Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na wlasne zyczenie zrobiony w jajo przez wlasna ukochana.
Post: #1
Witajcie, jestem tu nowy. Nigdy nie mialem czasu aby buszowac po forach, bo pracuje od rana do wieczora. Mam problem, ktory w zasadzie sam sobie wychodowalem i licze sie rowniez z Wasza krytyka. Od kilku miesiecy zdawalem sobie z tego sprawe, ale dopiero gdy zostalem zrobiony na szaro, zdalem sobie sprawe z tego, jakim bylem oslem.
Zaczne od poczatku.
Mieszkam w Berlinie juz od kilku lat, i przez te lata pracuje na etacie w jednej firmie. Sam zarabiam na rodzine, zone z coreczka. Przywiozlem ich 2 lata temu, wynajalem piekne mieszkanie, urzadzilem, abysmy zyli jak prawdziwa rodzina. To bylo piekne, ale tylko dla mojej polowicy.
Ja zasuwalem, a ona zajmowala sie corka, mala ma 4 latka, potem gdy corcia poszla do przedszkola zaczely sie male klopoty. Moja zonka zaczela zyc pelnia zycia, czerpac garsciami z mojego portfela nic nie dajac w zamian. Core wyganiala do swojego pokoju, rano nie miala z nia "problemow", siedziala ciagle na czatach, poznala sobie "swietne towarzystwo" i potrafila miec tylko wymagania.
Przez ten czas nie uczyla sie niemieckiego, nie szukala choc kilku godzin pracy, abym mogl sie tak nie zajezdzac do nocy. Tylko kolezanki miala w glowie, ubrania, kosmetyki, pazury. Przestala dbac o dziecko, tzn. nie spedzala z nim praktycznie czasu, ciagle odganiala, bo przeciez "teraz nie ma czasu".
Fakt ugotowane bylo, posprzatane,wyprane, ale nic poza tym.
Zaczalem z nia rozmawiac, ale tylko z tego klotnie wychodzily.
Nie miale´m ochoty nawet do domu wracac i robilo sie jeszcze gorzej. Zaczalem zapijac swoje smutki, wiem, ze to zle, ale czulem sie strasznie zdeptany.
Juz dawno znajomi z pracy mowili mi o rozwodzie, ale ja ja kochalem i mialem jeszcze nadzieje.
Moja "ukochana" zaczela juz w koncu tak przeginac, ze nie szlo z nia normalnie rozmawiac, traktowala mnie jak psa, tylkko jako kopalnie dochodow.
Klotnie byly na porzadku dziennym, nie mowiac o tym, ze nasze pozycie intymne porzestalo zupelnie istniec. Jeszcze sie staralem, jakies wczasy, jakis prezent, jakies wyjscie, ale to tez bylo o kant dupy rozbic.
Kiedys tam mnie wku...la, ze popchnalem ja - wezwala policje, kazali mi na 14 dni sie nie zblizac do niej. Zostalem na lodzie, normalnie bezdomny, a ksiezniczka siedzi sobie w chacie i korzysta z dobrodziejstw jakie jej zapewnilem.
Przykro mi, ze ja popchnalem, nic jej nie zrobilem, ani zadrapania nie miala, nawet sie nie uderzyla, poprostu mnie krew zalala.
Rozumiem, ze moja byla wtedy wina, ale to ona tak naprawde mnie tak sz....la od prawie 1,5 roku. Jak sie okazalo ma towarzystwo, ktore ja juz od dawna nastawialo. Chodzila z nimi na imprezki, za moja kase, az mnie trzesie, ze wczesniej nie poszedlem do adwokata.
Teraz koniec, ale jestem poza domem i bede dzialac dalej, ale tym razem tylko z prawnikiem.
Chcialem sie gdzies wygadac, ze teraz zostalem oprawca, robionym w wala od dlugiego czasu i za to odpowiem, czego pewnie nie zapomne do konca zycia przez to, ze kocham swoja corcie nad zycie.
Nie szukam winnych, ale musze na nowo ukladac sobie zycie i szkoda, ze dla biednych kobiet sa organizacje, ktore im pomagaja, a nie ma takich organizacji dla mezczyzn.
Ona teraz okupuje JC, ciekaw jestem jakie beda jej nastepne kroki, bo nie przepracowala w Niemczech ani dnia. Szanse mam, ale mam tez nadzieje, ze nie strace calosci inwestowanej w nasza wspolna przyszlosc - to byloby juz mocno niesprawiedliwe.
Pozdrawiam i jesli ktos ma ochote cos dodac, to piszcie.
Jest mi bardzo przykro, jestem roszczarowany i zalamany, najbardziej ucierpi moja corka, a ja sie boje, ze rozpije sie jeszcze bardziej zostajac samemu w Niemczech.
17-09-2014, 17:44
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
Na wlasne zyczenie zrobiony w jajo przez wlasna ukochana. - azyr - 17-09-2014, 17:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości