![]() |
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Wersja do druku +- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl) +-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9) +--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249) +---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274) +---- Wątek: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? (/Watek-czy-lepiej-byc-ladnym-i-madrym-czy-brzydkim_2805) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
|
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 10-02-2021 (10-02-2021, 09:44)iberte napisał(a):(10-02-2021, 08:06)Traffka napisał(a): Tutaj zrobilo sie weselej niz w SPA w Malinowym Zdroju, gdy po wybuchu pożaru panna Krycha ewakuowała się i dała dyla rządowym BMW Wcale nie musza nasze rozmowy dobiegać końca. Wystarczy gawiedź ignorować i nie zwracać na idiotki uwagi. Dotychczas była jedna pod postacią ordynarnego fallaha, wczoraj przyplątała się mućka. Nie wiem czy to jedna i ta sama osoba..? Ja raczej sądziłam, że chamidło fellah, to opiekunka Zosia. Ale w gruncie rzeczy jakie to ma znaczenie? Obydwie te kobiety, to tępe dzidy, ktore mają kompletnie zryte berety. Szarogęsiły się na MP i źle skończyły. Tutaj należy je bezwzględnie olewać. Tak więc APEL do wszystkich, oprócz mućki fallaha. Nie podsypywać psycholkom ziarna, to umrą wirtualną śmiercią. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Fellah - 10-02-2021
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - dziaczuk - 10-02-2021 prostujcie sciezki dzieci modle sie za was,modle sie o pokoj w sercu, waszym,na razie kolo was zle duszki krążą ,szepczą do waszego uszka co byscie mysla, slowem zle czynili sobie nawzajem https://www.youtube.com/watch?v=lXR-rUeoYcM&ab_channel=RichardWellner https://www.youtube.com/watch?v=b80G5iPSLTQ&ab_channel=Kecharitomene i w jezyku niemieckim https://www.youtube.com/watch?v=RvAZkqteC8g&ab_channel=Menschenfischen RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Fellah - 10-02-2021 Dziekuje Ci Dziaczuk, dobra dziewczyna z Ciebie! RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Roksolana - 10-02-2021 No właśnie, Traffka...tak jak wyżej pisałam. Czy musimy reagować? I tak świata nie naprawisz, a emocję jaki by były zostają przy osobie jakie ich wytwarza. U nas piękna zima, a jak u was? I ty bądź pochwalona Diaczuk RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 10-02-2021 Ignoruje rodlo od wielu tygodni. Nie czytac, nie odpowiadac i nie komentowac. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 10-02-2021 (10-02-2021, 00:20)Roksolana napisał(a): ... Roksa, zdanie zmienilem tylko czesciowo - nadal uwazam, ze Krym nalezy do Rosji, a nie do Ukrainy. Identycznie jest z Odessa, to miasto rosyjskie, a nie ukrainskie. Nalezace do Moldawii Naddniestrze, ma tendencje rosyjskie i jesli bedzie wyraznie glosne, a Rosjanie beda sie czuc mocni, to przylacza ten region i Odesse do matiuszki. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Roksolana - 10-02-2021 "Ignoruje rodlo od wielu tygodni. Nie czytac, nie odpowiadac i nie komentowac. " - zauważyłam to już wcześniej, nawet chciałam wyrazić podziw, że jednako potrafisz trzymać w ryzach swoje emocje...super.. Krym -------- nigdy nie był ani rosyjski , ani ukrainski. Od wieków to były ziemie tatarów. Oddano ten półwysep ukrainie , zaniedbany, nie nawodniony i mocno przesolony. Ukraina nawet początkowo go nie chciała, bo ze swoich funduszy musieli zadbać to te piękne ziemi. Stalin nawet chciał tam zrobić autonomie dla żydów i przywołżanskich niemców.... ale jakoś nie doszło do skutku. Odessa, natomiast , jest typowo żydowskie miasto. Którę zbudowała Katarzyna ze swoim faworytem Potiomkinym. Właściwie mu podarowała....Żydzi mają się tam dobrze i absolutnie nie dążom do Putinowskiego reżimu... W czasie o którym wspomniał Iberte, podziwiałeś siłę i stanowczość Putina, ale to już nie ważne...zdziwiona, że Iberte to pamięta...no tak...wszak dosyć emocjonalnie było... RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Fellah - 10-02-2021 Jesli Odessa to zydowskie miasto, to moze jaki New Israel powinien tam powstac? Moze tylko Zydzi nie wiedza, ze to ich miasto? Jesli krym nie byl ukrainski, to i nie ma o co kruszyc kopii. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 10-02-2021 Wy tu kochani o putinowskim reżimowe piszecie, a ja Wam chce powiedzieć że nasza biedna Polska ma szansę na podobne bagno ![]() Dzisiaj można oglądać TYLKO pisowską tv, bo inne stacje nie nadają. Do czego doprowadziły ten kraj te kaczowe miernoty? Prześladują przyzwoitych, mądrych ludzi, a promują durniów i pólgłówków ![]() Dziaczuk, módl się za ten biedny, uciemieżony przez psychopatów kraj! Może twoje modlitwy coś pomogą... RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 10-02-2021 Oj Traffka, Traffka jak Joanna ma sie modlic za ten "uciemiezony przez psychopatow kraj", skoro ona nalezy do najwiekszych fanow psychopatow?! RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Roksolana - 10-02-2021 ..nie tylko tv, radio też ma strajk z powodu nieuzasadnionego podatku, prawdopodobnie wywołanego koronawirusem. PiS porozdawał te + 500 i inne dodatki. Łudzie nawet nie chcą zrozumieć, że te pieniądze rząd wziął kredyty, które będą też dzieci spłacać. Nie umiem zrozumieć, że niby wszyscy narzekają na PiS, ale ciągle są wybierają. ...co do putinowskiego reżimu, to też Polska powinna mieć na uwadze, że jak zachce niedźwiedź łapę położyć na Polskę, to ma wszęlką szanse. Mamy nie stabilność i co raz większe niezadowolenie narodu. Ludzie wychodzą na ulicę. Ale czym to się skończy? A już wiemy, jak Putin manipuluje polityką i historią... jeszcze trochę, a będą trąbić, że to Polska rozpoczęła drugą wojne światową. To polacy zrobili zagładę żydom. A co dziwne i nie pojęte, wiele tych gramotnych ruskich w to wierze... wiem, że człowiek wszystkiego wiedzieć nie może...ale podstawowe rzeczy i tak oczywiste? RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 10-02-2021 Roksa, Rosja nie polozy swojej lapy na Polsce, dopoki PL jest w NATO i UE, ale co sie stanie, jak PL rozpieprzy UE to nie wiem. Polacy ciagle nie wyleczyli sie z mitu bycia Mesjszem Narodow i gleboko w to wierza, ze maja misje do spelnienia. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 10-02-2021 (10-02-2021, 21:38)ferdydurke napisał(a): Oj Traffka, Traffka jak Joanna ma sie modlic za ten "uciemiezony przez psychopatow kraj", skoro ona nalezy do najwiekszych fanow psychopatow?! No...chyba nie do końca. Joanna jest katoliczką, bardzo wierząca, ale o ile pamiętam z czasów wyborów prezydenckich w lupcu 2020, to nie jest fanką partii rządzącj ----> największych psychopatów od czasów, gdy Polska odzyskała niepodległość. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Fellah - 10-02-2021 Przyszliby Ruscy do Polski, to i kapral Dziubek by po awanse wrocil!
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 10-02-2021 Traffka, moja pamiec tak daleko nie siega, ale trudno mi sobie wyobrazic, by Joanna byla zwoleniczka liberalnej Polski z aborcja jak za PRL-u. Tak na marginesie, jak sobie pomysle jak postepowymi byly kraje demoludu w sprawie seksu, to lezka sie w oku kreci. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Fellah - 10-02-2021 Osle! Jesli nie jest zwolenniczka PiS, to nie musi byc zwolenniczka tego co w PRL! RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Traffka - 10-02-2021 Martin Niemöller "Als die Nazis die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Kommunist. Als sie die Sozialdemokraten einsperrten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Sozialdemokrat. Als sie die Gewerkschafter holten, habe ich nicht protestiert; ich war ja kein Gewerkschafter. Als sie die Juden holten, habe ich nicht protestiert; ich war ja kein Jude. Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestierte." RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Fellah - 10-02-2021 A cos ty taka pompatyczna? Widac, ze ciagle nie zrozumialas. Teraz masz na czym poplakac.
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 11-02-2021 (10-02-2021, 22:46)Traffka napisał(a): Martin NiemöllerTraffka, ten wiersz to cala prawda o tu mi wisizmu i bezmyslnosci. Boze uchowaj nas od tego! |