![]() |
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Wersja do druku +- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl) +-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9) +--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249) +---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274) +---- Wątek: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? (/Watek-czy-lepiej-byc-ladnym-i-madrym-czy-brzydkim_2805) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
|
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 15-01-2019 (15-01-2019, 22:38)Diego9 napisał(a): jestem chamska nie przecze, ale taka juz moja natura, przynajmniej wiesz z kim masz doczynienie, za jajka nikogo bym nie ciagnelaTo, że jesteś chamska każdy wie, zapomniałaś tylko dopisać, że jesteś wyjątkowo prymitywna, a gdyby w Sevres szukano wzorca głupoty, to ty służyłabyś za żywy model ideału ludzkiej głupoty. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Diego9 - 15-01-2019 (15-01-2019, 23:11)ferdydurke napisał(a):(15-01-2019, 22:38)Diego9 napisał(a): jestem chamska nie przecze, ale taka juz moja natura, przynajmniej wiesz z kim masz doczynienie, za jajka nikogo bym nie ciagnelaTo, że jesteś chamska każdy wie, zapomniałaś tylko dopisać, że jesteś wyjątkowo prymitywna, a gdyby w Sevres szukano wzorca głupoty, to ty służyłabyś za żywy model ideału ludzkiej głupoty. ferdydurkes wlasna produkcja, nic dodac nic ujac, co internet nie dziala i nie znalazles nic czym moglbys mnie obrazic a jednoczesnie uczynic to z klas? no wiesz w internecie trudno jest cos takiego znalezc, to trzeba umiec , wez przyklad z iberte, zapytaj go , moze ci cos ladnego skrobnie RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 15-01-2019 Iberte zapewne czuje się jak w siódmym niebie pozyskując taką fanke jak ty diego. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Diego9 - 15-01-2019 (15-01-2019, 23:35)ferdydurke napisał(a): Iberte zapewne czuje się jak w siódmym niebie pozyskując taką fanke jak ty diego. i znowu trafiles jak kula w plot ja nie jestem fanka iberte, jak lubie czytac jego texty to sa dwie rozne sprawy, gdybys nie czerpal z wiedzy z internetu, zauwazylbys te male roznice RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - "RENIA" - 16-01-2019 Halo Iberte,ja tu nie siedze,ja tu wpadam i wychodze. Dluzszy pobyt moglby mnie srodze poturbowac. Temat jest w tytule i chociaz nie bardzo logiczny, kazdy sie jego trzymal.Na poczatku.Potem zmysly prysly i zaczely sie przepychanki i wysyp proletariackich komplementow,co moze normalnego czlowieka przyprawic o mdlosci. Nie byloby to szokujace gdyby oni nie wrzeszczeli, ze maja studia a nawet dwa! Co ja mam powiedziec i czym sie chwalic,jak wiadomo,ze wyzszej szkoly baletowej nie ma. Czym ja tym ludziom mam zaimponowac.? Lubie ciekawe tematy,ktore wnosza cos nowego w nasze zycie.Taki slowny ping-pong, otepia,robi wielkie spustoszenie w naszym mozgu.Zamykamy compa z niesmakiem i potem mamy tylko klopoty ze snem.Niekturzy maja jakies falszywe ambicje.Dla nich nie wazne o czym sie pisze,wazne ile stronek sie nabija. Im jest na reke,ze Diego kopiuje takie elaboraty bo to juz jedna stronka wiecej.To jest jakis fenomen tego portalu. Ty tez to lubisz? PS,pewnie poszedl do grekow i tam bedzie spiewal
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 16-01-2019 Baletnico Reniu, każde twoje pojawienie się na tym wątku, to osobista wycieczka do mnie. Co cie tak okrutnie boli, aniele pokoju, że próbujesz mnie kąsnąć? Może masz za słabe ząbki albo ja mam za twarda skórę ale nic z tego kąsania nie wychodzi. Ty z niesmakiem zamykasz laptopa i nie możesz ząsnąć, a ja śpię dobrze i nie mam....niesmaków Może sama powinnaś położyć się na tę kozetkę i przeanalizować swoje....bogate i niebanalne wnętrze Zrób to jak najprędzej i nie zachowuj się jak kiepscy politycy w Polsce, którzy zamiast pokazywać jacy są sami super, koncentrują się jedynie na wrednej krytyce i totalnej negacji tego, co robią inni. Dobrego spania baletko
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 16-01-2019 Renia, hello again.... Dlaczego musisz imponowac? Nie lepiej byc soba? Nie komplikowac tego co proste..... Mysle, ze aby zyc i rozumiec nie musisz miec pokonczonych uniwersytetow. Zaden powod do wstydu.... U Grecka bylo dzisiaj cicho. To tez ma swoj urok... Lece poszukac kat do spania. Dziaczuk napisala do mnie list. Musze byc wykopany, gdy listonosz przyjdzie. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - "RENIA" - 16-01-2019 Masz racje sloninko,ty z tych grubskornych ja niestety Mimoza.Jest nas tutaj malo,zeby funkcjonowac na dwuch tematach.ty masz tutaj swoich przydupasow ja jak nowa.Nie wazne czyj jest temat,wazne,zeby mial jakis sens.Bardzo chetnie przyjde na twoj temat podyskutowac ale nie opedzac sie od obelg.Ty traktujesz ten temat jak swoj wlasny folwark,i przepedzasz ludzi jak ci sie cos niepodoba. Zamiast prowadzic temat to ty sie tu panoszysz.Wyzywasz ludzi i obrazasz a ilosc twoich fakultetow wzrasta proporcjonalnie do twoich impertynencji.Tematu "po 50,"nie dogonisz. Trzeba Krunie namowic,zeby zalozyla jakis ciekawy temat i moze tam sobie przycupne. Poczytam cos ciekawego i zasne.Tobie tez zycze dobrej nocy. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - "RENIA" - 16-01-2019 Iberte,zle mnie zrozumiales.W Niemczech tancerki zalicza sie do prominentow i tak tu jestem traktowana.Wyksztalciuchow tu jak mrowkow. Spij dobrze.
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 16-01-2019 Mam nadzieje, ze Renia spała dobrze, wcześniej coś ciekawego poczytawszy. Nie ukrywam, przymiotnik ciekawy/dobry intryguje mnie nie od dzisiaj. Zwróciłam uwagę na tę konstrukcje pt: - dobra książka - dobry film - dobre jedzenie, itd... Ludzie pytani o swoje zainteresowania, np.w jakiś teleturniejach pokazywanych w tv mówią o wszystkim "dobrym". Czy zatem nie poprzedzone słowem dobry czy ciekawy będzie oznaczało ze lubię oglądać filmy nieciekawe, czytać książki nieciekawe i jeść niedobre jedzenie? Poza tym...skąd a priori wiem czy to co chce zobaczyć czy przeczytać będzie dobre? Szczególnie wtedy gdy chcę mieć własne zdanie a nie kierować się sugestiami czy opiniami innych... RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Freddy - 16-01-2019 Sloninka, czepiasz sie jak rzep psiego ogona. Jedzenie nie zawsze jest dobre. Czasem jest niesmaczne, czasem niedogotowane, czasem nie takie jakie lubie. Jem wszystko bo nie lubie byc glodny ale spozywanie pokarmu nie sluzy tylko zaspakajania glodu. Tak bylo 100 tysiecy lat temu. Dzisiaj jemy bo mamy smaka. Bo lubimy rozpieszczac nasze podniebienie. Bo spotykamy sie chetnie po knajpkach nie tylko zeby cos zjesc ale zeby przy tym porozmawiac na ciekawe tematy albo poplotkowac o znajomych czy nieznajomych ludziach. A przy tym zjesc cos dobrego. Nie z glodu. Ja lubie dobrze sobie zjesc i przeczytac ciekawa ksiazke. A Ty zacznij dzien zdaniem: witajcie, moi wspaniali, cudowni, interesujacy internauci. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 16-01-2019 Witajcie moi wspaniali, cudowni, interesujacy internauci... Dobre buty kupuje ja, a zle kolega z pracy. Kazdy o tym wie i nie ma o czym gadac... RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - dziaczuk - 16-01-2019 Jak milo Mily moze byc piekny, brzydki, madry I glupi Ja jestem zawsze mila, a dlatego ze zaczynam dzien od muzyki. Mniej milsza jestem wieczorem po mowie nienawisci rodem z mediow, dokladnie po 20 tej Teraz jestem jeszcze mila , , Musimy się teraz czegoś nauczyć, podjąć głęboką refleksję. Myślę, że trzeba zacząć od języka, języka wystąpień publicznych, języka mediów a przede wszystkim tego potwornego języka mediów społecznościowych. Jakie dajemy świadectwo o sobie, kiedy wydaje nam się, że nikt nas nie widzi, nikt nie zidentyfikuje? Wtedy wychodzi z nas coś okropnego - podkreślił arcybiskup.,, Ciekawe Kaz anie przeczytalam I jestem nawet optymistycznie nastawiona ze Polska wróci do korzeni chrześcijańskich bo w tej chwili to jest parodia RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 16-01-2019
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 16-01-2019 Gdy slysze w radiu Heilli Heillo to trudno byc milym. Mnie dzis moderator namascil.. Bedzie cos jeszcze o dobrym jedzeniu... czy to juz wszystko? Ci w pelerynach mnie nie kreca. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 16-01-2019 Renia napisała: "W Niemczech tancerki zalicza sie do prominentow i tak tu jestem traktowana. Wyksztalciuchow tu jak mrowkow" A ja jestem przybita ze, nie jestem....prominentką ![]() Nie wiem kiedy (i czy w ogóle) wyzwolę się z tego stanu. Przybicia i totalnej melancholii.... prominent osoba zajmująca eksponowane stanowisko w jakimś środowisku, np.polityki showbiznesu, osoba powszechnie znana....hmmm
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - "RENIA" - 16-01-2019 To moze teraz tak cos konkretnego`? Ja podpisalam i wyslalam do Facebooka. A wy? Powiedz STOP nienawiści Posteingang x Avaaz.org Abbestellen 13:45 (vor 2 Stunden) an mich Dziękujemy za podpis! Paweł Adamowicz chciał Polski otwartej, opartej na solidarności i szacunku do drugiego człowieka. Dziś, już go z nami nie ma, ale możemy nieść w świat jego słowa. Udostępnij ten list otwarty na Facebooku i wyślij poniższy e-mail całej rodzinie i wszystkim znajomym. Niech będzie nas 100 tysięcy! RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 16-01-2019 Renia, to co sie wydarzylo z p. Adamowiczem jest ludzka tragedia. Instrumentalizowanie tej tragedii jest wyrazem proznosci( moi zdaniem) Mozesz napewno wpisac sie do ksiegi kondolencyjnej, jezeli czujesz razem z rodzina. Mozesz oczywiscie wyrazic swoje zdanie i skomentowac skutki i przyczyny. Jaki cel widzisz w masowej akcji na FB? RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - "RENIA" - 16-01-2019 Iberte,to jest twoje zdanie na ten temat.Ja jestem nauczona inaczej. W moim studio baletowym ( w Monachium) zorganizowalam sobie w kazda sobote tzw." Powerparty für Nichtraucher. Mieli przyniesc swoje kapcie i swoja muzyke. Dalam ogloszenie do gazety. Dziennikarze z radia gong zaintrygowani nowa inicjatywa,przyszli do mnie i powiedzieli,ze zrobia mi za darmo reklame co sobote. Nie bylo to jednak calkiem za darmo bo mialam reklamowac do ich nagrania, jakiegos piosenkarza.Oczywiscie powiedzialam kilka milych slow.To jest taka ludzka bezinteresowna solidarnosc.Ja tobie ty mnie i do przodu.Ta tragiczna smierc,mogla przy okazji byc wykorzystana do dobrej inicjatywy. Moze dzieki tej tragedii,ludzie sie opamietaja.Jak puscimy to plazem to beda dalsze ofiary. Pilsudzki kiedys powiedzial--"Milczenie jest przyzwoleniem na zlo."Wiec moze lepiej robmy cos. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 16-01-2019 (16-01-2019, 01:58)RENIA napisał(a): Iberte,zle mnie zrozumiales.W Niemczech tancerki zalicza sie do prominentow i tak tu jestem traktowana.WyksztalciuchowRenia, ty jesteś taką prominentką, jak trzeciorzędna aktorka grająca ogony w prowincjalnym teatrze. Kobieto, ty byłaś rzemieślniczką baletową, która wypełniała tło w trzecim rzędzie w Jeziorze Łabędzim. Z racji swojego byłego zawodu poznałem wiele "artystek" i "prominentek", które nosiły oskarową buławę w plecaku. Każda z nich czekała, że ktoś ją w końcu odkryje i wypromuje. P.S. To samo co powyżej dotyczy także płci męskiej.
|