Nasze-Niemcy.pl
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Wersja do druku

+- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl)
+-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249)
+---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274)
+---- Wątek: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? (/Watek-czy-lepiej-byc-ladnym-i-madrym-czy-brzydkim_2805)



RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 21-02-2019

Gdyby tak zupelnie przez pomylke, wpadl tutaj ktos normalny, to chce zostawic swoj slad.
Bylem tutaj dzisiaj....


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 21-02-2019

Iberte....nie świruj! Wink





Siostra Ratched......czeka Angel


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - dziaczuk - 22-02-2019

(21-02-2019, 21:37)iberte napisał(a): Gdyby tak zupelnie przez pomylke, wpadl tutaj ktos normalny, to chce zostawic swoj slad.
Bylem tutaj dzisiaj....
Ja pomylilam drogi, bo normalnie to nie  wpadłabym na pomysł żeby przylecieć tu i postawić dwie stopki

Ale jak juz jestem to odcisne tak żeby śladu nie było Big Grin


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 22-02-2019

No i dwie "normalne" wpisały się pod iberterowym wpisem Big Grin


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 22-02-2019

A ta ponura postać snuje się po tym forum jak przysłowiowy smród po gaciach i plecie 3 po 3.
Podobnie jak ten tutaj:
(fizyczne podobieństwo jest jak najbardziej przypadkowe Tongue)



!



RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Unka - 22-02-2019

Zastanawialam sie czy nie zalozyc themata dla Ferdydurke . Takiego , zeby mu bylo lzej . Wpadlby na moment i w jednym miejscu zalatwil wszystko . Moglby nawet pisac ogolnie , czy do kazdego z osobna .
Grupa piszacych jest w sumie bardzo mala . Taka lista i zaraz jego refleksje typu pra -w- dziwki , aktualnie nieudowodnione sprawy i te z archiwum , kto z kim i jak poszlo i czy ma przyszlosc , dzial Ferdydurke radzi itp.
O tym , ze wszyscy jestesmy idiotami , juz pisac nie musi ..to sie wie !
Doszlam jednak do wniosku , ze w niczym to nie pomoze , tylko bedzie nastepny temat do pyskowek .


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 22-02-2019

(22-02-2019, 10:22)Unka napisał(a): Zastanawialam sie czy nie zalozyc themata dla Ferdydurke . Takiego , zeby mu bylo lzej . Wpadlby na moment i w jednym miejscu zalatwil wszystko . Moglby nawet pisac ogolnie , czy do kazdego z osobna .
Grupa piszacych jest w sumie bardzo mala . Taka lista i zaraz jego refleksje typu pra -w- dziwki , aktualnie nieudowodnione sprawy i te z archiwum , kto z kim i jak poszlo i czy ma przyszlosc , dzial Ferdydurke radzi itp.
O tym , ze wszyscy jestesmy idiotami , juz pisac nie musi ..to sie wie !
Doszlam jednak do wniosku , ze w niczym to nie pomoze , tylko bedzie nastepny temat do pyskowek .


„... jedno co ich tutaj laczy, to podobna won wychodkow
Jesli kiedys tutaj trafisz, nie ryzykuj stac posrodku...“


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 22-02-2019

Iberte,  te niegłupie skądinąd (choć smutne) słowa Daukszewicza dotyczą również Ciebie.
Czy może chcesz...zaryzykować?

Post 2521 niejako by na to wskazywał.
Jeśli tak by miało być w istocie, to pozwolę sobie "zaryzykować" twierdzenie, żeś albo bardzo zarozumiały albo mocno nierozważy Blush


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 22-02-2019

(22-02-2019, 11:18)Słoninka napisał(a): Iberte,  te niegłupie skądinąd (choć smutne) słowa Daukszewicza dotyczą również Ciebie.
Czy może chcesz...zaryzykować?

Post 2521 niejako by na to wskazywał.
Jeśli tak by miało być w istocie, to pozwolę sobie "zaryzykować" twierdzenie, żeś albo bardzo zarozumiały albo mocno nierozważy Blush


„... Pani chce bym powiedzial jak jest.......
czy radosci w tym wiecej, czy lez ?....“


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 22-02-2019

"(...)
Co to ma, proszę pana do rzeczy?!
Ja tłumaczę, że są tu i tam
ludzie, których się nie da wyleczyć."
Blush


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 22-02-2019

(22-02-2019, 12:08)Słoninka napisał(a): "(...)
Co to ma, proszę pana do rzeczy?!
Ja tłumaczę, że są tu i tam
ludzie, których się nie da wyleczyć."
Blush

„....i poki na drogi madrzejsze nie wepchnie nas ktos.
Dopoki bedziemy brnac dalej w te zycia mielizny....“


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 22-02-2019

Tylko nie mów, że odchodzisz w..... stronę  samotnych, bo się...zapłaczę.

Albo....szykuj tam jakiś kąt dla mnie...dotrę jak będę reif genug Cool


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Diego999 - 22-02-2019

Cool Cool Cool


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Unka - 22-02-2019

Zerknelam na te teksty ..nawet o Hamburgu spiewal Big Grin.
Rozmawiamy teraz cytatami ?


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 22-02-2019

(22-02-2019, 14:02)Unka napisał(a): Zerknelam na te teksty ..nawet o Hamburgu spiewal Big Grin.
Rozmawiamy teraz cytatami ?

Tak bezpieczniej.
Unikniemy wyzwisk...... durne cipy.
Wszak to nie nasze teksty.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 22-02-2019

(22-02-2019, 14:02)Unka napisał(a): Zerknelam na te teksty ..nawet o Hamburgu spiewal Big Grin.
Rozmawiamy teraz cytatami ?

Dlaczego nie?
Lepsze to niż rycząca proza własna, przeplatana chrapiącą egzaltacja spod budki z kiepskim piwem.


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Diego999 - 22-02-2019

Cool Cool Cool


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Unka - 22-02-2019

(22-02-2019, 14:10)iberte napisał(a): Tak bezpieczniej.
Unikniemy wyzwisk...... durne cipy.
Wszak to nie nasze teksty.
Nic nie unikniemy ..obierwiemy jeszcze i nie za swoje .


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Diego999 - 22-02-2019

Cool Cool Cool


RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Unka - 22-02-2019

(22-02-2019, 14:12)Słoninka napisał(a): Dlaczego nie?
Lepsze to niż rycząca proza własna, przeplatana chrapiącą egzaltacja spod budki z kiepskim piwem.
" Jesli zwady ci brak
I na zdrade masz smak
Obejdz mnie z boku....

A póki co, szyderstwa twe
dotknęły tylko tej co chce
żyć jak potrafi
I jeśli chcesz jej zepsuć dzień
na krótką chwilę przerwij sen
zobacz, co stracisz "