Nasze-Niemcy.pl
FORUMOWY HYDE PARK. - Wersja do druku

+- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl)
+-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249)
+---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274)
+---- Wątek: FORUMOWY HYDE PARK. (/Watek-forumowy-hyde-park_2848)



RE: FORUMOWY HYDE PARK. - fiscus - 16-02-2019

(16-02-2019, 21:21)egle napisał(a): Hehehe Leon, tak jest i właśnie próbuje ich nabrać na złudzenie, ze moja emerytura tez będzie wysoka. Ciekawe, co z tego wyniknie Big Grin


(16-02-2019, 21:20)fiscus napisał(a):
(16-02-2019, 21:10)egle napisał(a):
(16-02-2019, 20:47)fiscus napisał(a): Oj tam,oj, kiedys wszyscy dostaniemy prezent z empiku tj; kubek z napisem..." sukces! jestes na emeryturze " ( kosztuje 34 zl), Big Grin

Ja bym wolała napis sukces jest bogatym emerytem Big Grin

Czesc Fiscus :-)

Czesc Egle  Wink   Ja chyba wole napis....Sukces dozylas do dobrze platnej emerytury  Big Grin

No to jeszcze lepsze, ale mam pomysł na biznes,

Patrz, można sprzedawać, takie kubki na stypy z napisem - on już nie zobaczy swojej emerytury Big Grin




lub do szpitala......nie licz na kubek  Big Grin


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - iberte - 16-02-2019

Jezeli liczycie na zasluzona emeryture, to sami jestescie sobie winne.
Podpowiem Wam jednak w jaki sposob mozecie dorobic.
Sprobujcie codziennie przejechac przez czerwone swiatlo.
Jezeli Was nie zlapia.....macie codziennie 200 stowki.

Nie adoptowalem i nie bylem adoptowany.
Nie musze szukac ojca i matki.
Temat mnie nie dotyczy.

Co bede robic gdy bede mial 70 lat?
Jezeli bede w stanie, to pozostane przy tym co lubie....bede sie puszczal.
Gdyby jednak miala mnie pielegnowac Majami.... to wstrzykne sobie insuline.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - egle - 16-02-2019

(16-02-2019, 21:29)fiscus napisał(a):
(16-02-2019, 21:21)egle napisał(a): Hehehe Leon, tak jest i właśnie próbuje ich nabrać na złudzenie, ze moja emerytura tez będzie wysoka. Ciekawe, co z tego wyniknie Big Grin


(16-02-2019, 21:20)fiscus napisał(a):
(16-02-2019, 21:10)egle napisał(a):
(16-02-2019, 20:47)fiscus napisał(a): Oj tam,oj, kiedys wszyscy dostaniemy prezent z empiku tj; kubek z napisem..." sukces! jestes na emeryturze " ( kosztuje 34 zl), Big Grin

Ja bym wolała napis sukces jest bogatym emerytem Big Grin

Czesc Fiscus :-)

Czesc Egle  Wink   Ja chyba wole napis....Sukces dozylas do dobrze platnej emerytury  Big Grin

No to jeszcze lepsze, ale mam pomysł na biznes,

Patrz, można sprzedawać, takie kubki na stypy z napisem - on już nie zobaczy swojej emerytury Big Grin




lub do szpitala......nie licz na kubek  Big Grin

Albo sukces , jesteś szczęśliwym posiadaczem kaczki Big Grin


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - fiscus - 16-02-2019

tak czy siak ,rowna sie smiercia,ale Twoj ostani pomysl na biznes jest bardziej po pytny  Big Grin


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Traffka - 16-02-2019

Moj ojciec po smierci matki ostatnie 5 lat zycia tez mial burzliwe , stwierdzil nagle ze jeszcze cos moze przezyc, z kims byc ,
ze moze poszalec ,-wiec zaczäl szukac kogos odpowiedniego  w okolicy i w internecie .

Wszystkie jego panieny zaczynaly sie od studentek ktorym wynajmowal mieszkanie,
potem samotne rozwodki , najstarsza okolo 40- tki..
Na pytanie czy zwariowal, czemu nie szuka sobie kobiety powaznej ,doswiadczonej , dobrze gotujäcej i mädrej gdzies okolo swojego wieku  czyli +- 60-70  ?,
odpowiedzial, cos co  mnie zwailo z nog ..

" No co ty,  jeszcze  moze bede musial takä z czasem pielegnowac ! "

No niby mial racje ,  poszalal, przezyl co chial  ale  umarl jednak sam ,
zadna paniena nie byla przy nim , za to pozbyl sie wielu wartosciowych rzeczy  materialnych
i nawet przy likwidacji mieszkania znalezione zostaly dokumenty jakiejs pani Madzi ,rocznik  77 ,
ktora chciala zeby przepisal jej  mieszkanie wlasnosciowe  ( jak sie ozeniä ) i  Golfa z garazem ..

Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea 

O zmarlych zle nie powinno sie mowic, ale tatus od Leon 66 to kompletny oszolom.
Stary facet rzucajacy sie na studentki?  
Widac mial przesrane zycie ze swoja slubna bo pewnie hexa byla  i chcial odreagowac
a i dzieci pewno go wkurwialy skoro majatek rozdawal jakims pindom a jednej nawet chcial zapisac mieszkanie i garaz z jakims pojazdem
Biedny samotny czlowiek byl i tyle.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Leon 66 - 16-02-2019

zle mowic to tez sie nie powinno  o innych na themacie 
 na ktorym sie nie udziela...

Trafka widac oszolomiona ciepaniem jakiejs innej  trawki ..
wie poczula sie powolana tu zaistniec .




Wybaczam,  bo mam *mnientkie* serducho, i wiem  ze .. 
 ulomni, zalezni i zabläkani juz tak majä..

Dobranoc .

idz dziecie z Bogiem ..


I najlepiej nie wracaj ..
Big Grin


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Traffka - 16-02-2019

Leon 66 ty mnie mozesz co najwyzej pocalowac w dupe, stary durniu.
Jak sie zaczne udzielac to ci w pienty pojdzie!


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 16-02-2019

Traffka szanuj sie!!

Zobacz co napisal nasz kolega iberte--"Co bede robic gdy bede mial 70 lat?
Jezeli bede w stanie, to pozostane przy tym co lubie....bede sie puszczal."

Na starosc to kazdemu odbija.Dlatego wynalezli wiagre. Smile


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 17-02-2019

(15-02-2019, 21:06)RENIA napisał(a): Ja nie czekam na starosc i nie chce jej znac.
Jak można czekać na coś co już od wielu lat istnieje?
To, że intelektualnie jesteś na poziomie nastolatki nie oznacza, że jesteś młoda.
Jesteś starszą panią i żadne zaklęcia tego nie zmienią.
Możesz być w super kondycji i super wyglądać jak na swój wiek, ale nic nie zmieni faktu, że jesteś starszą panią, której dobrze wychowane kobiety ustępują miejsca w autobusie, czy tramwaju.

(16-02-2019, 12:29)Majamka napisał(a): Owszem są jednym z atrybutów kobiecości , jednak według mnie troche wyolbrzymionym. 
Obawiam się, że się mylisz. Cycki jako objaw kobiecości są tylko po to by wykarmić potomstwo.
Jeśli kobiecość będziemy pojmowali przez pryzmat wykarmienia dziecka, to masz racje.
Jeśli przez pryzmat seksualności to jest mi obojętne jaki jest A-do D. 
Biust jest tylko elementem kobiety i dla mnie nigdy nie był afrodyzjakiem.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 17-02-2019

(16-02-2019, 19:25)Leon 66 napisał(a): Nasi  zas  amanci forumowi   majä juz lepiej ,- za pare malych  4-5 latek wyrobiä sobie emeryturki
 i tym sposobem
zlapiä moze na nie super   fajowä czterdziestke ..
 czy siem  myle ? 

Oczko !
Krunia, jeszcze nigdy w życiu nie zapłaciłem za seks tzn. nie zapłaciłem oficjalnej prostytutki, ale jak nadejdzie ten moment, kiedy kobiety zaczną patrzeć na moją kasę, a nie na mnie, to chyba zdecyduję się zapłacić (uważam to za uczciwy interes) niż wmawiać sobie, że 20-30 lat młodsza ode mnie kobieta, kocha mnie miłością bezgraniczną i bezinteresowną Smile


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Majamka - 17-02-2019

(16-02-2019, 21:45)iberte napisał(a): Jezeli liczycie na zasluzona emeryture, to sami jestescie sobie winne.
Podpowiem Wam jednak w jaki sposob mozecie dorobic.
Sprobujcie codziennie przejechac przez czerwone swiatlo.
Jezeli Was nie zlapia.....macie codziennie 200 stowki.

Nie adoptowalem i nie bylem adoptowany.
Nie musze szukac ojca i matki.
Temat mnie nie dotyczy.

Co bede robic gdy bede mial 70 lat?
Jezeli bede w stanie, to pozostane przy tym co lubie....bede sie puszczal.
Gdyby jednak miala mnie pielegnowac Majami.... to wstrzykne sobie insuline.

Po tym co odpalisz ex małzonce nie będzie ciebie na mnie stać.
Musisz też wiedzieć że w naszym fachu unika się polaków jak ognia.

(16-02-2019, 23:25)Traffka napisał(a): Leon 66 ty mnie mozesz co najwyzej pocalowac w dupe, stary durniu.
Jak sie zaczne udzielac to ci w pienty pojdzie!

Co to są "pienty " ?


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Unka - 17-02-2019

(16-02-2019, 18:55)RENIA napisał(a): Unka czy ty zauwazylas,ze ja latam za iberte? On za mna tez nie a jak lata to mnie wyzywa.Gdzie jest twoj problem?

Moze bede mogla ci pomoc.

Reniu , a czy ty piszac o zazenowaniu , zauwazylas , zebym ja " latala" ?
Moj problem opisalam w czesci postu , ktorej nie wkleilas.
Krotko ..przestan tworzyc .


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Unka - 17-02-2019

Krunia , mnie sie podoba , to co zrobil twoj tata .
Jedni po smierci partnera popadaja w depresji i zyja wspomnieniami , a on postanowil sobie tych wspomnien dorobic . Co poszalal , to jego , a ze nie bylo zadnej z nich przy nim na lozu smierci , pewnie tez do planu pasowalo .


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Diego999 - 17-02-2019

Confused Confused Confused


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Majamka - 17-02-2019

Traffka napisał.
O zmarlych zle nie powinno sie mowic, ale tatus od Leon 66 to kompletny oszolom.
Stary facet rzucajacy sie na studentki?
Widac mial przesrane zycie ze swoja slubna bo pewnie hexa byla i chcial odreagowac
a i dzieci pewno go wkurwialy skoro majatek rozdawal jakims pindom a jednej nawet chcial zapisac mieszkanie i garaz z jakims pojazdem
Biedny samotny czlowiek byl i tyle.

A niby dlaczego oszołom ?
Miał się rzucać na 10 lat starsze kobiety ?
To był jego majątek i miał prawo zrobić z nim co mu się żywnie podobało . Nic do tego zarówno dzieciom jak i innym postronnym.
Po tym co czytam u ciebie , to myśle że jesteś biedniejszy i bardziej zgorzkniały niż niejeden starszy człowiek.
Czyżbyś też miał hexe i musiał odreagować ?


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Unka - 17-02-2019

(16-02-2019, 21:16)fiscus napisał(a):
(16-02-2019, 10:39)Unka napisał(a): Starosc nie pojawia sie z dnia na dzien . Dozuje swe okrucienstwo etapami , przez co daje czas na zaakceptowanie tego co minelo bezpowrotnie .
Jestesmy tak skonstruowani , ze instykt przetrwania znajduje sens zycia nawet w tym jajku na sniadanie .
Najgorsze jest kiedy nie dane jest umrzec , poki " serce " jest mlode .
Do dooopy jest tez , kiedy w wieku 30stu lat zaczyna sie doswiadczac tego , co powinno nastapic dopiero za 40 lat , ktorych nawet sie nie dozyje .


Z calym szacunkiem dla Ciebie Unka ,ale starosc jawi sie dniem,nocom,dniem. Starosc dozuje okrucienstwo etapami ? Przyznam sie szczerze,ze nie wiem o czym piszesz. Mozesz mi wytlumaczyc ten swoj wpis? Jesli nie,nooo ,to zrozumie  Big Grin

Starosc jawi sie jak piszesz , jezeli juz jest zaawansowana , ale nie pojawia sie w ciagu nocy .
Nikt nie kladzie sie spac mlody i nie budzi stary .
To postepujacy proces . Na poczatku nawet niezauwazalny . Pomysl ile czasu mija od pierwszego zauwazonego siwego wlosa , do calkowitego osiwienia , pierwszego wyrwanego zeba , do sztucznej szczeki , pierwszego lamania w krzyzu , do chodzenia z balkonikiem , pierwszych zapomnianych rzeczy do demencji .
To jest to " dozowanie etapami" . Zaden szok ..jest czas , aby sie z tym oswoic .


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Słoninka - 17-02-2019

(16-02-2019, 21:45)iberte napisał(a): (...)
Co bede robic gdy bede mial 70 lat?
Jezeli bede w stanie, to pozostane przy tym co lubie....bede sie puszczal.
Gdyby jednak miala mnie pielegnowac Majami.... to wstrzykne sobie insuline.

Majami jest juz ....wybuchowana. Jerzy  Ją sobie zarezerwował Tongue
A ze złego diabli nie biorą, to pewnie pożyje do setki.
Ty już do tego czasu będziesz dawno w...niebie Big Grin

Majami tylko szkoda...ten stary pierdziel odłączy ja od internetu. 


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Unka - 17-02-2019

Z tymi parami z duza roznica wieku , to taki fenomen ...wszyscy sie tym przejmuja , tylko nie ci bezposrednio dotknieci .
Tez znam ..ona w wieku jego matki . Obydwoje od 10 ciu lat szczesliwi i zadowoleni .
Czy potrzeba czegos wiecej?


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Majamka - 17-02-2019

Cieszę się że się tak przejmujecie co będę w przyszłości robiła , jednak muszę was poinformować że nie zamierzam się zajmowac nikim z WAS Tongue
Nie jestem aż tak empatyczna by brać sobie na kark trudnych pacjentów Big Grin

Zatem powodzenia życzę w domu starców . Nie życzę miłego tam pobytu , bo tam miło nie jest i rzeczywistosc wygląda tak
że wszyscy chcą sie stamtąd wydostać .
Zostaniecie przez życie i swoje dzieci potraktowani tak , jak sami potraktowaliście swoich rodziców czy krewnych.
Ta karma wraca.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Unka - 17-02-2019

(16-02-2019, 21:45)iberte napisał(a): Gdyby jednak miala mnie pielegnowac Majami.... to wstrzykne sobie insuline.
Jesooo , a czemu ?