodzie i widzialam z daleka moja mame , to bylo takie mile uczucie, i nagle zbudzilo mnie glosne miau, myslalam,ze udusze tego mojego kotenka, o trzeciej w nocy zachcialo mu sie wyjsc,


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 21-02-2019

Krunia, załóż nowe konto i będzie spokój, a baletnica jest szczęśliwa jak jej themat jest na pierwszej stronie.
Ona zrobi wszystko by on tam był, bo to zaspokaja jej potrzeby i ona czuje się dowartościowana.
To że temat jest idotycznie durny nie ma znaczenia! Najważniejsze jest to, by temat renii był na pierwszej stronie.--

pisze ferdydurke.--wiesz ile ja osobiscie zamknelam tematow? Czy ty dominancie zamknales chociaz raz dobrowolnie swoj temat   Noca wpadasz i podnosisz wszystkie swoje watki monologi.Plec pleciugo byle dlugo.

Iberte prosze nie ruszac.To czlowiek pod ochrona. Zniewolony,zmanipulowany to i sam nie mysli.

Dajcie mu sie pobawic.

Iberte.glupie cipy.---Brawo iberte. Smile


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 21-02-2019

(21-02-2019, 21:11)helen*** napisał(a): Ja lubie u Reni pisac,  nawet nie zwracam uwagi na themat, ty nie mozesz przezyc ,ze u ciebie nikt nie pisze?  Big Grin



Na moich tematach piszą ludzie, którzy mają trochę oleju w głowie - ty do tego towarzystwa nie należysz, więc nie piszesz!
I całe szczęście, bo wtedy moje tematy stoczyłyby się do poziomu mopa do podłogi. Tongue


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego9 - 21-02-2019

opowiem zaraz jak torturowalam swojego brata, otoz bawilimy sie czesto w wojne, moj brat bardzo artystycznie uzdolniony potrafil i potrafi nie tylko piekne obrazy malowac ale tez z drewna "wspaniale" pistolety i karabiny robi, dzielilismy sie zawsze na wojsko niemieckie i polskie, kiedys zlapalismy mojego brata do niewoli, przywiazalam go za rece do plotu i zaczelam paznokciami drapac po rynnie, moj brat darl sie jakby go odzierano ze skory, przybiegla moja mama mu na pomoc, uwolnila wieznia,


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 21-02-2019

(21-02-2019, 21:18)Diego9 napisał(a): opowiem zaraz jak torturowalam swojego brata, otoz bawilimy sie czesto w wojne, moj brat bardzo artystycznie uzdolniony potrafil i potrafi nie tylko piekne obrazy malowac ale tez z drewna "wspaniale" pistolety i karabiny robi, dzielilismy sie zawsze na wojsko niemieckie i polskie, kiedys zlapalismy mojego brata do niewoli, przywiazalam go za rece do plotu i zaczelam paznokciami drapac po rynnie, moj brat darl sie jakby go odzierano ze skory, przybiegla moja mama mu na pomoc, uwolnila wieznia,
diego co wziełaś? Jak zaczną się wymioty, to poproś męża, by wezwał karetkę pogotowia ratunkowego!


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego9 - 21-02-2019

bylam dzieckiem wychowywanym bezstresowo, wiec nakazalam swojemu tacie, ze ma mi z nastepnego rejsu przywiezc lalke i parasolke, biedny tata kupil mi lalke i parasolke ale niestety , nie taka jaka sobie zyczylam, oczywiscie zrobilam mu awanture o to, ze nie przywioz mi takiej lalki i takiej parasolki jakiej ja sobie zyczylam, do tej pory mamwyrzuty sumienia o to , ze tak go zle potraktowalam, na dokladke przywioz mi czarnego pingwina, ktorego sie strasznie balam, moi bracia to wyczuli i straszyli mnie nim, wiec wzielam biednego pluszowego zwierzaka i pocielam go nozyczkami,


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 21-02-2019

(21-02-2019, 21:15)RENIA napisał(a): --wiesz ile ja osobiscie zamknelam tematow? Czy ty dominancie zamknales chociaz raz dobrowolnie swoj temat   Noca wpadasz i podnosisz wszystkie swoje watki monologi.Plec pleciugo byle dlugo.

Iberte prosze nie ruszac.To czlowiek pod ochrona. Zniewolony,zmanipulowany to i sam nie mysli.

Dajcie mu sie pobawic.

Iberte.glupie cipy.---Brawo iberte. Smile
Wiem ile swoich tematów zamknęłaś - mnóstwo!
Dlaczego? Bo userzy pokazali ci jaką idiotką jesteś! 
W każdym przez ciebie zamkniętym wątku pokazałaś jaką kretynką jesteś. 
Gdyby wszystko było cacy, to żadnego wątku byś nie musiała zamykać! Tongue 
Tego nie zamkniesz, bo moderacji nie ma i dowodu twojej głupoty nie da się ukryć w archiwum! Big Grin Tongue


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego9 - 21-02-2019

dziewczyny, a mialscie drewniaki? mam kupila mi drewniaki, szlam do szkoly z moja kolezanka, bylysmy wtedy w 7 albo w 8 klasie, moja kolezanka zobaczyla te drewniaki , szczyt marzen wszystkich modnis i zamienila sie ze mna na buty, ja szlam w jej wygodnych sandalkach a ona szorowala w moich wysokich drewniakach, wszystko skonczylo by sie dobrze, zebysmy nie musialy przechodzic przez jezdnie, stanelysmy na krawezniku i w tym momenciegdy wkraczalysmy na jezdnie, uslyszalam lomot , zobaczylam dwie nogi w gorze i dalekim lukiemm lecace moje wymarzone drewniaki, spojrzalam w dol i ujrzalam moja kolezanke w lezaca na plecach na jezdni , w dziwny sposob skrecona, nogi w gorze a drewniaki w powietrzu, nie moglam sie powstrzymac od smiechu, kazdy kto przechodzil , smial sie z tego widoku do rozpuku, ja pozbieralam kolezanke z jezdni, drewniaki tez, oddalam jej buty i juz nigdy nie chciala sie ze mna na drewniaki zamienic


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 21-02-2019

(21-02-2019, 21:25)Diego9 napisał(a): bylam dzieckiem wychowywanym bezstresowo, wiec nakazalam swojemu tacie, ze ma mi z nastepnego rejsu przywiezc lalke i parasolke, biedny tata kupil mi lalke i parasolke ale niestety , nie taka jaka sobie zyczylam, oczywiscie zrobilam mu awanture o to, ze nie przywioz mi takiej lalki i takiej parasolki jakiej ja sobie zyczylam, 
Taki był asortyment perelowskich sklepów! Barbie nie było, a co tatko mógł przywieźć z rejsu po polskich wodach śródlądowych?


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - helen*** - 21-02-2019

(21-02-2019, 21:14)Diego9 napisał(a): dziwni ludzie pisza na tym forum Reniu, ale nie ma co na nich zwracac uwagi, snil mi sie dzisiaj moj dom, stalam w ogrodzie i widzialam z daleka moja mame , to bylo takie mile uczucie, i nagle zbudzilo mnie glosne miau, myslalam,ze udusze tego mojego kotenka, o trzeciej w nocy zachcialo mu sie wyjsc,

Ja nie lubie kotow ,ale koty mnie lubia , moja corka miala 3 koty, kilka tyg. temu musiala uspic swoja pupilke , krolewne, ktora byla na pierwszym miejscu. Corka zadzwonila do mnie i zapytala czy jestem w domu, chciala niby kawke ,ze mna wypic. Przyjecha z jej coreczka , (moim skarbem Heart ) , no i kotek w boksie. Raptownie rozplakala sie strasznie, wystraszylam sie, zapytalam co sie stalo, corka z natury nie jest placzkiem, to mocna kobieta ,ma to po mamie  Big Grin
Wnusia tez sie rozplakala , przytulila swoja mame i powiedziala, ze jada do medyka Pumi uspic. Jej kotka dwa dni nie chodzila prawie, u mnie w mieszkaniu wyszla z boksu i zaczela chodzic troche. Moje dziewczynki byly zdziwione, ze Pumi nabrala troche sil. Nie musialam dlugo myslec , zapytalam sie corki czy przyjechala spelnic Pumi ostatnie zyczenie ? 
Musiala mnie zobaczyc na koniec. Zadzwonilam po ziecia, widzialam, ze corka nie jest w stanie prowadzic auto, pojechali, przyjechali . Corka z ta martwa Pumi w kocyku na reku, to bylo dla mnie nie przyjemne Sad .
Pogrzebali ja w tajemniczym miejscu .
Na szczescie corka dosc szybko pogodzila sie z tym, wiedziala , ze kotek sie meczyl , innego wyjscia nie bylo, zostaly jej jeszcze dwa kotki i dwa pieski Smile . Diego, nie dus kota, bo potem bedziesz beczala. 


Ja nie mam zwierzakow i nie chce .
Samo zycie  Rolleyes

(21-02-2019, 21:33)Diego9 napisał(a): dziewczyny, a mialscie drewniaki? mam kupila mi drewniaki, szlam do szkoly z moja kolezanka, bylysmy wtedy w 7 albo w 8 klasie, moja kolezanka zobaczyla te drewniaki , szczyt marzen wszystkich modnis i zamienila sie ze mna na buty, ja szlam w jej wygodnych sandalkach a ona szorowala w moich wysokich drewniakach, wszystko skonczylo by sie dobrze, zebysmy nie musialy przechodzic przez jezdnie, stanelysmy na krawezniku i w tym momenciegdy wkraczalysmy na jezdnie, uslyszalam lomot , zobaczylam dwie nogi w gorze i dalekim lukiemm lecace moje wymarzone drewniaki, spojrzalam w dol i ujrzalam moja kolezanke w lezaca na plecach na jezdni  , w dziwny sposob skrecona, nogi w gorze a drewniaki w powietrzu, nie moglam sie powstrzymac od smiechu, kazdy kto przechodzil , smial sie z tego widoku do rozpuku, ja pozbieralam kolezanke z jezdni, drewniaki tez, oddalam jej buty i juz nigdy nie chciala sie ze mna na drewniaki zamienic

Milam drewniaczki, takie piekne biale, pamietam jak czesto obijalam sobie kostki nimi. Na poczatku chodzilam jak pokraka, po krotkim czasie latalam jak stara w nich Smile 
Moje nie byly wysokie 
[Obrazek: pol_pl_Wood-Sandra-Open-Niebieskie-Skorz...5641_3.jpg]


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - iberte - 21-02-2019

(21-02-2019, 20:46)Leon 66 napisał(a): zielona cipa ?
Fe !


Tongue

Iberte, kotku?


nie bawisz ty sie w Diego 999, -wyej zapomniales przeskoczyc ..
Big Grin Big Grin


„...ale kiedy dziob otworza, juz nie mili, nie usluzni
po modlitwie ich nie poznasz,
po beretach ich odroznisz...“


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego9 - 21-02-2019

(21-02-2019, 21:11)helen*** napisał(a):
(21-02-2019, 20:22)ferdydurke napisał(a):
(21-02-2019, 20:15)Leon 66 napisał(a): Ty i ta twoja konkurencja do ilosci stronek..czy  jaki numer strony kogos interesuje? 


Idzie nik zmienic?
cos Majamka pisala ze miala problemy .
Krunia, załóż nowe konto i będzie spokój, a baletnica jest szczęśliwa jak jej themat jest na pierwszej stronie.
Ona zrobi wszystko by on tam był, bo to zaspokaja jej potrzeby i ona czuje się dowartościowana.
To że temat jest idotycznie durny nie ma znaczenia! Najważniejsze jest to, by temat renii był na pierwszej stronie.

Ja lubie u Reni pisac,  nawet nie zwracam uwagi na themat, ty nie mozesz przezyc ,ze u ciebie nikt nie pisze?  Big Grin


Krunia ,zakladaj nowe konto.

dobry pomysl, niech kazdy komu sie tu nie podoba wlasny themat zalozy i czeka na dyskutantow


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - helen*** - 21-02-2019

(21-02-2019, 21:32)ferdydurke napisał(a): Wiem ile swoich tematów zamknęłaś - mnóstwo!
Dlaczego? Bo userzy pokazali ci jaką idiotką jesteś! 
W każdym przez ciebie zamkniętym wątku pokazałaś jaką kretynką jesteś. 
Gdyby wszystko było cacy, to żadnego wątku byś nie musiała zamykać!  
Tego nie zamkniesz, bo moderacji nie ma i dowodu twojej głupoty nie da się ukryć w archiwum!

Nie masz zajecia? Poszukaj sobie kumpla i gadaj na meski themat, tluczesz sie miedzy kobietami , wyzywasz je . Zachowujesz sie jak ciota Tongue
Dziwi mnie dlaczego taka madra sztuka jak ty dyskutuje z glupimi ?


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego9 - 21-02-2019

moje drewniaki mialy bardzo wysoka podeszwe, taki kloc a na tym klocu byla przymocowana brazowa skora, do tego nosilo sie jeszcze spodnie do kolan obcisle a od kolan rozszerzone


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - helen*** - 21-02-2019

(21-02-2019, 21:18)ferdydurke napisał(a): Na moich tematach piszą ludzie, którzy mają trochę oleju w głowie - ty do tego towarzystwa nie należysz, więc nie piszesz!
I całe szczęście, bo wtedy moje tematy stoczyłyby się do poziomu mopa do podłogi.

Kogo to ochodzi ?


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 21-02-2019

(21-02-2019, 21:55)helen*** napisał(a): Nie masz zajecia? Poszukaj sobie kumpla i gadaj na meski themat, tluczesz sie miedzy kobietami  , wyzywasz je . Zachowujesz sie jak ciota Tongue  
Dziwi mnie dlaczego taka madra sztuka jak ty dyskutuje z glupimi ?
Nie dziwi mnie, że ty nie znasz różnicy pomiędzy "dyskusją" a "komentarzem".
Ja tylko komentuje. Big Grin Tongue