![]() |
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Wersja do druku +- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl) +-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9) +--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249) +---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274) +---- Wątek: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? (/Watek-czy-lepiej-byc-ladnym-i-madrym-czy-brzydkim_2805) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
|
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 10-03-2021 Joanno, jesli dla ciebie Jacek Boki jest autorytetem, to jest to twoja sprawa. Metoda pana Boki moge przeczolgac kazdy temat wlacznie z twoim kosciolem, twoim idolem JP2. Wybierz sobie twoja swietosc, a ja ja metoda pana Jacka przeczolgam. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 10-03-2021 Dziaczuk ma pretensje do Iberte i Ferdydurke, bo kocha TYLKO Chrystusa i w nim widzi wolność. A ja wolność widzę w tym, że każdy ma prawo wyboru. Chciałam forumowym Panom złożyć życzenia w dniu mężczyzny
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - dziaczuk - 10-03-2021 ach oczywiscie ja tez panom zycze wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowka no i dziekuje za zyczenia na dzien kobiet PS ferdydurke nie kloc sie choc dzis ![]() ja w Polsce i mam nadzieje ze nie przywiozlam swirusa do Polski z de,,wszyscy poslusznie jechali w busie w maseczkach oprocz mnie ,jak one to wytzrymuja ,sama jestem w szoku RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 10-03-2021 https://www.youtube.com/watch?v=o6zDywmfzCY RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 10-03-2021 Dzisiaj sie dowiedzialem, ze stworzono dzien faceta. Quzwa co za idiotyzm! Kto to wymyslil? Koncerny produkujace alkohol? Rozumiem dzien kobiet, bo kobiety sa nadal dyskriminowane, ale uwazam dzien kobiet za hanbe dla panow. Ciekaw jestem kiedy bedziemy mieli dzien tranwestyty, dzien gender, dzien pedala, dzien ksiedza pedofila, dzien ksiedza, dzien narkomana i dzien zlodzieja. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Fellah - 11-03-2021 No i co ja czytam? Pobozna Dziaczuk na poprzedniej stronie "kurwami" sypie, a znany wszystkim z ostrego jezyka Ferdydurke "Quzwa" napisal... Swiat widac przez ten covid na glowie stanal! No wiec i ja nadajac na tej samej fali napisze Wam, ze fajni jestescie i milo sie z Wami pisze.
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 11-03-2021 (10-03-2021, 22:57)ferdydurke napisał(a): Dzisiaj sie dowiedzialem, ze stworzono dzien faceta. Quzwa co za idiotyzm! Kto to wymyslil? Koncerny produkujace alkohol? Siedzisz w czterech scianach i nie wiesz co sie w swiecie dzieje. Jezeli wprowadzono taki dzien, to znaczy , ze swiat sie rozwija. Dziaczuk, zawsze mialem Cie za mila dziewczyne. Udawalas jedynie czy skrylas sie pod parasolem katechezy? RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 11-03-2021 Katolicka babcia https://youtu.be/vyDemD9fByc RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - dziaczuk - 11-03-2021 ibertuś alez oczywiscie jestem miłą sypmatyczną dziewczyna,tak jak i ty milym sympatycznym chlopakiem ,ale "czasem nosi " jak slysze szczepionki,maski, na nosek .........to tylko 'iskry lecą"...wybacz https://www.youtube.com/watch?v=fFHPymkGOKQ&ab_channel=OlgaGreco w duszy wciaz ta sama Dżoana muzyka wciąg gra ,ale wiecej na koscielnch organach... RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 11-03-2021 (11-03-2021, 15:38)dziaczuk napisał(a): ibertuś alez oczywiscie jestem miłą sypmatyczną dziewczyna,tak jak i ty milym sympatycznym chlopakiem ,ale "czasem nosi " Jasne.... czasami nawet dobrze gdy zaiskrzy.. Szczepionki sa beeee ! A jak radzisz sobie przy opiece z tym tematem? Przeciez musisz przedlozyc aktualne szczepienia. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 11-03-2021 (11-03-2021, 13:23)iberte napisał(a):(10-03-2021, 22:57)ferdydurke napisał(a): Siedzisz w czterech scianach i nie wiesz co sie w swiecie dzieje. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 11-03-2021 (11-03-2021, 16:58)ferdydurke napisał(a):(11-03-2021, 13:23)iberte napisał(a):(10-03-2021, 22:57)ferdydurke napisał(a): Siedzisz w czterech scianach i nie wiesz co sie w swiecie dzieje. Jezeli jezdze, to rozwoze. W polskich srodowiskach obchodzi sie w marcu. Ku pamieci 40 meczennikow z Sebasty. Co to za druzyna, to pewnie Dziaczuk wie, ale niech juz nie wyjasnia, bo zaraz nam msze zafunduje RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 11-03-2021 Ferdydurke, wczoraj nie wiedziales ze dzień mężczyzny w ogóle istnieje. Dzisiaj dzięki wiki(o wielką ty pani!) wiesz że istnieje już od 22 lat. Rzucasz się już 2 dzień na ten temat. I tak w ogóle, to o...... co ci chodzi? RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 11-03-2021 Zielonka nie rzucam sie drugi dzien, na ten temat, tylko odpowiedzialem iberte na jego wpis. Mysle, ze iberte nie potrzebuje obroncow, bo swietnie radzi sobie sam. Mam negatywne nastawienie dla tworzenia sztucznych dni. Negatywnie nastawiony jestem tez do 14 lutego - Walentynki i 31 pazdziernika Helloween. Co cie tak zdenerwowalo? Czyzbys byla juz na seks wakacjach na Karaibach i poczulas sie dotknieta moim postem? RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - dziaczuk - 11-03-2021 (11-03-2021, 16:29)iberte napisał(a):(11-03-2021, 15:38)dziaczuk napisał(a): ibertuś alez oczywiscie jestem miłą sypmatyczną dziewczyna,tak jak i ty milym sympatycznym chlopakiem ,ale "czasem nosi " na razie ile się da będę tylko wykonywac testy ,TE ŻĄDAJĄ,ale jak bedą żądac szczepionki to moja misję opiekunki zakończę, albo kupię lewą szczepionke,juz wielu tak zaczyna myslec ,zreszta moj test to tez sciema ,sama go robie nie jest lekko ,teraz jestem w rodzinie ,gdzie jest dwoch lekarzy i nauczyciel ,bardzo mili ludzie ale tak mysla jak ty i ferdydurke wiec do scysji juz doszlo ........o szczepionki
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 11-03-2021 (11-03-2021, 18:09)ferdydurke napisał(a): Zielonka nie rzucam sie drugi dzien, na ten temat, tylko odpowiedzialem iberte na jego wpis. Nic mnie nie zdenerwowało, bo ja tutaj niczym sie nie denerwuję. Nie poczulam sie dotknieta twoim postem. Nie bylam na zadnych seks wakacjach na Karaibach, ani gdziekolwiek indziej. Nie jestem żadnym "obrońcą" @iberte. Nie jestem zadna fanką wymienionych przez ciebie swiąt. Pozwoliłam sobie na wpis o "rzucaniu się od 2 dni", bo... bylam pierwszą osobą płci żeńskiej sposród tu obecnych, która złożyła życzenia (potem dołaczyła Dziaczuk, Roksy pewnie tu nie zaglądała, a karma powracajaca to nie kobieta) Ty zamiast najpierw podziękowac, to zacząleś od razu swoje mądrości na temat bezsensu tego swięta. A dzisiaj przywlokleś "bardzo" interesująca informację, je dzień mężczyzny jest w listopadzie. Całe to Twoje zachowanie "słonia w skladzie porcelany" uraziło mnie. Zrozumiałeś moj przekaz? RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 11-03-2021 Traffka, nie gniewaj sie, ale ja slon w skladzie porcelany uwazam ze bredzisz! RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 11-03-2021 (11-03-2021, 20:43)ferdydurke napisał(a): Traffka, nie gniewaj sie, ale ja slon w skladzie porcelany uwazam ze bredzisz! Dlaczego? RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 11-03-2021 (11-03-2021, 20:45)Traffka napisał(a):Uwazasz, ze dzien faceta w Europie ma sens?(11-03-2021, 20:43)ferdydurke napisał(a): Traffka, nie gniewaj sie, ale ja slon w skladzie porcelany uwazam ze bredzisz! Facei maja 364 dni w roku dzien faceta. Tylko na panstwowych posadach kobiety zarabiaja to samo co faceci. Na wolnym rynku kobiety sa niedoceniane i oplacane ponizej ich wartosci. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 11-03-2021 (11-03-2021, 19:41)dziaczuk napisał(a): na razie ile się da będę tylko wykonywac testy ,TE ŻĄDAJĄ,ale jak bedą żądac szczepionki to moja misję opiekunki zakończę, Mili ludzie zaufali Tobie i powierzyli CI swoich bliskich. Ty wykorzystujesz ich zaufanie i falszujesz swiadectwa, aby utrzymac te prace. Brzmi drastycznie....ale to prawda. Jezeli wprowadzisz pod ich dach chorobe i skutki beda tragiczne.....to jak pogodzisz to z Twoimi chrzescijanskimi wartosciami? (11-03-2021, 21:17)ferdydurke napisał(a): Uwazasz, ze dzien faceta w Europie ma sens? Jezeli mamy swoje swieto przez 364 dni w roku, to faktycznie kobiety z nas drwia skladajac nam zyczenia tylko w jednym dniu. |