Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na wlasne zyczenie zrobiony w jajo przez wlasna ukochana.
Post: #3
Dzieki Anita, jelenia chyba tez ma i wydaje jej sie, ze mnie zgnoila. Jestem strasznie na siebie zly, nie za ta sytuacje, ze ja popchnalem, bo nic sie "aniolkowi" nie stalo, ale na to, ze tyle czasu mialem klapy na oczach. Ufalem jej i bylem zbyt poblazliwy, a ona to w tak perfidny sposob wykorzystala.
Niech sie jej nie wydaje, ze odpuszcze, bo ide do adwokata, nie bede stal nad tym i plakal, nie jest tego warta, jedynie co mnie powstrzymuje to coreczka.
Nie pojdzie jej to tak gladko, zanim ona zalatwi sobie adwokata, robie pierwsze ruchy w celu wyjasnienia, kto ma w tym mieszkaniu prawo mieszkac, ono tanie nie jest, wiec JC niechetnie bedzie lozyc na leniwa matke z dzieckiem w tak wielkim apartamencie.
Troche juz sie dowiedzialem. Ja sie przemecze, napewno strace i ciekaw jestem jak dlugo jej "towarzystwo" bedzie jej pomagac, skoro juz nie ma z kim chodzic po urzedach, a jeszcze nawet nic nie rozpoczela.
Ona tylko powiedziala, ze ja uderzylem, nie ma obdukcji, nie miala najmniejszego sladu i gdyby nawet poszla na obdukcje, lekarz by sam zobaczyl, ze sciemnia. Czy pani wielkiej nie mozna nawet dotknac?
Narazie dobrze sie bawi i cieszy ze zwyciestwa, ze mnie pogonila. Te decyzje sa tymczasowe i nikt mnie nie moze eksmitowac, szkoda mi tylko dziecka, bo ma durna matke.
No jasne, ze widzialy galy co braly, ale jak nie tylko ja jeden, dalem sie uczuciom i zatracilem realne spojrzenie na cala sprawe.
Wiem, ze w JA juz oczywiscie byla, wiem, ze i ja bede, nie chce jej nasrac tam w papiery, bo corka ucierpi najbardziej, albo poprostu bede staral sie aby corka zostala przy mnie. Niestety wiem, ze przez alkohol to moze byc nierealne. Nie chcleje az tak bardzo, nie jestem alkoholikiem, po pracy jakies piwko i to nie codziennie, w weekend wieczorem, ale z tego teraz moze ona zrobic wielka sprawe. Pracuje w swojej firmie niezmiennie ponad 3 lata, niczego nie zawalam, opinie mam dobra, nawet moj szef mowil, abym nie chodzil tak struty przez durna babe i abym sie rozwodzil, nikogo nie posluchalem i teraz mam za swoje.
Dziekuje Anita, ze dodajesz mi troche otuchy, jestem teraz caly roztrzesiony sytuacja i musze zaczac dzialac.
Nie tylko facet jest tym zlym w zwiazku, a jesli ona chciala sie rozejsc, to przeciez mogla, ale po co, myslala, ze ta afera z policja nagrabi mi i zostawi pod mostem. Okaze sie juz wkrotce.
Pozdrawiam.
18-09-2014, 06:50
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Na wlasne zyczenie zrobiony w jajo przez wlasna ukochana. - azyr - 18-09-2014, 06:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości