![]() |
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Wersja do druku +- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl) +-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9) +--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249) +---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274) +---- Wątek: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? (/Watek-czy-lepiej-byc-ladnym-i-madrym-czy-brzydkim_2805) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
|
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021 (11-04-2021, 23:54)ferdydurke napisał(a): Traffka, to ty z humoru zrobilas powazny temat odpowiadajac: No wlasnie! A co oni do tego maja? Poza tym... Mozesz polecieć do...Izraela. W Jeruzalem szczepią na lotnisku i nawet dają kawałek pizzy do tego ![]() Ale zanim kupisz bilet przeczytaj sobie to: https://arrangement-group.de/das-erwartet-sie-im-sommer-2021-ilana-daniel-berichtet-aus-dem-geimpften-israel/ W tym linku, oprócz tekstu jest filmik. Warty obejrzenia. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021 Traffka, maja jak dlugo Laschet jest ksieciem NRW, tak dlugo ciazy na nim obowiazek organizowania zycia w NRW. Za ten obowiazek kasuje moje pieniadze i mam prawo wymagac, by wykonywal swoja prace nalezycie. Narazie miota sie pomiedzy NRW, szefostwem CDU ( za ktore nie dostaje zadnej kasy, ale wykonuje to w czasie, w ktorym powinien organizowac zycie w NRW za co jest oplacany) Jednym slowem Armin Laschet jest Schwarzarbeiter, ktory oszukuje swojego pracodawce, czyli mnie i ciebie. Jak chce byc kanclerzem ( Boze chron nas przed takim kanclerzem ), to niech przekaze swoj urzad w inne rece RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021 To zamiast strzępic tutaj jezyk po poróżnicy, to...donieś na niego! He he Bądź porządnym obywatelem niemieckim i zrób Anzeige na Lascheta do Staatsanwaltschaft. Niemcy w donosach sa lepsi niz w tym fenomenalnym poczuciu humoru, ktory w/g Ciebie mają. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 12-04-2021 (11-04-2021, 23:54)ferdydurke napisał(a): Traffka, to ty z humoru zrobilas powazny temat odpowiadajac: Ilosc ludzi na stadionach, to wykladnia niemieckiego poczucia humoru? No to Adolf, to byl dopiero smieszek! RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021 Traffka, iberte, skoro uwazacie, ze Polacy maja wiecej poczucia humoru od Niemcow, to dajcie mi link do jakiegos dobrego polskiego kabaretysty. Chetnie poslucham. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 12-04-2021 (12-04-2021, 18:12)ferdydurke napisał(a): Traffka, iberte, skoro uwazacie, ze Polacy maja wiecej poczucia humoru od Niemcow, to dajcie mi link do jakiegos dobrego polskiego kabaretysty. Chetnie poslucham. https://www.youtube.com/watch?v=6Q46arGttPg RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021 Iberte, Kaczor jest jak Donald i tu nie ma potrzeby wielkiego talentu. Chyba nie przypuszczasz, ze Polacy i Amerykanie wybrali sobie kaczory na swoich przywodcow, bo chcieli sie smiac? Te wybory swiadcza zupelnie o czyms innym - o stumanieniu narodow, a nie o poczuciu humoru. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 12-04-2021 O czym swiadczy ich wybor nie chce sprzeczac. Ale, ze potrafia czlowieka ubawic to fakt. A najlepszym kabaratem jest Sejm. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021 (12-04-2021, 19:35)iberte napisał(a): O czym swiadczy ich wybor nie chce sprzeczac.Iberte, czyli miejsce, ktore kabaretem nie powinno byc. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021 (12-04-2021, 19:35)iberte napisał(a): O czym swiadczy ich wybor nie chce sprzeczac.Iberte, czyli miejsce, ktore kabaretem nie powinno byc. Ale to bedzie hicior, jak Markus zostanie kanclerzem - https://www.youtube.com/watch?v=YI3cgiEpdi4 RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021 Ferdydurke, miarą poczucia humoru narodu nie jest jeden czy drugi kabaret, tylko przeciętny Kowalski bądź Schmidt. W NRW Niemcy maja humor przez...5 dni w roku, od Weiberfastnacht do Rosenmontag. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 12-04-2021 (12-04-2021, 20:38)Traffka napisał(a): Ferdydurke, miarą poczucia humoru narodu nie jest jeden czy drugi kabaret, tylko przeciętny Kowalski bądź Schmidt. No! RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021 (12-04-2021, 20:38)Traffka napisał(a): Ferdydurke, miarą poczucia humoru narodu nie jest jeden czy drugi kabaret, tylko przeciętny Kowalski bądź Schmidt.I w te 5 dni Nuhr + caly niemiecki komedian Konsortium zarabia na zycie. Woelke powinien was zacytowac w swoim piatkowym show. Jestescie lustrzanym odbiciem dowcipu, ktory krolowal w DE po wstapieniu PL do EU - Polak przychodzi do kregielni i mowi - jeszcze nigdy w to nie gralem, ale ja wam pokaze jak to sie robi. Tacy jak wy byli humusem dla rozwoju Popolski show i innych drwin z Polakow. Nadal czekam na link do dobrego polskiego kabaretu! RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 12-04-2021 (12-04-2021, 20:56)ferdydurke napisał(a):(12-04-2021, 20:38)Traffka napisał(a): Ferdydurke, miarą poczucia humoru narodu nie jest jeden czy drugi kabaret, tylko przeciętny Kowalski bądź Schmidt.I w te 5 dni Nuhr + caly niemiecki komedian Konsortium zarabia na zycie. Woelke powinien was zacytowac w swoim piatkowym show. Ty natomiast jestes lustrzanym odbiciem niemieckiej nudy z lat 90-ch, typu.....besuchen Sie Warschau, Ihr Wagen ist schon da. Nikt z nas nie twierdzi, ze Polacy maja wysmienity humor. To Ty twierdzisz, ze maja je Niemcy. Zawsze akcentujesz swoje niemieckie korzenie. Czyzby polski paszport odebral Ci poczucie(niemieckie) humoru? RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021 Prokuratorze Jerzy, dowcipasie wszechczasów! Nie podniecają się tak, bo ci żyłka pęknie. I nawet impfung sputnikiem ci nie pomoże
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021 Iberte, moj paszport jest w tej dyskusji niewazny. Faktem jest ze przed pandemia w tym kraju komedianci zyli jak paczki w masle. Pelne widzow sale, teatry, open-air przedstawienia, ktorzy zdecydowali sie zaplacic za bilet 40-50 € za czasami niecale dwie godziny humoru. Ludzie bez humoru nie robia takich wydatkow, oni czekaja na tv i youtube. Pomimo to sale byly pelne - na moim ostatnim spektaklu Nuhra nie bylo wolnego miejsca, a sala liczy ponad 1200 miejsc. 1200 Niemcow z humorem. Pokaz mi jeden polski kabaret, gdzie przychodzi pare tysiecy ludzi - wykluczam z tego Kabareton na festiwalu piosenki polskiej w Opolu. Kariery porobili w DE obcokrajowcy, ktorzy potrafili sprzedac swoj humor, zrobili kariery dlatego, ze Niemcy nie maja poczucia humoru?! Spytaj Marka Fisa, Emmanuela Peterfalvi- alias Alfons, Kaya Yanar, Serdara Somuncu, lub Bülent Ceylana, ktory zgromadzil na swoim wystepie we Frankfurcie "tylko" 40000 widzow bez humoru, ale chetnych wydania kasy. Iberte snij dalej o polskim poczuciu humoru pod patronatem JP2 RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021 Tutaj jest najlepsza odpowiedz na wasz problem i wasze kompleksy https://www.welt.de/regionales/nrw/article135064638/Aller-zwanzig-Minut-eine-Wodka-Pause.html Popolski Show nie byl marginalnym zjawiskiem, tylko doskonala drwina z Polakow z udzialem swiatowych slaw - https://www.youtube.com/watch?v=x8bUSHVCcrU Co ciekawe jest- w Popolski Show zadna glowna role wykonywal czlowiek z PL, lacha z Polakow dariy inne nacje. Nawet wielokrotna miss Zabrza Dorota Popolski byla Chorwatka. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021 Jestes Ferdydurke klasycznym przykladem zakompleksionego slazaka, ktory zionie miemawiścią do Polaków, bo Niemcy maja go w dupie. Strach pomyśleć kim byłbyś w czasach Adolfa. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 12-04-2021 Traffka, bylbym Hansem Scholl - nadal ogarnia cie strach, czy dobija cie brak polskiego humoru?! Co mnie zastanawia, to fakt ze nie potraficie uporac sie z faktami. Spektale wysprzedane, portfele komediandow pelne, ale ty argumentujesz niemiecki humor moim slonskim pochodzeniem. Qurwa mialem cie za intelgentna osobe, teraz zmieniam zdanie - jestes na poziomie tlustego Leona. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 12-04-2021 O ile mnie pamięć nie myli jeszcze kilka miesięcy temu wychwalales pod niebiosa tłustego leona. Wcześniej byłeś mocno zakolegowany z zoska, która teraz cię nęka u ubranku fallaha. Jeszcze wcześniej była ychna.... Jerzy, jesteś psychiczny. "Traffkę, byłbym Hansen Scholl" Ta deklaracja tłumaczy zarówno twój niepohamowany pociąg do Iberte, jak również podły, pokrętny charakter (porządny, młody człowiek nie mógł należeć do Hitlerjugend. |