Nasze-Niemcy.pl
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Wersja do druku

+- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl)
+-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249)
+---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274)
+---- Wątek: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? (/Watek-czy-lepiej-byc-ladnym-i-madrym-czy-brzydkim_2805)



RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021

(11-04-2021, 23:54)ferdydurke napisał(a): Traffka, to ty z humoru zrobilas powazny temat odpowiadajac:
"Co ma Laschet, AKK i ich zarobki do szczepienia w Rzeszowie?"

No wlasnie!
A co oni do tego maja?

Poza tym...
Mozesz polecieć do...Izraela.
W Jeruzalem szczepią na lotnisku i nawet dają kawałek pizzy do tego Wink

Ale zanim kupisz bilet przeczytaj sobie to:

https://arrangement-group.de/das-erwartet-sie-im-sommer-2021-ilana-daniel-berichtet-aus-dem-geimpften-israel/

W tym linku, oprócz tekstu jest filmik. Warty obejrzenia.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021

Traffka, maja jak dlugo Laschet jest ksieciem NRW, tak dlugo ciazy na nim obowiazek organizowania zycia w NRW.
Za ten obowiazek kasuje moje pieniadze i mam prawo wymagac, by wykonywal swoja prace nalezycie.
Narazie miota sie pomiedzy NRW, szefostwem CDU ( za ktore nie dostaje zadnej kasy, ale wykonuje to w czasie, w ktorym powinien organizowac zycie w NRW za co jest oplacany) Jednym slowem Armin Laschet jest Schwarzarbeiter, ktory oszukuje swojego pracodawce, czyli mnie i ciebie.
Jak chce byc kanclerzem ( Boze chron nas przed takim kanclerzem ), to niech przekaze swoj urzad w inne rece


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021

To zamiast strzępic tutaj jezyk po poróżnicy, to...donieś na niego! He he
Bądź porządnym obywatelem niemieckim i zrób Anzeige na Lascheta do Staatsanwaltschaft.
Niemcy w donosach sa lepsi niz w tym fenomenalnym poczuciu humoru, ktory w/g Ciebie mają.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 12-04-2021

(11-04-2021, 23:54)ferdydurke napisał(a): Traffka, to ty z humoru zrobilas powazny temat odpowiadajac:
"Co ma Laschet, AKK i ich zarobki do szczepienia w Rzeszowie?"

Niemcy maja super humor.
Do kogo nalezy rekord swiata na wystepie jednego kabaretysty?
70000 widzow bez humoru zdecydowalo sie wykupic bilet na wystep komika?
Mario Barth nie jest moim idolem, ale Niemcy maja wielu innych, ktorzy dzieki poczuciu humoru Niemcow zyja jak paczki w masle. To nie bierze sie z powietrza - pokaz mi jednego polskiego kabaretyste na poziomie Nuhra.
Polecam wlaczac radio WDR5 w soboty w godzinach 11-12 oraz 15-17 i posluchac.
Wczoraj byl Konrad Beikirchen mysle ze warto wejsc na Mediathek.


Ilosc ludzi na stadionach, to wykladnia niemieckiego poczucia humoru?
No to Adolf, to byl dopiero smieszek!


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021

Traffka, iberte, skoro uwazacie, ze Polacy maja wiecej poczucia humoru od Niemcow, to dajcie mi link do jakiegos dobrego polskiego kabaretysty. Chetnie poslucham.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 12-04-2021

(12-04-2021, 18:12)ferdydurke napisał(a): Traffka, iberte, skoro uwazacie, ze Polacy maja wiecej poczucia humoru od Niemcow, to dajcie mi link do jakiegos dobrego polskiego kabaretysty. Chetnie poslucham.

https://www.youtube.com/watch?v=6Q46arGttPg


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021

Iberte, Kaczor jest jak Donald i tu nie ma potrzeby wielkiego talentu.
Chyba nie przypuszczasz, ze Polacy i Amerykanie wybrali sobie kaczory na swoich przywodcow, bo chcieli sie smiac?
Te wybory swiadcza zupelnie o czyms innym - o stumanieniu narodow, a nie o poczuciu humoru.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 12-04-2021

O czym swiadczy ich wybor nie chce sprzeczac.
Ale, ze potrafia czlowieka ubawic to fakt.
A najlepszym kabaratem jest Sejm.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021

(12-04-2021, 19:35)iberte napisał(a): O czym swiadczy ich wybor nie chce sprzeczac.
Ale, ze potrafia czlowieka ubawic to fakt.
A najlepszym kabaratem jest Sejm.
Iberte, czyli miejsce, ktore kabaretem nie powinno byc.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021

(12-04-2021, 19:35)iberte napisał(a): O czym swiadczy ich wybor nie chce sprzeczac.
Ale, ze potrafia czlowieka ubawic to fakt.
A najlepszym kabaratem jest Sejm.
Iberte, czyli miejsce, ktore kabaretem nie powinno byc.
Ale to bedzie hicior, jak Markus zostanie kanclerzem -
https://www.youtube.com/watch?v=YI3cgiEpdi4


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021

Ferdydurke, miarą poczucia humoru narodu nie jest jeden czy drugi kabaret, tylko przeciętny Kowalski bądź Schmidt.
W NRW Niemcy maja humor przez...5 dni w roku, od Weiberfastnacht do Rosenmontag.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 12-04-2021

(12-04-2021, 20:38)Traffka napisał(a): Ferdydurke, miarą poczucia humoru narodu nie jest jeden czy drugi kabaret, tylko przeciętny Kowalski bądź Schmidt.
W NRW Niemcy maja humor przez...5 dni w roku, od Weiberfastnacht do Rosenmontag.


No!


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021

(12-04-2021, 20:38)Traffka napisał(a): Ferdydurke, miarą poczucia humoru narodu nie jest jeden czy drugi kabaret, tylko przeciętny Kowalski bądź Schmidt.
W NRW Niemcy maja humor przez...5 dni w roku,  od Weiberfastnacht do Rosenmontag.
I w te 5 dni Nuhr + caly niemiecki komedian Konsortium zarabia na zycie. Woelke powinien was zacytowac w swoim piatkowym show.
Jestescie lustrzanym odbiciem dowcipu, ktory krolowal w DE po wstapieniu PL do EU -
Polak przychodzi do kregielni i mowi - jeszcze nigdy w to nie gralem, ale ja wam pokaze jak to sie robi.
Tacy jak wy byli humusem dla rozwoju Popolski show i innych drwin z Polakow.
Nadal czekam na link do dobrego polskiego kabaretu!


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 12-04-2021

(12-04-2021, 20:56)ferdydurke napisał(a):
(12-04-2021, 20:38)Traffka napisał(a): Ferdydurke, miarą poczucia humoru narodu nie jest jeden czy drugi kabaret, tylko przeciętny Kowalski bądź Schmidt.
W NRW Niemcy maja humor przez...5 dni w roku, od Weiberfastnacht do Rosenmontag.
I w te 5 dni Nuhr + caly niemiecki komedian Konsortium zarabia na zycie. Woelke powinien was zacytowac w swoim piatkowym show.
Jestescie lustrzanym odbiciem dowcipu, ktory krolowal w DE po wstapieniu PL do EU -
Polak przychodzi do kregielni i mowi - jeszcze nigdy w to nie gralem, ale ja wam pokaze jak to sie robi.
Tacy jak wy byli humusem dla rozwoju Popolski show i innych drwin z Polakow.
Nadal czekam na link do dobrego polskiego kabaretu!

Ty natomiast jestes lustrzanym odbiciem niemieckiej nudy z lat 90-ch, typu.....besuchen Sie Warschau, Ihr Wagen ist schon da.
Nikt z nas nie twierdzi, ze Polacy maja wysmienity humor.
To Ty twierdzisz, ze maja je Niemcy.
Zawsze akcentujesz swoje niemieckie korzenie.
Czyzby polski paszport odebral Ci poczucie(niemieckie) humoru?


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021

Prokuratorze Jerzy, dowcipasie wszechczasów!
Nie podniecają się tak, bo ci żyłka pęknie. I nawet impfung sputnikiem ci nie pomożeWink


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021

Iberte, moj paszport jest w tej dyskusji niewazny. Faktem jest ze przed pandemia w tym kraju komedianci zyli jak paczki w masle. Pelne widzow sale, teatry, open-air przedstawienia, ktorzy zdecydowali sie zaplacic za bilet 40-50 € za czasami niecale dwie godziny humoru. Ludzie bez humoru nie robia takich wydatkow, oni czekaja na tv i youtube.
Pomimo to sale byly pelne - na moim ostatnim spektaklu Nuhra nie bylo wolnego miejsca, a sala liczy ponad 1200 miejsc.
1200 Niemcow z humorem. Pokaz mi jeden polski kabaret, gdzie przychodzi pare tysiecy ludzi - wykluczam z tego Kabareton na festiwalu piosenki polskiej w Opolu.
Kariery porobili w DE obcokrajowcy, ktorzy potrafili sprzedac swoj humor, zrobili kariery dlatego, ze Niemcy nie maja poczucia humoru?! Spytaj Marka Fisa,  Emmanuela Peterfalvi- alias Alfons, Kaya Yanar, Serdara Somuncu, lub Bülent Ceylana, ktory zgromadzil na swoim wystepie we Frankfurcie "tylko" 40000 widzow bez humoru, ale chetnych wydania kasy.
Iberte snij dalej o polskim poczuciu humoru pod patronatem JP2


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021

Tutaj jest najlepsza odpowiedz na wasz problem i wasze kompleksy
https://www.welt.de/regionales/nrw/article135064638/Aller-zwanzig-Minut-eine-Wodka-Pause.html
Popolski Show nie byl marginalnym zjawiskiem, tylko doskonala drwina z Polakow z udzialem swiatowych slaw -
https://www.youtube.com/watch?v=x8bUSHVCcrU
Co ciekawe jest- w Popolski Show zadna glowna role wykonywal czlowiek z PL, lacha z Polakow dariy inne nacje.
Nawet wielokrotna miss Zabrza Dorota Popolski byla Chorwatka.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021

Jestes Ferdydurke klasycznym przykladem zakompleksionego slazaka, ktory zionie miemawiścią do Polaków, bo Niemcy maja go w dupie.

Strach pomyśleć kim byłbyś w czasach Adolfa.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021

Traffka, bylbym Hansem Scholl - nadal ogarnia cie strach, czy dobija cie brak polskiego humoru?!

Co mnie zastanawia, to fakt ze nie potraficie uporac sie z faktami.
Spektale wysprzedane, portfele komediandow pelne, ale ty argumentujesz niemiecki humor moim slonskim pochodzeniem.
Qurwa mialem cie za intelgentna osobe, teraz zmieniam zdanie - jestes na poziomie tlustego Leona.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021

O ile mnie pamięć nie myli jeszcze kilka miesięcy temu wychwalales pod niebiosa tłustego leona.
Wcześniej byłeś mocno zakolegowany z zoska, która teraz cię nęka u ubranku fallaha.
Jeszcze wcześniej była ychna....

Jerzy, jesteś psychiczny.


"Traffkę, byłbym Hansen Scholl"
Ta deklaracja tłumaczy zarówno twój niepohamowany pociąg do Iberte, jak również podły, pokrętny charakter (porządny, młody człowiek nie mógł należeć do Hitlerjugend.