Nasze-Niemcy.pl
FORUMOWY HYDE PARK. - Wersja do druku

+- Nasze-Niemcy.pl (https://nasze-niemcy.pl)
+-- Dział: Największe dyskusje (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-najwieksze-dyskusje_9)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-luzne-rozmowy_1249)
+---- Dział: Ogólne (https://nasze-niemcy.pl/Dzial-ogolne_1274)
+---- Wątek: FORUMOWY HYDE PARK. (/Watek-forumowy-hyde-park_2848)



RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 03-04-2021

Te swieta bede spedzala sama.

Moj budynek zostal sprzedany wraz z wloska restauracja.

Od pierwszego stycznia mamy noweo wlasciciela.ktory juz remontuje restauracje i ciekawe



kto to bedzie.

Robie sobie wiosenne porzadki a po swietach trzeba sie zabrac za piwnice.

W tym roku na balkonie nie bedzie pomidorkow.



Beda ziola.  Juz  kupilam tymianek,melise szalwie i natke pietruszki.

Trzeba jeszcze kupic  oregano i szczypiorek.

Dzisiaj sprobuje sobie przypomniec jak sie wkleja ilmiki.

Jak sobie nie poradze,trzeba bedzie wolac Helcie.









No i stary Laptop robi mi komplikacje. Na podgladzie byl ilmik.!!!!

Sprobuje jeszcze raz. Hak nie wyjdzie bede musiala poczekac na nowy Laptop a bedzie to dopiero  po swietach.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 03-04-2021

No ja mimo awarji,pisze dalek ale bez ilmikow. Smile

Zagupy zrobione.Z kuchni dolatuja smaczne zapachy.w tv leci ajny ilm o Szopenie z cudowna muzyka.
YT.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Traffka - 03-04-2021

Reniu,
jak pewnie zauważyłaś pojawiają się tutaj użytkownicy tego forum i składają sobie świąteczne życzenia.
Na codzień często się że sobą nie zgadzamy, toczymy dyskusje i wyrażamy odmienne poglądy.
Ale gdy przychodzi taki czas, jak ten świąteczny, każdy potrafi to uszanować.
Tak zachowują się ludzie kulturalni.

Ty wtargnelas tutaj przed kilkoma dniami, wyrywając futrynę drzwi i usiłowałaś każdemu z Nas w ordynary sposób "nawtykać". Zachowałaś się jak klasyczny słoń w składzie porcelany.
A gdy nikt nie wyraził ochoty na bezsensowne potyczki z tobą...postanowiłaś rozwijać skrzydła i kręcić piruety na tzw. "twoim wątku"
Rzecz w tym, że nawet pies z kulawą nogą -->tutaj nie zagląda.

Więc pozwolisz, że dam ci małą lekcję kindersztuby i pomimo twojego skandalicznego zachowania złożę tobie życzenia świąteczne
Spędź te święta w zdrowiu i spokoju Smile


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 03-04-2021

Rzecz w tym, że nawet pies z kulawą nogą -->tutaj nie zagląda,------------->piste zielonka.


I o to wlasnie chodzimzeby tu nikt nie wchodzil Moze przeczytaj ze zrozumieniem moje powyzszee teksty,

Podzieliliscief orum na wasze i nasze. Jakie wasze`?

Bylam tu od poczatku i  moge sobie pisac na moim wlasnym watku.. Odeszlam z MP i innej mozliwosci nie ma tylko NN.

Na randkowe - polskie ja nie chodze.Tu jest moja silownia umyslowa i bede sobie pisala po polsku i na pewno niic o was,

Ty sobie dajesz jakies prawa,gdzie j  kto ma z kim pisac. Kto ty   jestes?--szefowa,wykidajlo czy  moze wykupilas to orum?

Zostaw ludzi w spokoju..nie tylko w swieta.

Nawzajem--wesolych.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - ferdydurke - 03-04-2021

Ex-artystko estradowa, to ze na starosc ci sie wszystko miesza! Rozumie!
Od jakiego poczatku? Dolaczylas tutaj 10.12.2018, czyli 13 miesiecy po Zielonce i piec lat po mnie!
Czy ty nie rozumiesz tego, ze twoich starczych fantasmagorii, nikt nie chce czytac?
Pisz sobie twoje bzdury, ale nie oczekuj oklaskow.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Fellah - 04-04-2021

Jesli nie chcesz czytac tego co pisze Renia, to nie wlaz tu baranie i nie czytaj!
No popatrz czy ty jestes madrzejszy?
Wlazisz tu, czytasz co napisala Renia i piszesz (w liczbie mnogiej!) ze nikt nie chce jej czytac.
Juz trafka napisala co mysli o ludziach wypowiadajacych sie w liczbie mnogiej, a do ciebie osle nic nie dotarlo!

Pisz Reniu pisz, wszyscy cie czytaja! Smile


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 04-04-2021

Fela,oszczedz go. On jest chory i to nie z urojenia,tylko naprawde. Trzy zawaly i jeszcze rak to mozna sie zalamac.


Nie pomysli,ze te choroby sam sibie zafundowal.przez te swoje agresywne emocje.

Ja sprobuje  wkleic ilmik. Jak nie wyjszeie too musze poczekac do wtorku az przywioza mi nowy  Laptop


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 04-04-2021



Zrobie jedna probe, Jak sie nie uda.odpuszcze.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 05-04-2021

No i po swietach. Mylalam,ze sasiadka wyjechaala a ona rano w pierwszy dzien swiat zadzwonila i mowi,ze

upiekla babke. TongueNo i dostalo mi sie  4 spore kawalki,ktote natychmiast byly zjedzone a dzisiaj przyniosla 

dwa duze ciastka z kremem,posypane platkami migdalow ale te zostawie na jutro,Waga powiedziala,ze mam 


1kg do przodu. Jutro dostane moj nowy Laptop Zobaczymy co potrai.

Dzis na FB przeczytalam smutna wiadomosc. Zmarl Krzysztof Krawczyk,

Ide na FB poplakac z innymi.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 05-04-2021

Dzisiaj dzwonila moja kolezanka z "mlodych lat" i pytala jak sie czuje po szczepieniu?-

Dla niej bede testem na ta szczepionke.Jezeli ja nie bede miala zadnych sensacji,to ona tez da sie szczepic.


Mam jej dokladnie mowic jak sie czuje.

Czuje sie monitorowana ale  sama jetem ciekawaa,jak zareauje moj organizm na  nastepna szczepionke,

Narazie zadnych sensacji oprucz tych co mialam.s Tongue


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 08-04-2021

Dawno,dawno temu,kiedy przyjechalam do Niemiec,na Wiktualienmarku


poznalam Polke,ktora juz kilka lat mieszkala w Monachium.

Rozmowa byla bardzo mila i powne jej zdanie zapadlo mi gleboko w pamiec.

" Trzeba sie rozejsc po Niemcach. Dzialamy sobie na nerwy!"!

Wtedy nie bardzo to rozumialam ale dzis wiem,ze byly to prorocze slowa.

Pytanie dlaczego,to juz zadanie dla bieglych psychologow,


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Fellah - 09-04-2021

Tak Ci powiedziala przy pierwszym spotkaniu?!
A to niegrzeczne dziewuszysko!
Mogla tak jakos delikatniej, ze mleko jej kipi, albo cos o wlaczonym zelazku.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Roksolana - 09-04-2021

Fellach, jesteś brutalno szczera, tak sądzę Smile

"" Trzeba sie rozejsc po Niemcach. Dzialamy sobie na nerwy!"!

Wtedy nie bardzo to rozumialam ale dzis wiem,ze byly to prorocze slowa.

Pytanie dlaczego,to juz zadanie dla bieglych psychologow, " - coś w tym jest, Reniu. Ja co prawda, z takim czymś nie spotkałam się, ale rzeczywiście , to jest warte do zastanowienia się.
A co Ty , Reniu o tym sądzisz?


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - "RENIA" - 10-04-2021

Witaj Roksa. Watek zmienil charakter.Poniewaz jest nast bardzo malo, do wartkich dyskusji,postanowilam wykorzystac ten watek do wlasnych przemyslen.

Myslalam o watku--monologu ale jak znam zycie tak sie nie da. zawsze sie znajszie ktos,kto wtraci swoje 5 groszy.

ela poprostu zabladzila. Chciala zablysnac na watku Na wesolo a traila tu,

Ja dale pisze na starym laptopie,ktory nie funkcjonuje normalnie ale w poniedzialek po poludniu dostane moj nowy

w pelni sprawny po przeprowaszce. Wtedy moze watek ruszy z kopyta.

To bedzie moja silownia dla mozgu i lekcja jezyka polskiego.

Uwazam,ze kazda aktywnosc umyslowa jest rowniez obrona przed alzheimerem czy demencja.

Nie zapraszam tu nikogo chyby,ze bedzie mial rzeczywisce jakies ciekawe przemyslenia pasujace do tematu.


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - iberte - 11-04-2021

Na choroba zapomnienia sa leki.
Co dalej z ta silownia?


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Traffka - 11-04-2021

Iberte, zostaw baletkę w spokoju bo się...polskiego uczy, he he
A z silowni umyslowej nici, bo żyły mUzgowe popęlały z wysiłku Wink


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - Fellah - 16-04-2021

Nie panikuj Megiero, Renia na razie nie pisze z powodow technicznych.
Musicie cierpliwie czekac, nie denerwowac sie.
Przesyla pozdrowienia!


RE: FORUMOWY HYDE PARK. - helen*** - 12-05-2021

(08-02-2019, 10:04)Unka napisał(a): Uuuujjjj teraz to mi na mysl przyszlo , ze Soltys w tym internecie musial sobie jakas fajna babeczke znalezc .
Krunia w szale , ogarnieta nienawiscia wskoczyla w portki . Najpierw uwodzila , a pozniej gdy juz milosc niewiasty wyznawaly , bezlitosnie lamala im serca . Zadza zemsty ogarnela jej dusze . Dla niej stawala sie wszelkiej masci wcieleniem Indianinem , Szarikiem , Burkiem czy wylenialym lwem . Byla w wojsku , zapuszczala brode , a czasem to nawet ja jajka swedzialy . W przerwach przesladowaly ja rogi i zaczela malowac jelenie ..duzo jeleni z duzymi rogami .
Dla wyrownania tozsamosci robila sobie na Pudelku estenszyn , czy poczytala kolejna ksiazke , o tym jak mezowie dozgonnie i namietnie kochaja swe zony ( sa w ogole takie nudne ksiazki ?) Tam te wszystkie myslace dupa pustaki byly torturowane i palone na stosie . Kazda kropla krwi , blagalne krzyki o litosc , won palonych cial wywolywaly rozkosz u Kruni . Czula sie spelniona konczac czytac i zamawiajac nastepna ksiazke , bo przeciez zycie musi isc dalej .
Big Grin Big Grin Big Grin