![]() |
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Wersja do druku +- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl) +-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9) +--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249) +---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274) +---- Wątek: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? (/Watek-czy-lepiej-byc-ladnym-i-madrym-czy-brzydkim_2805) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
|
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - "RENIA" - 08-02-2019 Tez mialam pamietnik.Jeden wierszyk pamietam do dzis.To byl najlepszy chlopak w klasie.A bylo tak: Kiedy bedziesz stara baba,wspomnij sobie tego draba,ktory ci sie tu wpisuje i pamietnik caly psuje. No bylo tego troche.
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 08-02-2019 Sami widzicie, że można miło i sympatycznie zaistnieć na forum. Wierszyki przypomniane z młodości są tego przykładem. Ale takich przykładów jest wiele. Nawet nasze rady w sprawie bigosu były do pewnego momentu zabawne. Bo prawda jest taka ze dopóty dopóki nie pojawi się jakiś wredny typ, który jedyne co potrafi to obrzucic wyzwiskami innych, ocenić (jedynie krytycznie) i udzielić bezsensownych nikomu niepotrzebnych rad, to atmosfera może być i jest miła. Dlatego oświadczam że: jeśli pojawi sie tutaj jakaś persona z zamiarem zepsucia świeżego powietrza to zostanie okrzyknięta głupim głupkiem tego wątku. A ja ze swej strony proszę osoby kulturalne o nie wdawanie się w pyskówki z głupimi głupkami. Dziękuję za uwagę. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 08-02-2019 (08-02-2019, 10:53)Słoninka napisał(a): Sami widzicie, że można miło i sympatycznie zaistnieć na forum. Wierszyki przypomniane z młodości są tego przykładem.Wpierw wątek puszystej zielonki był konkurencją dla po 50-tce, teraz stanie się thematem zastępczym i wypełni lukę po utracie sielankowej oazy.
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Majamka - 08-02-2019 Dlatego oświadczam że: jeśli pojawi sie tutaj jakaś persona z zamiarem zepsucia świeżego powietrza to zostanie okrzyknięta głupim głupkiem tego wątku. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 08-02-2019 Nikt nie mówi o sielankowej oazie. Pisanie 3x dziennie o pogodzie albo o wizytach u dentysty tudzież innych specjalistów, to z pewnością nie moje klimaty. Ja migdy nie wyśmiewalam wątku 50-tek i sama od czasu do czasu bylam na nim aktywna. Ale pisałam tam to, co chciałam, a nie to czego by ode mnie oczekiwano. Często było to możliwe. Gdy okazywało się niemożliwe, to zwyczajnie się wycofywałam na nikogo nie naskakujac. Wiem ferdydurke, że to są obce tobie zachowania. Jak kogoś nie ocenisz ( zarówno fizycznie jak i intelektualnie) to po prostu jesteś chory. Ale....może spróbuj zachowywać się jak człowiek na poziomie....? TO naprawdę nie boli, a zobaczysz, że takie zachowanie tobie samemu sprawi radość i dobre poczucie. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 08-02-2019 (08-02-2019, 13:46)Słoninka napisał(a): Wiem ferdydurke, że to są obce tobie zachowania.Ja jestem pilnym uczniem pewnej mistrzyni tego zachowania, czyli jestem twoim uczniem pulchniutka
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Majamka - 08-02-2019 Rozpad wątku 50 tek rozpoczął się już dużo wczesniej. Na wątku właściwie zostały 3 osoby ze starej ekipy tj; Miecznik , Freddy i Belladonna. W czym problem ? Chcieli to poszli i wypieli się na reszte. Odeszli bez do widzenia , co tylko świadczy o ich lekceważącym podejsciu do innych userów. Wątek był własciwie hermetyczny i zamknięty na innych. W taki sam sposób podchodzili ( no może bez Freddyego) do odmiennego zdania innych userów , nawet czytanie tego watku było piętnowane. Czego nie można było powiedziec o obecności tamtych osób na innych watkach. Z całą pewnością gdzies piszą , jak komuś żal to niech leci za nimi . Ja się z Luce spotykam na innym watku i sobie radzimy . Oni ja prawie ukamieniowali za posiadanie innego zdania , a była przecież jedną z nich. Niestety egocentryzm Miecznika ich zdominował , a sam Miecznik żle znosi to że nie jest w centrum zainteresowania. Najpierw wyszedł z forum sam , ale jakoś tak mu niezręcznie było w tym wyjściu że wrócił po swoje pokorne owieczki. I dalej mogą sobie jezdzić między Hofem a Miecznikówką , bez Luce i bez nas i bez .... i bez niej też, w końcu kobita nie wytrzymała i ja się nie dziwie.. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 08-02-2019 (08-02-2019, 13:50)ferdydurke napisał(a):Uczyć się od najlepszych to żadna ujma łysiolu.(08-02-2019, 13:46)Słoninka napisał(a): Wiem ferdydurke, że to są obce tobie zachowania.Ja jestem pilnym uczniem pewnej mistrzyni tego zachowania, czyli jestem twoim uczniem pulchniutka Jeśli jesteś faktycznie pilnym uczniem, to za efekty ręczę. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 08-02-2019 Zośka, bez cytowania twojej długiej wypowiedzi, odniosę się do niej, jeśli pozwolisz Nie rozumiem do końca o czym piszesz... Kto się wypiął? Masz takie poczucie, że ktoś się na Ciebie wypiął? Ja czegoś takiego kompletnie nie mam. Czy wirtualne "nie pożegnanie się" jest jakimś wielkim faux pas? W/g mnie nie! Ale oczywiście każdy może mieć swoje odmienne zdanie. Ja nigdy nie wyczułam w stosunku do mnie żadnego lekceważącego stosunku, o którym piszesz. O każdej z osób "tego" wątku (jak i innych na tym forum) mam jakąś tam opinię. Oczywiście ta opinia bazuje na wpisach, na formie i treści wypowiedzi. No bo na czym by innym Jednakże nie dzielę się nachalnie tą opinią o innych na prawo i lewo, bo....po co? To są tylko wirtalne relacje, to po pierwsze. A po drugie, może najważniejsze, to...jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził. Jeśli jednak ktoś zachowuje się jak ostatni depp i szuka ze mną zwady, to oczywiście napiszę takiemu osobnikowi co o nim myślę. Bo niby dlaczego ktoś ma mi srać na głowę bez powodu? RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Majamka - 08-02-2019 Czy wirtualne "nie pożegnanie się" jest jakimś wielkim faux pas? W/g mnie nie! Jeśli jednak ktoś zachowuje się jak ostatni depp i szuka ze mną zwady, to oczywiście napiszę takiemu osobnikowi co o nim myślę. Obydwa twoje cytaty odnoszą się do wirtualu . No to jak to w końcu z tobą jest , jedno ci wisi a drugie oburza ? W odróżnieniu do ciebie ja uznaje że kazdego wpisu po drugiej stronie klawiatury komputera lub smartphona dokonał ŻYWY CZŁOWIEK. Nie mam poczucia że akurat na mnie się ktoś wypiął , bo niby czemu akurat ja je miałabym mieć. Mam natomiast prawo do wyrażenia swojej opinii , którą zresztą wyraziłam i tyle w temacie. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Unka - 08-02-2019 (08-02-2019, 13:50)ferdydurke napisał(a):No to jeszcze jest nadzieja .(08-02-2019, 13:46)Słoninka napisał(a): Wiem ferdydurke, że to są obce tobie zachowania.Ja jestem pilnym uczniem pewnej mistrzyni tego zachowania, czyli jestem twoim uczniem pulchniutka RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 08-02-2019 Majami, chciałaś wyrazić swoją opinię i wyraziłaś. Ja pozwolę sobie tylko zauważyć, że nie powiedzenie do mnie good by jest czymś innym niż nazwanie mnie (przyklad) puszczalską wieśniara. W pierwszym przypadku spływa to po mnie i nie reaguje. W drugim uważam autora takiej wypowiedzi za chama i mówię mu o tym. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 08-02-2019 (08-02-2019, 17:59)Słoninka napisał(a): Majami, chciałaś wyrazić swoją opinię i wyraziłaś. Cham, to taki..... co rozmawia w trakcie pocalunku. Przeszkodzic mu, to rowniez chamstwo. Rozmawiac z nim, to juz chamstwo nie do wybaczenia... Ja sie lubie puszczac... Juz tak mnie ulozono, ze wdzieczny jestem gdy ktos mi dobrze zrobi. Wyrazilem swoje zdanie.... wolno mi. Acha... znalazlem... Mieso ze slonia.... to slonszczyzna. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 08-02-2019 Pomylal juz ktos, kiedy bedziemy sie zegnac? Jakies party.... czy tak w ciszy? Ja jestem za Abschiedsparty bez osob towarzyszacych.... RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Majamka - 08-02-2019 Ja się tam na party chetnie pisze. Dajcie znac kiedy zaczynamy. Na babskie branie się za łby i ostatnio inne częsci ciała zdecydowanie NIE. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 08-02-2019 (08-02-2019, 17:59)Słoninka napisał(a): Majami, chciałaś wyrazić swoją opinię i wyraziłaś.zielonka nasz forumowy Tartuffe! Zaczepiałaś drwiłaś z monogammii w związku, to zostałaś jednoznacznie podsumowana. Przestań się kreować na niewinątko, bo zbyt długo się znamy. RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Słoninka - 08-02-2019 Jureczek! Zachowuj się! Poza tym...ja ciebie nie znam ![]() (08-02-2019, 19:02)**************************************** iberte napisał(a): Pomylal juz ktos, kiedy bedziemy sie zegnac? A Ty dlaczego chcesz się żegnać tudzież abschidować Zapatrzyłeś się w Hoffczyka i chcesz se pójść precz? RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 08-02-2019 (08-02-2019, 19:02)iberte napisał(a): Pomylal juz ktos, kiedy bedziemy sie zegnac?Co się będziemy żegnać, jak zamkną, to przeniesiemy się np. tutaj http://www.migrelo.de/
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Majamka - 08-02-2019 No ale party nam nie zaszkodzi
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - helen*** - 08-02-2019 Czesc ludzie Dlaczego chcecie sie zegnac? (08-02-2019, 19:31)ferdydurke napisał(a): Co się będziemy żegnać, jak zamkną, to przeniesiemy się np. tutaj http://www.migrelo.de/ Musze sie tam zapisac
|