![]() |
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Wersja do druku +- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl) +-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9) +--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249) +---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274) +---- Wątek: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? (/Watek-czy-lepiej-byc-ladnym-i-madrym-czy-brzydkim_2805) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
|
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 21-02-2019 Gdyby tak zupelnie przez pomylke, wpadl tutaj ktos normalny, to chce zostawic swoj slad. Bylem tutaj dzisiaj.... RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 21-02-2019 Iberte....nie świruj! Siostra Ratched......czeka
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - dziaczuk - 22-02-2019 (21-02-2019, 21:37)iberte napisał(a): Gdyby tak zupelnie przez pomylke, wpadl tutaj ktos normalny, to chce zostawic swoj slad.Ja pomylilam drogi, bo normalnie to nie wpadłabym na pomysł żeby przylecieć tu i postawić dwie stopki Ale jak juz jestem to odcisne tak żeby śladu nie było
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 22-02-2019 No i dwie "normalne" wpisały się pod iberterowym wpisem
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 22-02-2019 A ta ponura postać snuje się po tym forum jak przysłowiowy smród po gaciach i plecie 3 po 3. Podobnie jak ten tutaj: (fizyczne podobieństwo jest jak najbardziej przypadkowe )! RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Unka - 22-02-2019 Zastanawialam sie czy nie zalozyc themata dla Ferdydurke . Takiego , zeby mu bylo lzej . Wpadlby na moment i w jednym miejscu zalatwil wszystko . Moglby nawet pisac ogolnie , czy do kazdego z osobna . Grupa piszacych jest w sumie bardzo mala . Taka lista i zaraz jego refleksje typu pra -w- dziwki , aktualnie nieudowodnione sprawy i te z archiwum , kto z kim i jak poszlo i czy ma przyszlosc , dzial Ferdydurke radzi itp. O tym , ze wszyscy jestesmy idiotami , juz pisac nie musi ..to sie wie ! Doszlam jednak do wniosku , ze w niczym to nie pomoze , tylko bedzie nastepny temat do pyskowek . RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 22-02-2019 (22-02-2019, 10:22)Unka napisał(a): Zastanawialam sie czy nie zalozyc themata dla Ferdydurke . Takiego , zeby mu bylo lzej . Wpadlby na moment i w jednym miejscu zalatwil wszystko . Moglby nawet pisac ogolnie , czy do kazdego z osobna . „... jedno co ich tutaj laczy, to podobna won wychodkow Jesli kiedys tutaj trafisz, nie ryzykuj stac posrodku...“ RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 22-02-2019 Iberte, te niegłupie skądinąd (choć smutne) słowa Daukszewicza dotyczą również Ciebie. Czy może chcesz...zaryzykować? Post 2521 niejako by na to wskazywał. Jeśli tak by miało być w istocie, to pozwolę sobie "zaryzykować" twierdzenie, żeś albo bardzo zarozumiały albo mocno nierozważy
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 22-02-2019 (22-02-2019, 11:18)Słoninka napisał(a): Iberte, te niegłupie skądinąd (choć smutne) słowa Daukszewicza dotyczą również Ciebie. „... Pani chce bym powiedzial jak jest....... czy radosci w tym wiecej, czy lez ?....“ RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 22-02-2019 "(...) Co to ma, proszę pana do rzeczy?! Ja tłumaczę, że są tu i tam ludzie, których się nie da wyleczyć."
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 22-02-2019 (22-02-2019, 12:08)Słoninka napisał(a): "(...) „....i poki na drogi madrzejsze nie wepchnie nas ktos. Dopoki bedziemy brnac dalej w te zycia mielizny....“ RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 22-02-2019 Tylko nie mów, że odchodzisz w..... stronę samotnych, bo się...zapłaczę. Albo....szykuj tam jakiś kąt dla mnie...dotrę jak będę reif genug
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Diego999 - 22-02-2019
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Unka - 22-02-2019 Zerknelam na te teksty ..nawet o Hamburgu spiewal .Rozmawiamy teraz cytatami ? RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 22-02-2019 (22-02-2019, 14:02)Unka napisał(a): Zerknelam na te teksty ..nawet o Hamburgu spiewal Tak bezpieczniej. Unikniemy wyzwisk...... durne cipy. Wszak to nie nasze teksty. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 22-02-2019 (22-02-2019, 14:02)Unka napisał(a): Zerknelam na te teksty ..nawet o Hamburgu spiewal Dlaczego nie? Lepsze to niż rycząca proza własna, przeplatana chrapiącą egzaltacja spod budki z kiepskim piwem. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Diego999 - 22-02-2019
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Unka - 22-02-2019 (22-02-2019, 14:10)iberte napisał(a): Tak bezpieczniej.Nic nie unikniemy ..obierwiemy jeszcze i nie za swoje . RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Diego999 - 22-02-2019
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Unka - 22-02-2019 (22-02-2019, 14:12)Słoninka napisał(a): Dlaczego nie?" Jesli zwady ci brak I na zdrade masz smak Obejdz mnie z boku.... A póki co, szyderstwa twe dotknęły tylko tej co chce żyć jak potrafi I jeśli chcesz jej zepsuć dzień na krótką chwilę przerwij sen zobacz, co stracisz " |