Nasze-Niemcy.pl
FORUMOWY HYDE PARK. - Wersja do druku

+- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl)
+-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249)
+---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274)
+---- Wątek: FORUMOWY HYDE PARK. (/Watek-forumowy-hyde-park_2848)



RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Słoninka - 21-02-2019

Może się od przebieranca zarazila....ta agresją.
I tak się ciesz Renia, ze cie po głowie nie chce bić...


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Ronja - 21-02-2019

(21-02-2019, 15:54)RENIA napisał(a): Ronja. to nie jest zadne klamstwo.Poprostu to wszystko sie odbywa prawie automatycznie i bez mojego udzialu,wiec nie uwazalam,zeby to bylo wazne. Tak w Amazon podalam moje konto i oni sobie tam potracaja.

Natomiast,nie wiem dlaczego taka drobnostka tak cie oburzyla i wzbudzila taka agresje.

To byl naprawde nic nie znaczacy drobiazg.

Zadne platnosci online nie odbywaja sie (prawie) automatycznie!Jest cala seria zabezpieczen.Chcialas pokazac jaka jestes swiatowa dama a wyszlo,jak wyszlo.Nic nie wiesz.

Agresja to twoje drugie imie?

(21-02-2019, 16:29)Słoninka napisał(a): Może się  od przebieranca zarazila....ta agresją.
I tak się ciesz Renia, ze cie po głowie nie chce bić...

Cicho tluscioszku


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - helen*** - 21-02-2019

(21-02-2019, 13:02)RENIA napisał(a): Halo  Helenka! Ja do ciebie z "reklamecja" Bylam w tej perfumerii,ktora tak reklamujesz i tam nie jest tak tanio.

Moje perfumy Fidji tam z 90 e,przecenione na  63,99. Ja kupuje w Amazon te same perfumy 100ml i place  50 e a wiec zadne halo. To jest normalna cena, do tego jako staly nabywca, mam rozne znizki i przesylke za darmo.

Ja prawie wszystko kupuje przez  internet a przewaznie w Amazon i place przez Pay Pal, zawsze
bezproblemowo,wygodnie  i tanio,

Renia Big Grin  "reklamacja" 

Zgadzam sie, moje ulubione perfumy sa tez drogie, uzywam je od swieta, bo na co dzien nawet nie pasuje nimi sie pryskac , jest to OPIUM .  Te ktore polecilam sa takie uniwersalne , w amazon kosztuja 4 X wiecej  ,popatrz.

https://www.amazon.de/Douglas-Collection-Priv%C3%A9e-Happy-Toilette/dp/B07NCZCQVY/ref=sr_1_2?s=beauty&ie=UTF8&qid=1550763137&sr=1-2&keywords=happy+juice 

Ja osobiscie nie robie zakupow w ebay , internecie. 

Sorry, dopiero dopatrzylam sie, ze to 100 ml. Mimo wszystko w Douglas sa o polowe tansze.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego9 - 21-02-2019

no czesc pieknie pachnace dziewczyny, drogie perfumy maja tylko moje dziewczyny , moja siostra i jej corka, ostatnio dostaly ode mnie Lady Million parfumy 80ml, fajnie pachna , ja uzywam mexx , tez fajne ale duzo tansze
bylam w Szczecinie, moja siostra strasznie sie wstydzila za mnie, najpierw w poczekalni u notariusza pytalam sie glosnym szeptem , czy moge sie poczestowac cukierkiem z koszyczka, ktory stal na stoliku, moja siostra obrzucila mnie karcacym spojrzeniem a ja dalej glosnym szeptem domagalam sie cukierka, panie sekretarki dusily sie ze smiechu, w koncu wyszedl pan notariusz i zaprosil nas do swojego biura, zaplanowane bylo 10 minut, wyszlysmy od niego po okolo 2 godzinach, facet byl fajny , opowiadal o swojej rodzinie, zonie , synu i roznych smiesznych przezyciach, my dogadywalysmy cos tam i rechotalismy sie ciagle, najbardziej sie usmialam, jak pan notariusz zapytal mnie czy siostra moze mnie z torbami puscic, bo to upowaznienie, ktore ja podpisuje jest bez ograniczen, ja na to ,ze tak, ale to nie szkodzi bo jak mnie pusci z torbami, to jeszcze mi cos w niemczech zostanie, nasz brat ma wszystko co posiada w kraju i dal jej tez takie upowaznienie, pan notariusz zwatpil, no trudno, jak pusci mojego brata z torbami to przyjme go z zona do nas w niemczech,


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 21-02-2019

Witaj Diego.Nic sie nie martw w Niemczech jest dobry socjal z glodu nie zginiesz.

Ps.teraz nie wiadomo czy ty prawdziwa Diego. Smile


Tu lata taka oszolomka i truje.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego9 - 21-02-2019

tak z jedna 9 to ja , ta prawdziwa Diego


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Leon 66 - 21-02-2019

Czesc Renka w czwarteczek ,

i jak tam temat ?
Wczoraj po powrocie i przeczytaniu zielonkowych wypocin , znowu "lekko" poszalalam,
napisalam jej zeby zaprzestala bo jej wloje,
he , he..
Poskutkowalo .
Wyglada ze wlasnie bierze se to do serca , bo sie calkowicie zapowietrzyla .
No wreszcie ,
Mam juz dosyc czytac te dziecinne pierdoly , stale w kolko to samo .
Nie bede tam wchodzila i nawet calkowicie przestane komentowac jej bajdurzenia-
o jej przygodach ..
jak ona zaprzesta pisac bajki na moj temat .
Chyba sie do tego sklania i co najwazniejsze -postanowila mnie ignorować.

Wreszcie bedziemy mogly tu popisac ( bez sykotu z boku)
Bajulka !..

o kurde ..
wlasnie rzucilam okiem do gory i widze ze to wszystko bylo znowu tylko pic na wode..


juz tu u Ciebie była i syczala ..

Normalna Sodoma z babskiem !


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 21-02-2019

Diego,przyjelam do wiadomosci Smile


Krunia,ty zmien sobie imie na Krunia. Ja denerwuje,ze ty chlop a nic od ciebie nie ma. 

Opowiesci dziwnej tresci,to znamy jeszcze z MP. 
Znasz to przyslowie,kazda sroczka swoj ogon chwali. Smile 

Kazda jej kasliwa uwaga, to wolanie.ze czas stronki pogonic bo zastuj sie robi.

Ty posluszna lecisz na kazdy gwizdek to dobrze ci tak.

Jeszcze na koniec piszesz twoja,to sie kloci z calym tekstem.

Albo jej nawtykasz albo bedzie zgoda.Na cos trzeba sie zdecydowac.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego999 - 21-02-2019

Cool Cool Cool


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Leon 66 - 21-02-2019

E tam.. nie mam dzis juz weny na wtykanie,  Big Grin



musze  zaraz  spakowac dwa obrazy, zajmie mi z godzine .

Ty i ta twoja konkurencja do ilosci stronek..czy  jaki numer strony kogos interesuje? 


Idzie nik zmienic?
cos Majamka pisala ze miala problemy .


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 21-02-2019

(21-02-2019, 20:15)Leon 66 napisał(a): Ty i ta twoja konkurencja do ilosci stronek..czy  jaki numer strony kogos interesuje? 


Idzie nik zmienic?
cos Majamka pisala ze miala problemy .
Krunia, załóż nowe konto i będzie spokój, a baletnica jest szczęśliwa jak jej themat jest na pierwszej stronie.
Ona zrobi wszystko by on tam był, bo to zaspokaja jej potrzeby i ona czuje się dowartościowana.
To że temat jest idotycznie durny nie ma znaczenia! Najważniejsze jest to, by temat renii był na pierwszej stronie.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego9 - 21-02-2019

Reniu, super, Diego9 to ta autentyczna osoba, ta 999 to facet , zadna kobieta nie zwraca sie w ten sposob do innych kobiet,


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Słoninka - 21-02-2019

(21-02-2019, 20:24)Diego9 napisał(a): Reniu, super, Diego9 to ta autentyczna osoba, ta 999 to facet , zadna kobieta nie zwraca sie w ten sposob do innych  kobiet,

To nieprawda. Poczytaj wpisy przebierańca. To...niby kobieta jest.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Leon 66 - 21-02-2019

Sloninko , znam jednä nazywa sie zielonka ...


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego9 - 21-02-2019

sloninko, nie chce sie wciskac miedzy wodke a zakaskke, widocznie podoba ci sie ta sytuacja, ja zrezygnowalam ze sporow z ferdydurke, obojetnie co on o mnie pisze, jest mi to obojetne, wulgarnie powiedziawszy, dynda mi to, chce sobie tu popisac z fajnymi rodakami, sprzeczki mi sie znudzily,


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 21-02-2019

(21-02-2019, 20:30)Słoninka napisał(a):
(21-02-2019, 20:24)Diego9 napisał(a): Reniu, super, Diego9 to ta autentyczna osoba, ta 999 to facet , zadna kobieta nie zwraca sie w ten sposob do innych  kobiet,

To nieprawda. Poczytaj wpisy przebierańca. To...niby kobieta jest.

zielonka teraz dotknęłaś dna Morza Martwego! Tongue


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Leon 66 - 21-02-2019

ha, ha..

Ferdydurke , jestes boski ! Big Grin


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - iberte - 21-02-2019

Durne cipy...


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Słoninka - 21-02-2019

(21-02-2019, 20:36)Leon 66 napisał(a): ha, ha..

Ferdydurke , jestes boski ! Big Grin

Tak boski jak sołtys z kabaretu Koń?   Big Grin Big Grin Big Grin


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 21-02-2019

(21-02-2019, 20:37)iberte napisał(a): Durne cipy...
Zwłaszcza te zielone Big Grin